Tavan lambiri denilince ilk akla gelen tavana özel kaplama işleridir. Plastik, ahşap, taş ve metal gibi malzemelerden yapılan bütün duvar ve tavan kaplama işlemlerine lambir çalışması denilmektedir. Tavan lambiri ise, bu kategoride oldukça farklıdır. Ahşap ve metal seçeneklere sahip yirmilik tavan lambirleri, eni 20 cm’dir. Tavana özel dekor çalışması isteyen bütün çalışmalar için tercih edilmektedir.

Beyaz, gri, ahşap ve metalik renk seçenekleriyle üretilen bu ürünler, neme karşı dayanıklı özelliklere sahiptir. 60’a 60 olan lambirler ise daha renkli ve desen bakımından daha zengin özelliklere sahiptir. Duvar desenli seçeneklerden, bulut desenli seçeneklere kadar yüzlerce çeşit özelliklere sahip olan tavan lambirleri, birinci sınıf dekorasyon ürünü kategorisinde değerlendirilmektedir.

Etkileyici Dekorasyon Çalışmalarında Kullanılıyor

Yenilenen Tasarım Özelliklerine Sahip

Pratik dekorasyon çözümleri, işletme sahiplerini büyük masraflardan kurtarmaktadır. Tavan lambirleri de bu kategoride değerlendirilmektedir. Tavan lambirleri kategorisinde çözüm üretmeye devam eden firmalar, tavanı değişecek bir çok mekanın görselliğini etkileyici bir şekilde değiştirmektedir. Özellikle eski evlerin tavan işlemlerinde köklü değişiklikler gerekebilir. Tavan lambiri çalışları ile fazla masrafa gerek kalmadan pratik bir şekilde dekore işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Eski binaların altında bulunan büyük dükkanlara mağaza açacak firmalar için en iyi çözüm yine bu yöntemdir. Kanalizasyon borularının göründüğü tavanlarda, yine en iyi tercih bu ürünlerdir. Özel ofis çalışmalarında ve özel ışıklandırma seçeneklerinde, renk ve desen seçenekleriyle tavan lambirleri her zaman için tercih edilmektedir. Lambirlerin montajında kullanılan ara bölmeler alüminyum malzemeden üretilmektedir. Renk seçenekleri bulunan bu bölmeler, lambirlerin desen yapısı ile birebir uyumlu özelliklere sahiptir.

Işıklandırma Seçenekleriyle Uyumlu Özelliklere Sahip

Işıklandırma seçenekleriyle ve elektrik tesisatları ile uyumlu dekore edilebilen bu ürünler, görsel açıdan estetik bir görünüm meydana getirebilir. Elektrik tesisatları kategorisinde çözüm üretmeye devam eden bu ürünler, silinebilir özelliklere sahiptir. Silindiği zaman çürüme veya bozulma meydana getirmemektedir. Lambirlere özel temizlik maddeleri ile temizlik işlemlerinde mükemmel sonuçlar elde edilmektedir. Tavan lambiri temizliği işlemlerinde, zarar verebilecek temizlik maddeleri kullanılmamalıdır. Yanlış temizlik maddelerinin kullanımı zarar vermektedir.

Etkili Çözüm Yöntemidir

Eski evlerin tavan dekorasyon çalışmalarında, kanalizasyon boruları görünen tavanlarda, mağazaların tavan çalışmalarında ve benzeri birçok kategoride, tavan lambiri seçenekleri özel olarak tasarlanmaktadır. Led ışıklandırma seçenekleriyle birebir uyumlu özelliklere sahip olan bu çalışmalar, birinci sınıf dekorasyon çalışmalarında her zaman için tercih edilmektedir. Etkili görsel özelliklere sahip olan bu malzemeler, büro, ofis, mağaza ve benzeri birçok kategoride tercih edilmektedir.

Tavan ışıklandırma seçenekleriyle uyumlu olan bu lambirler, uzun yıllar görsel özelliklerini korumaktadır. Montaj işlemleri pratik olan bu ürünler, her yıl yeni renk ve desenlerle üretimi gerçekleşmektedir. Yenilenen özellikleriyle bu kategoride etkileyici ürünler piyasaya çıkmaktadır. Renk özellikleri silme işlemleri kategorisinde, her hangi bir zarara uğramamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>