Görkemli iş merkezlerinde, plazalarda, görkemli toplantı salonlarında, ofislerde ve benzeri birçok yerde, estetik yapısı ile tercih edilen tavan lambiri çalışmaları, uzun ömürlü ve kullanışlı özelliklere sahiptir. Pratik bir çalışmadır ve gerek renk olsun, gerek desen olsun, geniş çeşitlilik özelliğine sahiptir. Etkili bir dekor çalışması gerçekleştirmek isteyenler için, duvar kağıdı, fayans ve mermer gibi birçok çalışma ile uyumlu lambirleri tercih edebilirsiniz.

            Tavanı bozuk olan veya tavanında borular bulunan birçok mekan, bu tavanlara özel lambirleri kullanmaktadır. Kolay kullanım özellikleriyle tercih edilen ve inşaat dünyasında görsel tasarım çalışmalarında öncelikle tercih edilen bu lambirlerde, yeni modeller ve yeni tasarımlar göz doldurmaya devam etmektedir. Ahşap tasarım çalışmaları, lambirlerde en çok tercih edilen çalışmalardır.

  Penceresiz Olmaz

            İnsanlar bütün mekanlarını pencereli yapar. Tuvaletten banyoya, salondan, terasa kadar bütün her yer pencerelidir. Hal böyle olunca evin ısınması, kaliteli pencerelerle alakalı bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Hazır pencere seçenekleri, kulp, menteşe ve kilit malzeme destekli satışa sunulmaktadır. Pencere sistemleri kategorisinde ısı camlı, contalı, özel pvc çerçeveli kaliteli ve ucuz satış özelliklerine sahip pencereler üretilmektedir. Procolor farkı ile üretilen bu ürünlerde, şiddetli sıcak ve soğuk etkenlere karşı dayanıklıdır.

            Dış darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Hazır olması nedeniyle, özellikle yapı dünyasının işlerinin seri bir şekilde çözülmesinde birinci sınıf çözüm yöntemi olarak tercih edilmektedir. Sıcaktan erimeyen ve soğukta da kırılmayan temel özellikleriyle, uzun ömürlü olan bu ürünler, boya veya vernik istemez. Boya özellikleri pvc maddesinin imalatı esnasında gerçekleşmektedir. Bu renklendirme işlemi ile dış etkenlerin sarartıcı veya dökücü özellikleri etki etmemektedir.

            Ahşap renk ve beyaz renk seçenekleriyle bu pencereler sorunsuz bir şekilde üretilmektedir. İnşaat ve yapı dünyasının pratik pencere ihtiyacını karşılayan hazır pencereler, ölçüm istemeyen ve ustalık istemeyen hazır ürünlerdir. Bu nedenle ucuz pencere olarak adlandırılan kaliteli ürünlerdir. Seri üretim özellikleriyle yapı dünyasına yeni bir soluk kazandırmıştır.

  Pratik ve Etkili Sera Klipsleri

            Bütün sektörlerde pratik ve etkili çözüm üretebilen klipsler tercih edilmektedir. Bu klipslerin tercih edilmesi ile birlikte, sera yapım çalışmaları çok kolay hale gelecektir. Sera yapım işlemlerinin kolay ve etkili olması için özel üretilen sera klips ürünlerinde, dayanıklılık ve estetik görünüm bir aradadır. Üretim özellikleri bakımından görünüm özellikleri seranın genel tasarımı ile uyumludur. Bu nedenle göze hoş gelmeyen bir görüntü meydana getirmez.

            Rişel, sekman, düz ve yuvarlak modelleriyle tercih edilen bu klipsler, sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Kırılma özelliği yoktur. Kilitleme işleminden sonra seranın çok sağlam bir şekilde ayakta durmasında etkili olmaktadır. Şiddetli fırtınalara karşı ve yağmurlu fırtınalara karşı, seranın kırılmasını engellemektedir. Düzenli bir sera sistemi için en gerekli malzemelerden biri seralara özel klipslerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>