Tavan lambiri

        İnşaat dünyasında, tadilat dünyasında, dekorasyon dünyasında ve diğer yapı ile ilgili sektörlerde, özel desen özelliklerine sahip lambirlerle, hayalinizdeki dekoru gerçekleştirebilirsiniz. Lambirlerin en çok tercih edilen tasarımı ahşap tasarımlardır. Ahşap tasarılara uygun duvar ve zemin tasarımları, görsel bakımdan etkileyici çalışmaları sizler için bir araya getirebilir.

            Lambirlerin kullanım özellikleri, montaj özellikleri ve dış etkenlere dayanıklılık özellikleri, standartların üzerindedir. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bu ürünlerin montajlama işlemleri de çok kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Osmanlı desenleri, sarı siyah desen çalışmaları, mermer tasarımları, granit tasarımları, ahşapla ilgili meşhur tasarımlar, tavan lambiri kategorisindeki tercihlerdir.

            Tavan lambiri ile boyut olarak uyumlu olan modül led lambalarla, etkileyici ofis ve iş yeri tasarımları oluşturmaktadır. Toplantı salonları, depolar, fabrikalar ve benzeri birçok mekan, tavanların tasarım çalışmalarında kullanılan bu lambirlerle çok daha iyi bir görüntü meydana getirmektedir.

sera klipsi antalya sengıl

  Seranız İçin Kolay Kullanımlı Klipsler

            Küçük ama pratik özellikleriyle vazgeçilmez olan eşyalar kategorisindeki klipsler, sera klips kategorisinde oldukça faydalı modellerle satışa gerçekleşmektedir. Seracılığın sağlam ve problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi için bu klipsler tercih edilmelidir. Sekman, düz, yuvarlak ve reşil gibi isimlerle adlandırılan modelleri satın alabilirsiniz. Rüzgar, fırtına ve kar yağışı gibi olumsuzluklara karşı oldukça dayanıklıdır.

            Geçme tasarım özellikleri oldukça farklıdır. Tekniksel özellikleriyle farklılık meydana getiren küçük ama faydalı malzemeler, istediğiniz pratik özelliklere sahiptir. Dayanıklı plastik yapısı, kolay montaj özellikleri ve görsel olarak uyumlu özellikleri, seracılık sektöründe en çok tercih edilenler içerisinde yer almasında etkili rol oynamıştır.

  Pencerede Seri Üretim

            Seri şekilde üretilen ve toplu olarak satılan, hesaplı olmasının yanı sıra aynı zamanda kaliteli olan hazır pencere çeşitleri, yapı dünyasında popüler olan çalışmalardandır. Isı yalıtımlı çerçeve ve pencere özelliklerinin yanı sıra, ısı cam özellikleri, dış dünyanın olumsuz hava koşullarını dışarıda bırakmaktadır. Olumsuz hava koşulları, toz, toprak, hava kirliliği ve benzeri birçok problem teşkil eden olumsuz durumlar da, ucuz pencere kategorisindeki bu pencereler sayesinde dış dünyada kalmaktadır. Pencerenin gerekli bütün aksesuarları da hazır pencere çalışmalarında beraberinde verilmektedir.

            Procolor farkı ile kaliteli ve kullanışlı hazır pencereleri kısa zamanda adresinize sipariş edebilirsiniz. Şiddetli sıcaklara karşı son derece dayanıklı olan bu ürünler yanmaz özelliklere sahiptir. Renklendirme sorunu pvc pencerelerde yoktur. Eski ahşap pencereler gibi boyama sorunu olmayan bu pvc pencereler, imalat esnasında renklendirilmektedir. Koyu ahşap renk, açık ahşap renk ve pvc renk, en çok seçilen renklerdir. Otomatik pvc kilit özellikleriyle dört tarafını sıkıca kapatan bu pencereler, hiç bir noktasından hava almamaktadır.

 

            Contalar sıcaktan etkilenip erime  yapmamaktadır. Pencerenin iç kısımları ve camın etrafı, su geçirmeyen contalarla desteklenmiştir. Bu contaların uzun ömürlü olması, kış aylarının sorunsuz geçmesinde birinci derecede rol oynamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>