Asma tavan ürünlerinde SENGIL Plastik ürünleri sizin ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı verecek renk , desen , model , kalite  ile güneş ışınlarından yıllarca solma yapmayacak ürünler üretmektedir. Plastik asma tavan modelleri suda şişme yapmaz, uzun ömürlüdür.

SENGIL Plastik Antalya’ da üretim yapan bir fabrika olup ürünlerini dünyaya açmaktadır.Stoklarımızda daima farklı ölçüler bulundurarak (3,6mt – 4mt – 5 mt ve 6mt) müşterilerinin uygulama yapacağı bölgede  firesiz ürünleri alarak ekonomisini çöpe atmadan uygun fiyata temin edebilmektedir. Antalya asma tavan ürün ve modellerinde ürünlerini Türkiye ve dünyanın dört bir tarafına ulaştırmaktadır.

uKurulduğumuz günden bugüne kadar SİNCE (1990) kalite ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Üretim,üretim aşaması kontrol , üretim sonrası kontrollerimiz ile kaliteden taviz verilmemektedir. Geliştirilen CO-EX Teknolojisi ile ahşap renkli plastik asma tavan ürünlerini oldukça uygun fiyata müşterilerimize sunmaktayız.

Ürün modellerimizde ürün teknik resimleri aşşağıda görüldüğü gibidir resimlerde bulunan ürünlerimiz her modelinde her renk mevcut olup uygulamasını yapacağınız ortama en uygun olanını bizimle iletişime geçerek daha fazla zengin renk ve model seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Wood  Plastik asma tavan modeli

Sol resimde görülen asma tavan modelimizde 16,5 cm en ölçüsü ve 14 mm kalınlığı (yüksekliği) ile Türkiye standartlarının çok üstünde bir kalınlığa sahip her renk ve ölçüleri stoklarımızda ister toptan ister perakende satışı mevcuttur.

 

 

 

 

 

 ÜÇ ÇİZGİLİ MODEL

Sol resimde görülen üç çizgili asma tavan modelimizde ise 20 cm en ölçüsü 10 mm et kalınlığı (yüksekliği) ile her renk ve ölçülerde stoklarımızda sizlere en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.İster toptan ister perakende olarak temin etmeniz mümkündür. Antalya’nın en köklü asma tavan üreticisi SENGIL Plastik farkı ile..

 

 

 

 

 İki çizgili asma tavan modeli

Bu ürünümüzde ise 20 cm genişliği 8mm yüksekliği ile oldukça şık tasarımı uygulamasını sağlayacağınız bölgeye iç veya dış ortamda oldukça güçlü dayanıklılık sağlamaktadır. Her renk ve modeli stoklarımızda mevcut olup ölçü durumlarını bizim ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 Yukarıdaki Görselden detaylı plastik asma tavan ürünlerini detaylı biçimde inceleyebilirsiniz. 

 Plastik asma tavan ürünlerinin metre kare veya metre tül fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz ürün  Kalitesi hakkında daha fazla bilgi için yazımızı okumaya devam ediniz.

 Bizimle ilteişime geçerek geniş ürün yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Asma tavan ürünlerinde iç mekan ve dış mekanlarda güneş ışınları yüksek fırtınalı bölgelerde  kaliteli motaj ile beraber ömür boyu kullanım imkanı sunmaktadır. Uygulamasının yapılacağı demir ızgaraların aralıkları ortalama 70 cm geçemeyecek şekilde olmalıdır.

ediniz60*60 plastik panellerde ürünlerimizde ise yüzlerce modeller arasında isteğinize en uygun modellerden daha fazla bilgi sahibi olmak için burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER