Lambri Ne Demek

Modelleri-Fiyatları-Plastik Lambri-Ahşap Renk Plastik Lambri

 

Lambri ahşap mobilya , Taş kaplama, Alçıpan kaplama, Plastik lambri kaplamalara söylenilen genel isimdir.

Biz Lambri Olarak Sizlere Ne sunuyoruz ?

Üretimimiz olan plastik tavan lambri, plastik ahşap renkli plastik lambri ürün modellerini sunmaktayız. Peki Plastik tavan lambiriler ile ilgili olarak merak edilen fiyat, kullanım alanları, Sağlığa zararlımı ürün modelleri arasında fiyat farklılıkları varmıdır,Güneşten etkilenirmi, önerilerimiz neler, montaj esnasında dikkat edilmesi gerekenler ve çok daha fazlasını ele alalım.

Asma Tavan Plastik Lambri Fiyatları Nelerdir ?

Plastik asma tavan lambri Fiyatları ortalama olarak şu konuyu bilmemiz gerekmektedir.60×60 plastik panelmi kullanmak istiyorsunuz? Yoksa 20 cm eninde 6 mt uzunluğunda olan malzemeyimi kullanmak istiyorsunuz bunun kararını vermek için size biraz yardımcı olalım

60X60 Plastik lambri = Özellikle Banyo tavan kaplamalar için tercih edilmektedir. Teras bölgelerine kullanılmamaktadır. Neden kullanılmaz sorusuna gelince  Alttan elinizle yukarıya doğru kaydırma ile direkt kalkması gerçekleşir bu durumda rüzgar ve fırtınaların tamamını uçuracağı için sadece iç mekanlarda tercih edilmektedir.1 Paketi 7.2 m2 yer kapatmaktadır paket içerisinde 20 adet plastik panel bulunmaktadır. Taşıyıcıları ile beraberinde 60×60 panel kaplama m2 fiyatı 24 TL dir.

20cm eninde 6 mt uzunluğunda plastik lambri = Bu model Tüm mekanlarda kullanıma olanak sağlamaktadır. 1 Paketi 12 m2 yer kapatmaktadır. 1 Paket fiyatı beyaz olarak 135 kdv dahil renkli olarak paket bazı 140 TL Kdv dahil fiyatı ile satışını yapmaktayız. Bütün ahşap renkli modelleri ve ölçülerinin üretimini sağlamaktayız.

Plastik Lambri Kullanım alanları nelerdir?

Plastik lambrilerde 6 metre uzunluğundaki modeli tüm iç mekanlara ve dış mekanlarda kullanabilirsiniz.Özellikle teraslarda ahşap renkli pvc lambiri çokça tercih edilmektedir.

60×60 panel kullanmlarında dış mekanların hiçbir bölgesinde kullanılamamaktadır. İç mekanlarda tüm ofis iş yeri market mağza gibi yerlerde çokça tercih edilmektedir.(Not alçıpan kullanımlarında tuvalet banyo gibi nem yapacak yerlerde kesinlikle önermemekteyiz nemden şişme yapma durumları ile karşı karşıya kalmamanız adına)

Sağlığa Zararlımı Koku Yaparmı ?

Sağlığa tamamen zararsız olarak üretilmektedir. SENGIL PVC Üretimini yapmış olduğu bütün ürünlerde gaz ve kurşun alımlarını tamamen sağlayarak tüm sağlığa zarar verici maddelerden arındırılarak üretimlerini sağlamaktadır. Koku kesinlikle yapmamaktadır. Ortamınızın izlasyon yapmasını sağlayarak bulunduğunuz ortamda daha konforlu saatler geçirmenize neden olmaktadır.

 

Ürün Modeller Arasında Fiyat Farkı Varmı ?

Plastik Lambri kaplamalarda beyaz ve renkli olarak 2 ana guruba ayırarak fiyat farklılıkları vardır. Renklilerin kendi aralarında fiyat farkı bulunmamaktadır. İster Yıldız desenli ister ahşap modeller ile tek fiyat ile bütün renkli modellere sahip olabilirsiniz.

 

Güneşten Solma Yaparmı?

Güneşte solma eylimni genellikle piyasa ürünlerinde 6 ay içerisinde solma sağlamaktadır.Peki SENGIL PVC  Bu konuda ne gibi çözümler üretiyor.

Geliştirmiş olduğumuz Co-ex Teknolojisi ile ahşap renkli plastik lambri ürünleri sayesinde  5 Yıl boyunca solma işlemi gerçekleşmemektedir.

Plastik Lambrilerde Sengıl Güneş dayanımı

Plastik Asma Tavan Kullanırsak Sarkma Yaparmı ?

Plastik asma tavan sarkma yaparmı bu sorunun birden fazla cevabı bulunmaktadır. Altındaki demir ızgaraları veya ahşap ızgaralarının ara boşlukları 70 cm yi geçmemesi gerekmektedir. 70 cm yi geçmesi deurumunda ön görümüz 1 mt ye kadar bir sorun çıkarmamaktadır ama kaliteli işçilik 70 cm uygun görmektedir. Bu ebatların uzaması sarkmaya olanak sağlamaktadır.

 

Montaj Yaparken Dikkat Edilmesi Kurallar

Montajını yapma esnasında bazı püf noktalar bulunmaktadır Bunları şöyle listelememiz mümkündür.

