Pvc Kapı Fiyatlarında Procolor Pencere Farkı

Pvc kapı ölçülerinizi bize whatsaap üzerinden yollayın Türkiye’nin her yerine  en ekonomik fiyat avantajları ile yollayalım.

 

Pencere profilini ve aynı bünye de pencere ve kapı imalatını yaptığımız firmamızda ekonomik fiyat avantajları yanı sıra yüksek kaliteli ürün ve imalat sunmaktayız.

Yüksek değerler ile yaptığımız imalatımızda bütün kalite kontrol aşamalarından geçirilerek elde ettiğimiz kapı ve pencereler uzun yıllar sizlere hizmet etmektedir.

Mekanların oldukça önemli bir yapı elemanı olan kapılar, gelişen ve değişen teknoloji sayesinde oldukça çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Dolayısıyla kullanım amacı ve alanına göre tercih edilmekte ve bu doğrultuda tam verimin sağlanması adına hareket edilmektedir.

Günümüzde en çok tercih edilen kapı modellerinden olan pvc kapı modelleri gerek ısı ve ses yalıtımı gerek ise konforlu ve güvenli bir kullanım imkânı sağlaması açısından oldukça avantajlı modeller olması ile farklılık yaratmaktadır. Bu bağlamda gerek fonksiyonel kullanımı gerek ise estetik görüntüleri sayesinde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Polinivil Klorür (PVC) Nedir?

Polinivil klorür yani pvc olarak bilinen malzeme, üretimi tuzdan sağlanan bir polimer türüdür. Bu üretim petrol ve doğalgaz yolu ile yapılmakta olup, kolay elde edilmektedir. Oldukça dayanıklı ve tam koruma sağlayan pvc genelde inşaat ve yapı sektöründe kullanılıyor olmasının yanı sıra kimlik kaplama amacı ile de kullanılmaktadır.

Pvc en çok kapı ve pencere ürünlerinin yapımında kullanılmakta olup, fiyat konusunda oldukça ekonomik kullanım imkânı sağlamaktadır. Dolayısıyla her türlü mekân için sağlam ve uygun kullanım avantajı sunmaktadır. Doğa dostu bir materyal özelliğine sahip olan pcv’ in tercih edilmesinde ki en büyük faktör ise geri dönüştürülebilir olmasıdır.

PVC Kapı

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan pvc plastik, en yaygın olarak kapı yüzeylerinde kullanılmaktadır. Kapı yüzey malzemesi olarak en çok bilinen kimyasal bir malzeme olmaktadır. Ayrıca pvc kapı çeşitleri, yapısı gereği çeşitli desen ve şekil seçenekleri ile imal edilebilmektedir.

İstekler doğrultusunda desen çalışmaları yapılmış MDF kapı yüzeyine yapıştırılan pvc’ nin yapıştırılma işlemi ısı yardımıyla yapılmaktadır. İşlem sonrası pvc kapılar, boya veya herhangi bir uygulama gerektirmemektedir. Çünkü bu kapıların üretim aşaması zaten kendinden renkli ve desenli olarak tamamlanmaktadır.

İstenilen ebatlarda, renk ve desenlerde üretilebilen pvc kapılar banyo ve tuvalet dahil olmak üzere her türlü mekân için kullanıma uygun olmaktadır. İstekler doğrultusunda çift veya tek kanatlı seçenekleri de bulunmaktadır. Dolayısıyla istenen boy ve en ölçülerine göre üretimi yapılabilmektedir.

PVC Kapı Fiyatları ve Avantajları

Yapısı gereği uzun ömürlü kapı modelleri olan pvc kapılar, herhangi bir darbe veya çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca ısı ve ses yalıtımı sağlamakta olup, kolay montaj özelliğine sahiptir. Bu bağlamda pvc kapı fiyatları diğer ahşap kapılara oranla daha ekonomik olmakta ve bütçeye destek sağlamaktadır.

Pvc kapı modelleri yapısı gereği kolay temizlik imkânı sağlayan ve bu nedenle hijyenik olma niteliği taşıyan kapılar olmaktadır. Çeşitli renk ve desen seçenekleri ile kullanım amacı ve alanı doğrultusunda tercih edilebilme olanağı sunmaktadır. Dolayısıyla her türlü tarz ve özellikteki mekân ile uyum sağlaması açısından evlerde, çeşitli iş yerlerinde, ofis veya kamu binalarında oldukça tercih edilmekte ve önemli derecede avantajlar sağlamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>