Teknik özellikleriyle pvc pencere seçenekleri, yeni pencere kültürünün oluşmasında birinci derecede etkili olmuştur. Bozulmayan ve çürümeyen özellikleriyle tercih edilen bu pencere seçenekleri, eski ahşap pencereleri tarihe göndermiştir. Hazır pencere kategorisindeki ürünler ise, pvc pencere piyasasında yeni bir sektör meydana getirmiştir. Seri üretilen ve standart boyutlara sahip olan bu pencere seçenekleri, kalite ve kullanışlılık bakımından diğer pencerelerden farkı yoktur.

Camlı ürünlerin yanı sıra camsız ucuz pencere seçenekleri de bulunmaktadır. 900 x 800 mm ebatları ile 1500 x 1400 mm arasında üretimi gerçekleştirilmektedir. Hazır kategorisinde üretilen bu pencereler, bütün inşaat işlemlerinde tercih edilmektedir. Bina dış tasarımı ile uyum konusunda her hangi bir problem meydana getirmeyen bu pencere seçenekleri, sağlam, temizlenebilir ve dış etkenlere dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Hesaplı olmasının yanı sıra, pratik kullanım özelliklerine sahip olan bu pencerelerde, menteşe, kilit, conta ve kulp gibi malzemeler beraberinde verilmektedir.

Isı Yalıtım Özelliklerine Sahiptir

Dört odacıklı olması nedeniyle ısı yalıtım özelliklerine sahip olan bu pencere seçenekleri, ısı yalıtımında oldukça etkilidir. Çürüme veya bozulma gibi sorunlarla karşılaşmayan bu ürünler, boya istememektedir. Renk özellikleri uzun yıllar özelliğini korumaktadır. Temizlenebilir olan bu pencereler, bütün temizlik maddeleri ile kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Ucuz pencere kategorisinde, yapı ve inşaat şirketlerine kazanç sağlayan bu ürünler, kaliteli özellikleriyle tercih edilmektedir. Uygun fiyat avantajlarının yanı sıra, parça ve servis kategorisinde de her hangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Piyasada kilit, menteşe ve conta gibi parçaları bulunmaktadır. Tamir ve bakımı mümkün olan bu pencerelerin camları da değiştirilebilir.

Estetik Özelliklere Sahiptir

İnşaat sektöründe binanın görüşünü oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle dış cephe kategorisinde görsel özellikleri bir arada bulunduran ucuz pencere kategorisindeki hazır pencereler, estetik görsel özelliklere sahiptir. Bina tasarımı ile uyumlu olan bu pencereler, pencere çevresine uygulanan söve çalışmaları ile de uyumludur. Dış süsleme ve tasarım özellikleri, bir bina için oldukça önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir. Güncellenen tasarım özellikleriyle tercih edilen pvc pencere seçenekleri, neme karşı dayanıklıdır. İç mekanların ısı değerlerini korur ve dışarıdaki olumsuz hava koşullarının etkilerini içeriye almaz. Şehirdeki hava kirliliğinin meydana getirdiği kötü havayı dışarıda tutar. Özel kilit mekanizması sayesinde, tam kilit özelliklerine sahiptir. Seri üretim özellikleriyle bir binanın bütün pencereleri aynı anda tedarik edilebilir.

Bu yönüyle zaman kazandıran bu ürünler aynı zamanda ekonomik açıdan oldukça uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Yeni nesil pencere kategorisinde değerlendirilen hazır pencere seçenekleri, diğer pvc seçenekleri gibi, kullanışlı ve kaliteli özellikleri bir arada bulundurmaktadır. Kulp, menteşe ve kilit gibi parçalar, kalite bakımından standartların üzerinde bir kaliteye sahiptir. Toptan alımlarda indirim seçenekleriyle, daha uygun fiyata pvc pencere satın alınabilir. İnşaat sektöründe pencere kategorisinde işletmeler için en uygun seçeneklerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>