 1. Muhakkak kullanacağınız vidanın pul başlıklı olmasıdır.
 2. Vidanızın dişi kulak denilen yerden vidalanması çok önemlidir.
 3. Rüzgar ve fırtına görecek yerlerde vida ile beraber silkon kullanın.
 4. Kenarlarına kenar çıtalarını muhakkak kullanın çok maliyet bindirmez.
 5. Biz veya başka firma renkli almanız durumunda güneşte nekadar dayanacağını öğrenin. Ürünün kalitesini temsil eder.

Plastik Lambri Dış Cephede Kullanılırmı ?

Lambri özellikle teras ve iç cepheler için tasarlanmış ve o bölgelerde en iyi mukavvemeti sağlaması adı altında fiyat ve kalite politikası oluşturulmuş olup bütün bir binanın veya prefabrik evin dış cephesinde kullanılmamaktadır.Bunun için geliştirilen SENGIL WOOD SİDİNG Ürününü tavsiye etmekteyiz.

 

Plastik Lambri Uzun Ömürlü Olurmu ?

Aslında Yukarıda açıkladığımız tüm detayları bir araya toplamamız gibi bir şey bu. Doğru Ürünü Doğru yere kullanmanız durumunda vede montajını sizin veya bir başkasına yaptırmanızdan geçmektedir bu sorunun cevabı. Montajını özetle Pul başlı vidalar , 60-70 cm aralığı geçmeyecek demir veya ağaç ızgaralar , Güneşe doğrudan temas edecek olan kısımların güneş (uv) değerlerini bizden veya başka satıcılardan öğrenmeniz doğrultularında çok uzun yıllar kullanıma olanak sağlamaktadır.Artık sıkıldım diyeceğiniz 5-10 Yıl içinde farklılık olsun diye değiştirme ihtiyacı duyarsınız.

Soba Borusu Plastiğe Zarar Verirmi ?

Evet soba borusu plastik lambri kullanımlarında  plastikte sarkma eylimine neden olur.Peki çözümü yokmu ? Hemen maddeleyelim.

 1. Mekanda soba borusu var ise Plastik asma tavan kaplama işini soba borusuna yaklaşmadan 30 cm kala tamamlayın.
 2. Yetmedimi Soba borusunu Alüminyum folyo ile kaplayın.
 3. Yukarıdaki 2 maddeyi aynı anda yapmanız durumunda ömür boyu sorunsuz kullanıma olanak sağlamaktadır.

 

Aklınızdaki Soruya Bir Cevap Bulamadınızmı ?

Yukarıda ayrıntılı bir şekilde anlattığımız plastik tavan ürünleri ile ilgili bilgi sizin aklınızdaki soruya cevap verecek kadar yeterli olmadı ise diğer yazılarımızda muhakkak sorunuza cevap getirmişizdir. Sayfamızın en alt kısmında bulunan ilgili yazılar ile daha fazla soruya cevap bulabilirsiniz.

 

Daha Fazla Ürün Resmi

Sizlere ürünlerimizle ilgili daha fazla bilgi ve ürün görseli sunalım. Aklınızdaki Renk ve modellerde ihtiçaylarınıza en iyi cevabı verelim. Plastik asma tavan

 

Sadece 6 Mt Almak Zorundamıyım ?

Eğer SENGIL PLASTİK ile çalışıyorsanız herzaman bir çözüm yolunuz muhakkak vardır.Stoklarımızda Renkli ve beyaz plastik asma tavan 3,6 mt – 4 mt – 5 mt  ve 6 metre aralıklarında ölçü tutarak hem müşterilerimizin firesiz olarak ölçülerine en uygun halde temin etmesini sağlıyoruz hem milli sermayeye değer veriyoruz.

 

Peki Siz Fabrikasınız Doğrudan Temin Edebilirmiyim ?

SENGIL PLASTİK ürünlerini tek bir fiyat politikası üzerinden yürütmektedir.Kısacası bu şu demek 1 boy ürün almakla 1 tır malzeme almak arasında fiyatlarımız değişmemektedir.Fabrikamızdan doğrudan temin edebilirsiniz.

 

Daha Ayrıntılı Bilgi

Yukarıda belirttiğimiz tüm başlıklar ile ilgili aklınızdaki bütün soruları gidermek için iletişim bölümünden bizimle doğrudan formu doldurarak mail atarak veya arayarak ürün fiyatlarımız ile ilgili bilgileri ayrıntılı olarak sunabiliriz.

 

Biz Kimiz ?

Biz kurulduğu günden bugüne kadar (SİNCE 1990) tamamen müşteri memnuniyetini esas alan düşünce yapısı ile müşterilerine hizmet veren , satışını sağladığı ürünlerde satış sonrası desteğini asla esirgemeyen bir anlayış ile çalışıyoruz. Tek üretimimiz plastik asma tavan ürünlerimi ?

 

 1. Procolor pencere profil üretimi
 2. Procolor ölçüye göre pencere üretimi
 3. Sera Klipsi Üretimi
 4. Ölçüye göre sineklik ürün ve modelleri üretimi
 5. 60×60 tavan kaplama satışı sağlayan
 6. Pvc Granül üretimi
 7. Plastik asma tavan ürünleri üretimi

Ve yukarıda 7 maddede belirttiğimiz ürün ana guruplarının kendi içerisinde yüzlerce  çeşit,model,ölçü,renk ve yardımcı malzemelerini üretimini sağlayan bir firmayız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>