Procolor pencere ve kapılar ile kusursuz imalat,kusursuz ekonomik fiyat avanlajlarına sahip olursunuz.Yüksek kalitede üretilen Procolor pencere profillerinin ekonomik pencere olmasının en büyük sebebi Pencere profilini ve aynı bünyede pencere üretimini sağladığımız içindir.

Pencerelerde kullanılan destek sacı,kolu,kilitleme sistemi kale marka olup kaliteden asla taviz verilmemektedir.Beyaz ve renkli pencereler dış ortamda yıllarca doğallığını korur.

1990 yılında kurulan SENGIL Procolor pencere sistemleri üstün tecrübeleri ile müşterilerini satış sonrası desteği ile oldukça memnun etmektedir.

Ölçülerinizi bize whatsapp üzerinden yollayarak sizin pencere ve kapı ölçülerinize en ekonomik fiyat avantajlarını sunalım.Türkiye’nin her bölgesine kargo ile gönderim imkanı..

Ekonominizi sarsmadan  ortamınızı ferahlatacak kullanımını sağladığınız mekanda şıklığı ve estetiği bir arada sergileyebileceksiniz.

Dış etkenlerin ses ve gürültüsünü %98 ‘ e kadar düşürerek çalıştığınız ortamı veya evinizi oldukça sessizleştirebilirsiniz.Yüksek izolasyonu sayesinde kış fırtınalarını rahatlıkla önleyebilirsiniz.

 

 Ortalama olarak hazır pencerelerde ve benim pencereme en yakın ölçüler nekadardır diye merakınızı en aza indirmek için yukarıdaki görsele tıklayarak veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PVC pencere sistemleri ekonomik olmasının yanı sıra kullandığınız zaman sağladığı yalıtım sayesinde ekonominize katkı sağlamaktadır. Farklı renk seçenekleri dekorasyon anlamında ise kullanıcıyı tatmin edebilmektedir. En ucuz pvc pencere fiyatları ile ise bu dekoratif pencerelere ekonomik şekilde sahip olabileceksiniz.

Neden PVC Pencere?

Pencere yapısı gereği bir binanın olmazsa olmazı arasındadır. Pencere seçimi PVC olduğu zaman dekorasyon, ekonomik ve yalıtım konusunda oldukça iyi bir seçim olmaktadır.

-Tasarruf

Ahşap ve alüminyum pencerelere göre PVC pencereler daha çok ses ve ısı yalıtımı yapmaktadır. Binada pencereden sızan %28 oranlarında ki enerji kaybını PVC kullanarak en az seviyeye düşürebilirsiniz.

-Uzun Süreli Kullanım

Sağlam yapısı ve az bakım gerektirmesi uzun süreli kullanım için birebirdir. Ayrıca kullanım süresi bittikten sonra geri dönüşüm yapılabilmesi doğaya karşı büyük bir kazançtır.

-Üst Düzey Isı Ve Ses Yalıtımı

Hava olaylarının sert görüldüğü yerler ve ses kirliliğinin fazla olduğu yerlerde kullanımı rahatlatıcı bir durumdur. Isı yalıtımı sayesinde binanızın ısı kontrolü daha kolay olacağı için büyük bir enerji tasarrufu etmek ile birlikte ses yalıtımı sayesinde ses kirliliğinin yaşamınızı etkilemesine izin vermeyeceksiniz.

PVC Pencere Fiyat Hesaplama Nasıl Yapılır?

PVC pencere fiyat hesaplama işleminde PVC profillerinin uzunluğunu belirtmek için metretül kavramı kullanılmaktadır. Yani pvc pencere meretül fiyatları normal metrekare hesaplaması ile belirlenmemektedir. Bunun sebebi ise 1 metrekarelik bir ölçü için farklı tip PVC profili doğrana bilmektedir. Bu farklılık ise 1 metrekarelik ölçüde doğranan PVC profil miktarında değişiklik olabilmektedir. Bu yüzden en doğru yol PVC profillerinin doğrama esnasında kaç metrekül olduğunu bilmektir. Bu bilgi ile en pahalı ya da en ucuz pvc profil fiyatları belirlenebilir.

Metretül Hesabına Dahil Olanlar?

Kasa

Orta kayıt bağlantı takozları

Su tahliye kapakları

Destek sacı

Montaj vidaları

Orta kayıt profilleri

Metretül Hesabına Dahil Olmayanlar?

Tek açılım, Çift açılım, sürme açılım gibi aksesuarlar

Camlar

Montaj sırasında kullanılacak araç gereçler

Denizlik

İzolasyon malzemeleri

PVC pencere alımı esnasında dahil olanları ve olmayanları bilmek büyük bir avantaj olacaktır. Hesaba dahil olmayanların ayrı bir fiyatı dahil olanların üzerine eklenmelidir. Metretül hesabına dahil olan ürünler ile ilgili belirlenmiş bir standart mevcuttur ve üretici bu standartların dışına çıkamamaktadır. Fakat dahil olmayanlar tamamen müşterinin belirleyebileceği özelliklerden oluşmaktadır. Bu durum ise PVC pencere fiyatı konusunda metretül hesabına dahil olmayan ürünleri dikkatli seçmeyi gerektirmektedir.

 

PVC Pencere Avantajları?

PVC pencere aldığınız an ve daha sonrasında size sağlayacağı ekonomik bir avantaj mevcuttur. Ekonomik olarak alındıktan sonra sağlamış olduğu yalıtım sayesinde bu durum ortaya çıkmaktadır. Uzun süreli kullanım olanağı ve kullanım esnasında gereken bakımın çok büyük bir yük getirmemesi iyi bir kullanım performansı vermektedir. Kullanım süresi sonrası geri dönüştürülmesi ile birlikte dünya ve çevre geleceği için güzel bir durum olmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>