Yaz aylarında, sinekler, her zaman için işimizi zorlaştırmaktadır. Böcek, sinek ve kelebekler, akşam saatlerinde lambanın etrafında uçuşmaya başlar. Işığı söndürdüğünüz zaman psikolojimizi bozan sivri sinek sesleri, huzurlu bir şekilde uyumamızı engellemektedir. Cam sineklik seçenekleri, bu kategorideki en sağlıklı seçenektir. İlaçlamaya gerek kalmadan, kapı ve pencereleri özgürce açabilirsiniz. Rüzgarın etkisi ile perdelerin dışarı çıkmasını engelleyen sineklikler, aynı zamanda tül perde gibi dışarıdan görünmeyi de engellemektedir. Görselliği bozmayan, pencere ve kapının kullanımını engellemeyen bu ürünler, aynı zamanda pratik bir şekilde montajlanmaktadır.

Portatif, Estetik ve Kullanışlı

Her pencere ve kapı sistemi için özel seçenekler vardır. Manyetik kapı, metal kapı ve ahşap kapı seçeneklerinin yanı sıra pvc kapı seçenekleri ile uyumlu modeller de bulunmaktadır. Pencere kategorisindeki sineklikler de oldukça kaliteli özelliklere sahiptir. Profesyonel tasarım özelliklerine sahip olan cam sineklik kategorisindeki ürünlerde renk uyumu birinci sınıftır. Kapı dünyasının ve pencere dünyasının uyumlu ürünü sineklikler, basit bir şekilde dışarıdan gelecek haşereyi önlemektedir. Renk yapısı bozulmayan ve dökülme meydana getirmeyen bu ürünler, istediğiniz kaliteli kullanım seçeneklerini bir araya getirmektedir.

 

Vernik gibi sorunları olmayan bu ürünlerde, renklendirme işlemi, imalat esnasında gerçekleşmektedir. Alüminyum malzemelerde ise, alüminyumun görsel özellikleri tercih edilmektedir. Montajlama işlemlerinde, kapıya veya pencereye zarar vermeyen bu ürünler, kullanımı problem teşkil etmeyen bir üründür. İnce tasarımı ile görsel olarak her hangi bir problem teşkil etmemektedir. Online satın alma kategorisinde satışı gerçekleştirilen bu ürünler, pratik bir şekilde kullanılmaktadır.

Kullanımı Oldukça Pratik

Pencere dünyası için özel üretilen bu ürünler, kolay montajlanmaktadır. Yaz aylarına girildiği zaman kolay bir şekilde bu sineklikler montajlanabilir. Kış aylarına girildiğinde kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Pratik kullanım özelliklerine sahip olan bu sineklik seçenekleri, dayanıklı, temizlenebilir özelliklere sahiptir. Özel tasarımı sayesinde, yağmurlu havalarda her hangi bir deformasyona uğramaz. Tül, pileli ve çerçeveli birçok seçenek, cam sineklik kategorisinde üretilmektedir. Kullanım özellikleriyle tercih edilen ve nemli bölgelerin en çok tercih edilen ürünü olan bu seçenekler, özel üretimdir. Kapıların ve pencerelerin fonksiyonel özellikleri ile uyumludur. Açma ve kapama işlemlerinde her hangi bir sorun çıkarmayan bu portatif ürünler, sinekle mücadelenin en pratik seçeneğidir.

Cam sineklik Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayın


Model özellikleri sürekli olarak güncellenmektedir. Villa, ofis, ev, apartman, plaza ve site kategorisindeki bütün kapı ve pencere seçenekleri için özel model seçenekleri bulunmaktadır. Eğitim kurumları, resmi kurumlar, çiftlikler ve diğer kırsal kesim bölgeleri, sineklik seçenekler ile çözüm üretmektedir. Hayvancılığın yapıldığı yerlerde en büyük sorun sineklerdir. Özellikle bu bölgelerde sineklik ihtiyacı daha fazladır. Sinek ilaçlarına alerjisi olan veya bu ilaçların kullanımında problem yaşayan herkes için en iyi naturel çözüm sinekliklerdir. Her türlü böceğin geçişini engelleyen bu ürünler, bütün uçan böcekleri tam anlamıyla engellemektedir. Tel tasarımı, rüzgarın geçişini sağlarken, bütün böcekleri engellemektedir.

Biz Kimiz

Bölgemizde üretimini gerçekleştirdiğimiz pencere profil ürünleri , ölçüye göre pencere imalatı, plastik asma tavan üretimi , sera klipsi üretim sabrikası ile beraber yine Antalya sineklik ürünleri ile Türkiye’nin her bölgesine müşterilerine kargo ile gönderim hizmeti veren SENGIL Procolor firmasıyız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>