Pratik Pileli Sineklik Sistemleri

Sineklik ürünlerinde hem pratik hem kullanışlı hem de kendi montajımı kendim yapabileceğim dediğiniz bir sineklik modeline mi ihtiyacınız var ! Pratik Pileli sineklik tam bu noktada devreye girmektedir.  Pileli sineklikler de kullanımlar ve montajı oldukça pratik hale gelmiştir.

Kendi Sinekliğinizi Kendiniz Kurun / Takın

Sengil.com.tr adresinizden ölçü almayı, ölçünüze göre fiyatları öğrenmeyi ve ölçünüze uygun fiyat teklifi, akabinde kargo ile gönderim imkanı sağlandığını biliyormuydunuz.  Bütün sineklik modellerinde sizlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş olan SENGIL Procolor plastik fabrikası  her geçen gün müşterilerine yenilikler ve ekonomik ürünler sunmaktadır. Pileli sineklik ürünleri de bunlardan sadece bir tanesi. Pratik pileli sineklik ürünleri ile neler sağlanmış olur.SENGIL kalitesi evinize doğrudan kargo ile gönderilir.

  1. Pileli sineklik ürününüzü kendiniz 5 dk içerisinde kurulum yapabilirsiniz.
  2. Montaj maliyetlerinden tamamen tasarruf etmiş olursunuz.
  3. Oldukça kolay kullanıma hiç bir ek bedel ödemeden sahip olursunuz.

Pratik pileli sineklik ürünleri ile birlikte sağlığa zararlı sinek ilaçlarına gereksiz para ödemekten kurtulursunuz.

Sağlığa Tamamen Zararsız Sineklik

Sivri sinekler bugün herkesin bildiği sıtma hastalığını yayan böcekler olarak bilinmektedir. Sıtma Hastalığını taşıyan sivri sineklerden kurtulmak için bir de kimyasal sinek ilacı kullanmaktayız. Aslında hata üstüne hata yaptığımızın farkında değiliz.

Sinek ilaçları kimyasından kaynaklı kanserojen maddeleri bünyesinde barındırmaktadır. Sivri sinekler ise sıtma hastalığını yaymaktadır.

Bunların hepsinden tamamen kurtulmanın tek çaresi pratik pileli sineklik ürünleridir.

Pratik kuruluma sahip olan sineklikler de kurulum avantajlarının yanı sıra her daim SENGIL Procolor şirketinden teknik bilgi sahibi olabilirsiniz. Uzun yıllar kullanıma olanak sağlayan sineklik modelleri , pimapen sineklik olarakta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pileli sineklik modellerinde katlı tüllerin her sürgülenme aşamasında alüminyum profilde bulunan temizleme fitilleri sayesinde siz farketmeden tozlarını temizlemektedir.

Tek yapmanız gereken bütçenize en uygun sineklik sistemlerini tercih etmeniz olacaktır.

SENGIL Procolor Tarafından aldığınız her ürün kargo şirketleri tarafından ürünlerde meydana gelen zararlardan kaynaklı hiç bir şekilde sorumlu tutulmamalıdır. Kusurlu gelen ürünleri kesinlikle teslim almayın. Doğrudan firmamıza bildirerek gerekli sinekliğinizi tekrardan imal edip gönderimini öyle sağlayalım.

Ölçünüze En Uygun Sineklik Fiyatları 

Sizin Ölçünüze en uygun sineklik fiyatlarını öğrenmek için ürünler sayfamızı ziyaret ederek sineklik sayfasına geçiş yapın;

Örnek aralıklı ölçüler örneğin 60-110 x 120-160 gibi ölçü aralıklarında örneğin en 60 cm ile 110 cm boy ise 120 cm ile 160 cm arasındaki bütün ölçü fiyatları 130 TL olarak gösterilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>