Sineklik Artık Evinize Kargo

Sıcaklarda klima çalıştırarak hasta olmaktan korkanlar, kimyasal ilaç kullanan ve kokusundan rahatsız olan ailelere yeni dönem sineklik ürünleri.

Evinize kadar kargo ile gönderilen sineklik ürünleri  istediğiniz bütün modeller ile özenli kargo sayesinde SENGIL Procolor şirketi tarafından oldukça ekonomik fiyatlara temin edebilirsiniz.

Sineklikler nasıl geliyor ?

Evinize demonte olarak gönderilen ürünler tamamen çok pratik kurulum ile  montajını yönlendirmelerimiz sayesinde hemen montaj ile montaj parası ödemeden gayet rahatlıkla kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Kurulumda zorlanırmıyım ?

Demonte olarak bütün sineklik modellerini rahatlıkla kurabilirsiniz. internet sitemiz üzerinden kurulum montaj ve ölçü alma rahatlığı müşterilerini tam anlamı ile bilgilendirmektedir.

Özenli Kargo

Ürünler kargo esnasında zarar görmemesi için oldukça özenli kargo süreci sağlanmaktadır. Bütün sineklik modelleri günde kargoya veriliş süreci 2 iş günü içerisinde evinize kargo ile gönderim imkanı kullanıcılarının kendi ürünlerini kendilerinin yapmasına olanak sağlamaktadır.

Sineklik web  adresinizden alınırsa faydaları ne olur ?

  1. Montaj parası ödemeden sineklik fiyatları ortalama 50 TL Daha uygun fiyatlara sahip olursunuz.
  2. Bunun 10 pencere veya kapı olduğunu farz edersek 500 tl doğrudan ekonomi sağlarsınız.
  3. Kolay kurulumu ile tercübe sahibi olur herhangibir arıza meydana geldiğinde doğrudan sorunları çözme imkanı elde etmiş olursunuz.
  4. Yapamadığınız veya çözemediğiniz noktalarda karşınızda doğrudan sizlere yardımcı olacak kurumsal firma ile muhattap olursunuz.

Ölçüsünü ben alabilirmiyim diye dert etme !

Sineklik ürünlerinde kolaylıkla ölçü alma işlemini gerçekleştirerek çok pratik şekilde pileli sineklik ve menteşeli sinekliğin montajını sağlayabilirsiniz. Aşşağıda gösterilen ölçü alma grafiğini inceleyin..

 

Pencerenizin açılıp ve kapanan bölümünde yani (Pencere kanat) Kanat ismi hareket edebilmesinden kaynaklı olduğu için verilen isimdir. Ok işaretleri ile gösterilen yer ğencerenizin hareket eden bölgesidir Grafikte şöyle belirtilmiştir.

Ok işareti ile gösterilen Turkuaz rengi (BOY) Ölçüsü (sizde aynı şekilde boy ölçünüzü alınız.)

Kırmızı renkte gösterilen ok işareti ise (EN) Ölçüsünü göstermektedir.(Sizde aynı şekilde en ölçünüzü alın.

Ölçü alma işlemi bukadar basit olup tek yapmanız gereken www.sengil.com.tr adresinden ürünler kısmından sineklik sayfasını açıp sizin ölçünüze göre fiyat teklifi istemektir.

Montaj Kolaylıkları Nelerdir ?

Sizin seçtiğiniz sineklik modeli hangisi ise pileli veya menteşeli sineklik modelleri arasında montajları kendi aralarında farklılık göstermektedir.

Pileli sineklik modelinde yukarıda görüldüğü gibi sadece 4 vida ile pencerenize rahatlıkla ürün pencereye vidalanır. Yedek vidalar Kargo ile müşterilere sineklik ürünlerinin yanında gönderilir.

Menteşeli sineklik montajında ise sinekliğin menteşeleri kanat profiline sabitlenir. Ardından çıtçıt ürünleri (bu mıknatıslı çıtçıt olabilir açılan yönde vidalanır. 

 

Ardından rahatlıkla kullanılabilen ekonomik,kaliteli ürünlere sahip olmuş olursunuz üstelik montaj ücreti ödemeksizin..

Toptan fiyatına perakende sineklik ürünlerinde ölçü alımları bütün sineklik modelleri için geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>