En ucuz pvc pencere ve kapı fiyatları

Procolor pencereler sizlere Türkiye’nin en ucuz pvc pencere ve kapı sistemleri sunmaktadır.

En ucuz pvc pencere fiyatları  sunarken aynı zamanda kaliteden asla taviz vermemektedir.

Nasıl ucuz pvc pencere verebiliyoruz

  •  Procolor pencere profili üretimi ve procolor pencere ve kapı üretimini bir tek fabrika içerisinde yapıyoruz.
  • Aramızda distribütör,Nakliye gideri, distribütör masrafları , distribütör bayileri ve distribütör bayilerinin maliyetleri tamamen ortadan kaldırıyoruz.
  • Procolor pencere ve kapı profil üretim fabrikasında yine aynı fabrika içerisinde pencere ve kapı haline getirip doğrudan müşterilerimize iletiyoruz

Kaliteden Taviz Verilmemektedir.

Kapı ve pencere imalatlarımızda içine kullanılan destak sacı (demiri) kapılara kullanılan 4 adet menteşesi pencerelere kullanılan ölçüye göre 2 adet-3 adet aralığında menteşesi kullanılmaktadır.Kullanılan kilitleme mekanizması Kale markadır.Pencere kolları alüminyum olup sıcak bölgelere oksitlenmesine karşılık içi demirli plastik pencere kolu önermekteyiz.

Türkiye’nin her bölgesine pencere ve kapılarınızı kargolayalım

 Pencere ölçülerinizi yukarıda yazan whatsapp numarasına iletin size aynı gün fiyatlarını geri dönelim. Türkiyenin her bölgesine kargo ederek ekonominize ciddi katkı sağlayalım.Sizin ölçülerinize en yakın hazır pencere fiyatlarını görmek için aşağıdaki görsele (resime) tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Procolor pencere güvencesi

Procolor pencere sistemleri bir SENGIL Plastik ürünüdü.Firmamız 1990 yılından bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında ciddi müşteri portföyine ulaşmış oldup müşterilerine bütün  üründe satış sonrası desteğini esirgememiştir.Pencere profil üretiminden pencere haline getirilene kadar bütün ürünlerini çevre dostu ve sağlığa zararsız ve kurşunsuz olarak üretmektedir.

Müşterilerinin olduça uygun fiyata ve En ucuz pvc pencere fiyatları araştırmalarını yaparken ucuza alıp başının ağrımasından ziyade yüksek kaliteyi uyguna almayı hedeflemiş bir amaç ile çalışmaktayız.

Çevre ve doğa dostu pvc pencereler

  Pvc kullanarak ağaç kesilmemesine en baştan desteklemiş olursunuz. Yıllar sonra ömrünü tamamlamış pvc pencereler doğaya atık olarak kalmadan tekrar dönüştürülerek gerek milli sermayeye destek gerek ise doğaya 100 yıl kalıcı madde atılmamış olur.

Hazır ölçülerde daha ekonomik fiyat

 Hazır pvc pencere ve kapı ölçülerimizde yine kendimize rakibiz. Hazır olarak stoklarımızda bekletilen ölçülerimiz ise imalat aşamasında seri üretim yani kesim,kaynak,temizleme,alıştırma,destek saclarının kesimi gibi sebeplerden dolayı imalat seri biçimde daha hızlı olması günde çıkarılması gereken kapı ve pencere miktarı 200 kapasite ise doğrudan 300 kapı ve pencere ye çıkardığı için bu avantajı müşterilerimize sunmaktayız. 

En ucuz pvc pencere fiyatları araştırmalarını yaparken bizden muhakkak bilgi ve fiyat alınız.