Procolor pencere sistemleri oldukça ekonomik,yüksek kaliteli,bilindik markalar ile aynı oranda ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.Procolor Pencere profil sistemleri bir SENGIL Plastik ürünüdür.

  Kurulduğu günden bugüne kadar (Since 1990) Pencere profili üretiminde oldukça cazip fiyatları ve yüksek kalitesi ile müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır.

 Yükselen değerleri ile Antalya’nın giderek büyüyen firması SENGIL Procolor pencere sistemleri doğa dostu üretimleri ve kurşunsuz sağlığa tamamen zararsız ürünler üretmektedir.

 Ürünlerimiz ve bizim hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak için SENGIL Procolor pencere sistemleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile beraber kapı pencere sistemlerinde de gelişmeler kaydedildi. Klasik sistem pencere sistemlerine alternatif olarak farklı model ve kalitede pencere tipine rastlamak mümkün olabiliyor. Hal böyle olunca da evine ya da ofisine değişiklik yapmak isteyenler konu ile ilgili araştırma yapmaya başlıyor. Gerek internet ağı üzerinden gerekse sokakta yeni üretim pencere modelleri görmek mümkün. Plastik sanayinin ham maddesi haline gelen PVC sistemleri ile oldukça farklı tasarımlar ortaya çıkarmak mümkün olabilirken ahşap görünümlü tasarımlarla da karşılaşılabiliyor.

Procolor Sistemleri İle Neler Tasarlanıyor?

Pvc sistemleri ile son günlerde oldukça farklı ve renkli tasarımlar görmek mümkün. Özellikle procolor olarak bilinen renkli PVC sistemleri bilindik PVC kaplamalara göre farklı tarzda üretiliyor. Procolor sistemler PVC sistemlerinde olduğu gibi renkli folyo kaplama olarak üretilmiyor. Tamamen doğal boyalarla renklendirilmesi sağlanıyor. Ayrıca uzun ömürlü olabilmesi için de kullanılan boya maddeleri özel üretim olarak seçiliyor. Bu sayede zaman içinde soyulma dökülme vb. aksaklıkların görülmesi de engellenmiş oluyor. Procolor sistemlerle üretilmiş hazır pencere uzun ömürlü olduğu kadar estetik te duruyor. Bu nedenle de ucuz pencere yerine kaliteli ve uzun ömürlü pencere isteyenler için bir tercih haline geliyor.

sera klipsi antalya sengıl

Ayrıca procolor sistemleri ile sadece pencere tasarımı yapılmıyor. Çiftçilerin yaygın olarak kullandığı sera klips malzemeleri de bu yolla üretilebiliyor. Bu sayede yoğun kış şartlarında da sera klipslerin uzun ömürlü olması sağlanmış oluyor. Ayrıca procolor sistem ile renk vermenin yanında desen vermekte mümkün olabiliyor. Özellikle pencere ve tavan lambiri sistemlerinde bu desen sistemi öne çıkıyor. Evinde ve iş yerinde farklı tasarımlar hedefleyen çok sayıda insan bu sistemi tercih ediyor. Ayrıca desen modellerinin çok sayıda olması da tercih sayısını arttırıyor. Bunun yanında procolor sistem üretilmiş malzemeler sanıldığı kadar yüksek maliyetlere neden olmuyor. Renklendirme ve desen verme sistemi oldukça gelişmiş olmasına rağmen ucuz maliyetlerle monte edilebiliyor.

Procolor Sistemler Neden Tercih Ediliyor?

Procolor sistemlerin tercih edilmesinin çok sayıda nedeni bulunuyor. Öncelikle procolor sistemler ile tasarlanmış hazır pencere sistemleri kullanıcının estetik olarak tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Ayrıca verilen renk sisteminin son derece sağlıklı üretim olması da tercih nedenleri arasında. Renk sistemi yapıştırma yöntemi ile değil de doğal ve özel üretim boya ve tekniklerle yapılıyor olması da kullanıcılar tarafından tercih edilmesine neden oluyor. Tavan lambri sistemlerine de uygulanan procolor uygulamalar sayesinde plastiğin uzun ömürlü dayanımı ile ahşap görünüm birleştirilmiş oluyor. Kullanıcı bu sayede hem estetik olarak güzel görünen hem de uzun süre dayanabilen bir tavan görünümüne kavuşmayı sağlamış oluyor. Ayrıca suyun ve nemin olumsuz etkilerine karşı da önlem alınmış oluyor. Temizliği ve bakımı da oldukça kolay olan bu sistemlerin pratik kullanıma sahip olması da bir başka tercih nedeni.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>