Bütün mekanlar için pencereler vazgeçilmez özelliklere sahiptir. Pvc kaplı olan ve pratik özellikleriyle tercih edilen bu yeni nesil pencerelerde, boyama zahmeti ve camlara macun çekme zahmeti yoktur. Pen kategorisinin yeni nesil tasarım özelliklerine sahip olan hazır pencere ürünleri, menteşe özellikleri ve kilit özellikleri bakımından yeni nesil tasarımlarla görücüye çıkmaktadır. Kilit mekanizması bakımından pencereye tam anlamıyla çerçeveye yapıştıran tasarımlar kullanılmaktadır.
Pencerenin cam tasarımları yeni nesil ısı cam özelliklerini bir arada bulundurmaktadır. Yeni nesil özellikleriyle tercih edilen bu pencerelerde, tozu ve suyu geçirmeyen conta özellikleri de bulunmaktadır. Montaj sorunu yaşamayan bu ürünler, beyaz ve ahşap renk kategorisinde üretilmektedir. Ahşap renkli olan ve ucuz pencere kategorisindeki bu ürünler standart boyutlarda üretilmektedir. Seri üretim ürünü olduğu için fiyat bakımından oldukça ucuzdur. Kalite bakımından da standartların üzerinde özelliklere sahiptir. Soğuk havanın ve sıcak havanın olumsuz etkilerinden evinizi korumaktadır. Güneşin kırıcı ve soldurucu özelliklerinden tamamen uzaktır. Procolor marka ürünlerin kalitesi de aynı şekilde standartların üzerindedir.
Klipslerle Pratik Sera Çalışması
Seraların yapım aşamasındaki en önemli yardımcılarından biri sera klips ürünleridir. Bu ürünlerin kullanım özellikleri, rüzgara karşı dayanıklı özelliklere sahiptir. Sert rüzgarlar ve şiddetli yağmurlar, bu klipslerin etkisini azaltmaz. Sekman, düz, rişel ve yuvarlak özellikleriyle üretilen bu pratik kilit malzemeleri, istediğiniz sağlam sera çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Profesyonel çalışmalarda kullanılan ve dört mevsim seranın zarar görmesini önleyen bu kullanışlı klipslerle, sorunsuz meyve ve sebze yetiştiriciliği yapabilirsiniz. Meyve ve sebze yetiştiriciliğine özel olarak üretilen bu kilit özellikli malzemeler, tasarım özelliklerine göre kullanılmaktadır.
Lambirler ve Tavan Tasarımı
Her evin veya her ofisin kendine has tasarımı vardır. Büyük mağazalar, gösterişli alışveriş merkezleri, büyük ofisler ve gösterişli toplantı salonları, göz kamaştırıcı dekorlarla güzeldir. Tavan dekorları için özel üretilen tavan lambiri ürünleri, yeni ve etkileyici çalışmaların başkahramanıdır. Özel çerçevesi olan ve çerçeve lambir uyum özellikleriyle dekore edilen bu ürünler, renk ve desen özellikleriyle farklılık meydana getirmektedir.
Granit ve mermer desenleriyle üretilen, renklerin en güzel tonlarını desen çalışmalarında gösteren bu ürünlerde, ahşap tasarım özelliklerini de kataloğunda barındırmaktadır. Ağaç tasarım çalışmaları, özel Osmanlıya ait el sanatları tasarım özellikleri ve geometrik tasarım çalışmaları, tavan lambiri çalışmalarının görsel kataloğunu meydana getirmektedir. Elektrik tesisatlarının yapısal özellikleriyle ve tavan dekor çalışmalarının çizgisel özellikleriyle etkili bütünlük oluşturuyor. Çerçeve kısımları da özeldir. Lambirin renk özelliklerine göre çerçeveler de renklendirilmektedir.

Paslanmayan, çürümeyen ve bozulmayan yapısıyla göz kamaştıran bu lambirler, istediğiniz görsel özellikleri pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Montaj özellikleri oldukça farklı olan ve pratik olan bu ürünler, uzmanına yaptırılmalıdır. Tavan tasarımları dekorasyon kategorisinde, özellikle pis su boruları görünen tavan çeşitlerinde, en çok tercih edilen tavan malzemesi, tavanlara özel lambirlerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>