Firmamız 1990 yılından bu güne PVC kapı ve pencere sistemleri üretim ve imalatı üzerine faaliyet göstermektedir. PVC Sektörünün öncü kuruluşların biri olan firmamız birçok farklı projelere imza atmıştır. Ürettiği ürünlerin tasarımını kendisi yapıp ihtiyaçlara en iyi cevap verecek malzemeleri üreten bir firmadır. Hizmet verdiği her projede tercih edilen bir firma olmuştur. Piyasada yenilikleri, saygın, dürüst ve ilkeli faaliyetlerinden dolayı takdir edilen bir firmadır. Firmamız PVC sektöründe seviyeli hizmetler sunarak ve kaliteye önem vererek her geçen gün tüketicinin tercih ettiği marka haline gelmiştir. SENGIL PVC doğrama ,panjur lameli , asma tavan lambri , sineklik profili , pervaz profilleri ve cam çıtası imalatı yapmaktadır, üretilen malzemeler iki isim altında piyasaya sunulmaktadır, SENGIL ve PROCOLOR. Piyasada kalitesinden ve estetikliğinden söz ettiren bir firma olmak tek amacımız. :

Üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip olmak, sektörde kullanılan ürünlerin tüm çalşanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getirmek firmanın itibarını krumak saygın üretim ve satış politikasında öncü, kurumsallık, kimliğini muhafaza eden, birçok gelişmelerde insanlık adına katkılarda bulunan bir kuruluş olmak.

Sektörde akıllı, yenilikçi, araştırmacı, güvenilir ve kendini geliştiren her türlü dengeleri kurabilen, sağlam hizmet yapısıyla müşteri memnuniyetini ön plana alarak bayilerine önem veren, üretimden satışa kadar hizmette, satış sonrasına kadar destek veren, sürekli büyüme araştırmacı olarak ürünlerinde rekabet gücünü geliştirerek ürünlerindeki normlar içeriisndeki standartları uluslararası formatlara taşımak, personelini motive etmek.

545+ YAZI 1
535+ YAZI 2
1544+ YAZI 3
111+ YAZI 4

YENİ SERA KLİPSİ ÜRETİMLERİMİZ