Ahşap, taş, plastik ve metal malzemeden yapılan, duvar ve tavan kaplamasında kullanılan dekorasyon ürünlerine lambir denilmektedir. Tavan lambiri ise ahşap ve metalden üretilmektedir. Desen özelliklerine sahip olan bu ürünler, neme karşı dayanıklıdır. Silinebilir ve pratik bir şekilde montajlanabilir. Eni 20 cm olan tavan lambirleri, beyaz, gri, ahşap rengi ve metalik renk özellikleriyle satış işlemi gerçekleşmektedir. 60’lık lambirlerde ise desen çeşitleri oldukça fazladır. Osmanlı desen özelliklerinin yanı sıra geometrik desen çeşitleri bulunmaktadır. Bulut desen çalışmaları da oldukça popülerdir. Hasır desenli, çizgi desenli, duvar desenli, damla desenli, santranç desenli, bulut ve mermer desenli seçenekler, istediğiniz desen çalışmalarını bir araya getirmektedir.

Etkili Dekorasyon Çalışmaları İçin Tercih Ediliyor

Dekorasyon çalışmaları ile uyumlu olarak üretilen, özellikle tavanlarda kullanılan tavan lambiri ürünleri, dekorasyon dünyasının en önemli seçenekleri arasında yer almaktadır. 60 x 60 ve 20’lik ölçü özellikleriyle tercih edilen bu ürünler, renk ve desen bakımından farklı özellikleri bir araya getirmektedir. Malzeme kategorisinde kullanışlı özellikleriyle tercih edilen lambirler, tavan dekorasyon işlemlerinde tercih edilen en pratik seçenekler içerisinde yer almaktadır. Modül led ışıklandırma seçenekleriyle uyumlu üretilen bu lambirler, görkemli tavan dekorasyonlarında en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır. Duvar kağıdı uygulamaları ile uyumlu olması nedeniyle, genel tasarım işlemlerinde en çok tercih edilen dekorasyon ürünüdür. Plazalarda, büyük şirketlerin toplantı salonlarında, mağazalarda ve benzeri bir çok kategoride tavan tasarımlarında pratik çözüm tavan lambiri seçenekleridir. Kolay montaj özelliklerine sahip olan ürün, fazla artık bırakmayan özelliklere sahiptir.

Yeni Modeller Üretiliyor

Özellikle mağazalarda kullanılan tavan lambirleri, tavanı bozuk olan mekanlarda her zaman için tercih edilen pratik çözümdür. Mağaza kategorisinde kiralanan dükkanlarda tavan dekorasyon çalışması gerektiği zaman, zemin duvar ve tavan uyumlu dekorasyon çalışmaları tercih edilmektedir. Zemin için tercih edilen fayanslar, duvar için tercih edilen duvar kağıtları ve tavan için tercih edilen lambirler, uyumlu olduğu zaman kaliteli bir çalışma meydana gelmektedir.

Bütün mekanlarda rahatlıkla kullanılan lambirler, özellikle kanalizasyon borusu dışarıda olan mekanlarda tercih edilmektedir. Tuvaletlerde tavan kısımlarında bazı mekanlarda kanalizasyon boruları dışarıdadır. Bu nedenle hiç hoş bir görüntü meydana gelmemektedir. Tavan lambirleri tuvalet dekorasyonunda en çok tercih edilen seçenekler içerisinde yer almaktadır.

Aradığınız Dekorasyon Seçeneği

Ofisler, AVM ve mağaza kategorilerinde, pratik ve görkemli dekor çalışmalarında en çok tercih edilen üründür. Tercih kategorisinde üst sıralara yükselen ürün, elektrik tesisatları ile uyumlu özelliklere sahiptir. Pratik kullanım özelliklerinin yanı sıra, diğer dekorasyon çalışmaları ile uyumlu olan ürün, uzun yıllar etkileyici görünümü korumaktadır. Kir tutmayan yüzeyi sayesinde, tavan görünümünde deforme meydana gelmemektedir. Renk seçenekleri sayesinde, bütün dekor çalışmalarına uyumlu modeller tercih edilebilir. Işıklandırma, alçıpan dekor çalışmalarına uyumlu olması nedeniyle, görkemli çalışmalarda tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>