Sineklik Kullanım Alanları

Günümüz ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun olarak piyasa içerisinde birçok farklı ebatta ve türde sineklik bulmak mümkün görünmektedir. Genel olarak sineklik ev, villa, ofis ve iş yerlerinde dışarıdaki sineklerin içeriye gelmesini profesyonel bazda engelleyen setlere verilen genel addır. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında sinek oluşumlarının gözle görülür oranda artması nedeniyle sıklıkla siparişi verilen, kapsamlı ürünlerdir. Ülkemizde sıklıkla görülen kara sinek ve sivrisinek gibi haşerelerin yapıların içeri girmesine engel olmak maksadıyla özel olarak imal edilmektedirler.

Sinekliklerin imalatı kadar montajı da kritik bir öneme sahiptir. Genelde eşiklere, kapıların boşluğuna ve pencerelere monte edilen sineklik ürünleri bu açıdan ele alındığında yüksek işlevli birer kullanım modeline sahiptir. Enleri 50 santimetreden başlayan bu yapılar 70 santimetreye kadar genişlik gösterebilmektedir. Boy oranları ise 100 santimetreden başlayarak 120 santimetreye kadar erişebilir. Tamamen müşterilerin nerede kullanılacağına bağlı olarak boy ve en hesaplamalarında küçük değişimler ortaya çıkabilir.

Sineklik Çeşitleri ve Ürün Özellikleri

Sineklik çeşitlerinin başında renk ayrımları gelmektedir. İsteyenler için beyaz pileli ve dekoratif unsurlar taşıyan sineklik modellerine sahip olmak son derece pratik ve ergonomik ölçeklerde cereyan edebilmektedir. Bunun dışında isteyenler ve talep edenler açık kahve ve koyu kahve gibi renk ayrımları da söz konusudur. Kahve rengi taşıyan sineklikler bu renk özellikleri sayesinde her odada ve yapıda gönül rahatlığıyla kullanılabilirler.

Sineklik Fiyatları için tıklayın


Her mobilya ile mutlak bir uyum içerisinde yer alan sineklikler evlerin genel şıklığını ve ofislerin göze hoş görünen tasarımları ile çelişmeyecek şekilde kullanılabildiği için günümüzde milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Bunun dışında katlanabilir olma özelliği taşıyan sineklik versiyonları da mevcuttur. Bu ürünler gerekli görüldüğü takdirde katlanarak çok daha az yer kaplama ve işlev yürütme kombinasyonlarına sahiptir.

Hem sürgülü hem de katlanabilir olan sineklikler ise pliseli olma sebebiyle tamamen tercih sebebi olabilmektedir. Sipariş verildiği takdirde 3 iş günü içerisinde yeni sahiplerine ulaştırılan sineklikler korunaklı yapıları ve dayanıklı malzemeleri vasıtasıyla uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanılabilirler. Sürgülü olan çeşitleri istenildiği zaman sineklik istenildiği zaman geçiş yeri olarak değerlendirilebilir. Pencere profil fabrika güvencesi ile birlikte kullanıcılara iletilen sineklikler sineklere karşı mücadele yürütülen her alanda kullanılabilir. Hem yatay hem de dikey olabilen türleri de son birkaç yıl içerisinde popüler bir şekilde satın alınmaya başlanmıştır.

Sineklik Fiyatları

Piyasa içerisinde her bütçeye ve ekonomik talebe uygun sineklik fiyatları bulunmaktadır. Bir sinekliğin fiyatını belirleyen yegane unsurların başında ebatları gelmektedir. Buna göre ölçülerini belirleyen ve kendi şartları ile tespit eden kullanıcılar sineklik fiyatları hususunda derin ve reel bir şekilde bilgilendirilirler. Aynı zamanda türlerine ve özelliklerine göre de sineklik fiyatları azalmakta ya da artmaktadır. Ancak hangi malzemeden yapılacağı ve ölçüleri netleştiği zaman bu ürünler hakkındaki ücretlendirme listeleri hakkında detaylı enformasyon alınabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>