Ahşap pencereler, yağmur ve kar yağışına karşı dayanıksızdı ve boyanması gerekirdi. Pvc pencere seçenekleriyle pencere kategorisinde ciddi bir adım atılmıştır. Boya istemeyen ve neme karşı dayanıklı olan bu pencereler, özel conta özellikleriyle sızdırmaz özelliklere sahiptir. Boya istemeyen ve her zaman beyaz görünümünü koruyan pvc pencereler hazır pencere kategorisinde seri üretimi gerçekleşmektedir.

          Procolor bu kategoride en çok tercih edilen marka haline gelmiştir. İnşaat dünyasında pratik ve etkili üretim seçenekleri her zaman için tercih edilmektedir. Hazır pencere seçenekleri, seri üretim özelliği nedeniyle daha hesaplı özelliklere sahiptir. Tak kullan özelliği ile en pratik pvc pencere seçeneğini meydana getirmektedir.

Kaliteli Özelliklere Sahiptir

Hazır pencere denildiği zaman, bu kategoride etkili ürün seçeneklerine sahip olan ve oldukça başarılı tasarım özelliklerine sahip Procolor hazır pencere çeşitleri akla gelmektedir. Dört odacık iç tasarım özellikleriyle maksimum ısı yalıtımı gerçekleştiren bu ürünler, 2 milimetre et kalınlığı kategorisinde satış işlemi gerçekleşmektedir. Menteşe özellikleri, kilit ve kulp özellikleri oldukça kalitelidir ve pencere siparişlerinde ayrı hesap edilmemektedir. Menteşe, kilit ve kulp, hazır pencerelerde montajlı bir şekilde gönderilmektedir.

Contasıyla ve özel cam seçenekleriyle tercih edilen hazır pencere seçenekleri, bu kategoride ekonomik ve kaliteli çözüm özelliklerine sahiptir. 900 x 800 milimetre ile 1500 x 1300 milimetre boyutları arasında satış işlemi gerçekleşmektedir. Ekonomik olmasının yanı sıra kaliteli kullanım özelliklerine sahip bu ürünlerin kilit mekanizması da oldukça kullanışlıdır. Açma ve kapama özellikleri oldukça kolay olan bu pencerelerin kilit mekanizması pencerenin dört bir yanını sıkmaktadır. Bu şekilde dışarıdaki bütün etkenleri dışarıda bırakmaktadır.

Yağmur ve kar etkenini dışarıda bırakan ve kirli havayı dışarıda bırakan bu ürünler, kötü hava koşullarının bütün olumsuzluklarına karşı oldukça dayanıklıdır. Renklendirme işlemleri üretim esnasında gerçekleşmektedir. Pvc üretimi esnasında beyaz renk özelliği kazandırılmaktadır.

Pratik Pencere Çözümleri

Çözüm yöntemleri kategorisinde üst sıralarda yer alan hazır pencere seçenekleri, sağlam ve kullanışlı tasarım özelliklerine sahiptir. Kolay kullanım özelliklerinin yanı sıra diğer pvc seçeneklerine göre daha hesaplı olması nedeniyle, Procolor pencere seçenekleri en çok tercih edilen yapı malzemeleri içerisinde yer almaktadır. Uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra uzun ömürlü yapısal özellikleri, estetik görselliği ile tamamlayıcı bir bütünlük meydana getirmiştir. İnşaat dünyasının dış tasarım özellikleriyle yapısal ve görsel kategoride uyum sağlaması nedeniyle, estetik binalarda tercih edilmektedir.

Dış tasarım işlemlerinde pencere kenarlarına uygulanan söve tasarımlarıyla da uyumludur. Menteşe kısımları ile pencerenin kapanan kısımları, uyum olacak şekilde montajlanmaktadır. Hazır pencereler, camlı ve camsız satılmaktadır. Cam, kilit, menteşe ve kulp parçaları değiştirilebilir. Bu gibi parçalar piyasada bulunmaktadır. Bu nedenle uzun yıllar rahat kullanılabilir. Satın alma kategorisinde kampanyalı satış seçeneklerine sahiptir. İndirimli satış seçenekleri sayesinde, hazır pencere kategorisi, uygun satış özelliklerine sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>