Yeni Markamız Olan Antalya Clips İle Sera Klipsi Sektöründe Hizmetinizdeyiz.

 

Firmamız özellikle son dönemlerde gelişimlerini, üretimlerini ve yeni yatırımlar ile yeniliklerini arttırmaktadır. Bunlardan bazı örnekler ise telerezyon makinesi ile kalıp yapımına A’dan Z’ ye kendi bünyesinde başlaması olmuştur. Kalıp yapımlarını arttıran firmamız klips kalıplarını tamamlayarak  Antalya Clips markasını devre almıştır. Yeni kurulan markamız ile tarım sektörünün Plastik ürün araç ve gereçlerini üreterek sektöre yenilikler katacaktır. Üstü örtülü tarımda naylon tutturucu ürünü olarak kullanılan Sera Klipsi  ürünlerini yenilikçi tasarımlar ve sektörüne yeni soluklar getirecek adımlar ile yoluna başlamıştır.

 

 

Yeni markamızın vizyon ve misyon anlayışını aldığımız SENGIL Procolor firmamızın hedeflerini daha ileri taşıma yoluna girdiğimiz farklılıklar esasa alınmıştır. Sloganımızı belirlediğimiz  (Vatan Toprağının İnci Mahsülleri Korumamız Altındadır) anlayışımız bizi daha ileri hedeflere yoğunlaştırmıştır. Koruma altına almak ve ürünlerimizin kalite yapısından emin olmak, arkasında durmak ve müşterilerine en iyi hizmeti verecek yapıda sağladığımız üretimlerimiz ile Sera klipsi Pazarının yönünü değiştirme hedefinde olduğumuzun gerçeğidir.

 

Logomuz ve Anlamı

 

Yeni markamız olan Antalya Klips logomuzda  yuvarlak çember içerisine alınmış bir segmanlı sera klipsi ürünü görülmekte  ve altında bulunan marka ismimiz ve sloganımız. Logomuzu şu şekilde yorumlamaktayız.

  •  Sekmanlı klips  modern seralarda kullanılmaktadır. Burdan yola çıkarak  herzaman modern, yenilikçi ve kaliteli ürünler üreteceğimiz anlamı taşımaktadır.
  • Çember ve sınırlarına sığmamış yaprak figürleri ile her zaman sınır tanımayan sektörüne kaliteyi ve yenilikçi ürünleri getireceğimiz anlamı anlaşılmakta.
  • Bütüne baktığımızda ortaya çıkan psikolojik bir üstünlük sağlayan boğa figürünü yansıtmaktadır. Segmanlı klipsin dik uçları boynuzlarını, yaprak figürü, kulaklarını segmanın alt kıvrımlı bölümü ise çene yapısını temsil etmektedir.

Logomuzda kullanılan figür, ürün ve bütün gelişmeleri hem psikolojik hem sektörünü yansıtan manası ile müşterilerimizin ilgi odağı haline gelmiştir.

Yeni Markamızın İsim Tercihi ve Anlamı

İsim tercihini yaparken Antalya’nın sadece turizm değil sera ve sera klipsinin Ana vatanı olan Antalya tercih edilerek isim tercihimizi yaptık. Ana vatanından dünyaya ihraç edeceğimiz ürünlerin dünya pazarlarında daha kalıtsal halde hatırlanması ayrıca Ülkemiz adına bizim için gurur verici bir durum olacaktır.

Özellikle bazı yurt dışı ülkelerde klips sektörünün ürünlerinde Antalya’dan gelmesi müşterilerimiz açısından yine ana vatanından geldiğini bilerek kalitemizden emin olması anlamı ile tercih sebebi haline getirmektedirler.

 

Antalya Clips İnternet Sitesi ve Sosyal Medya Hesapları

Yeni markamızda yeni internet sitesi ve sosyal medya hesapları ile donatılmıştır. Yenilikçi ürün anlayışımıza değer verdiğimiz tarım sektörünün yeni ismi olmak için çalışmalarımızı bu yönde sürdürmekteyiz. Aşağıda vereceğim linkler ile yeni markamızın gerek internet sitesi gerek sosyal medya hesaplarına göz atarak incelemelerde bulunabilirsiniz. Bizimle iletişime geçme bölümünde yine SENGIL Procolor markamızda olduğu gibi iletişim birimleri değiştirilmemiştir.

Antalya Clips İnternet Sitesi : www.antalyaclips.com

Antalya Clips Mail : info@antalyaclips.com

 Youtube : /antalyaclips

 İnstagram : /antalyaclips

Twitter : /antalyaclips

Facebook : /antalyaclips

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>