Öncü Marka

            1990 yılından bu yana ürettiğimiz güvenilir markamız procolor sektöründe öncü bir marka olmuştur. Ürettiğimiz ürünlerin tasarımını kendimiz yapıp, ihtiyaçlara uygun olarak üretmekteyiz. Ürünlerimiz arasında, hazır pencere, ürün yelpazesi geniş pencere profilleri, tavan lambiri, sineklik profili, sera klips, pervaz profili bulunmaktadır. Üretilen ürünlerimiz iki isim altında piyasaya sunulmaktadır. Sengil ve Procolor markası olarak.

  Ürünlerimiz

            Her isteğe ve ihtiyaca yönelik olarak çalışmaktayız. Tasarım ürünlerimiz sizlerin isteğine göre şekillendirilmektedir. İsteğe göre renk, ebat ve model üzerinde çalışılır. İsterseniz de hazır ürünlerimizden tercih edebilirsiniz. Hazır pencere modellerimizi inceleyerek istediğinizi ve ihtiyacınızı en iyi karşılayacak modeli seçip beğenebilirsiniz.

            Pencereler evlerin dışarıdan görüntüsüdür. Dolayısıyla evin çehresine, rengine, bulunduğu mahalleye ve oturacak kişilerin zevklerine uygun olmalıdır. Bunların yanında sıcak soğuk hava dengesini iyi sağlamalı, sağlam olmalı, yağmur suyu ve soğuk geçirmemelidir. Bütçenize göre ucuz pencere ya da pahalı pencere seçiminde bulunabilirsiniz. Ancak en önemlisi kalitesi ve sağlamdır. Bizim markamızın sektöründe öncü olmasının başlıca nedenlerinden birisi kalitesidir. Soğuk ya da su geçiren pencereler takılması hem bütçenize hem evinize zarar verir.

            Pencere evin dışarıya açılan kapısıdır. Dışarıdan gelecek olan tehditlere karşı korunaklı olmak zorundadır. Hazır pencere modeli seçimi evinizin ölçülerine göre seçilip kısa sürede takılmasına olanak verir. Özel ölçülerde yapılacak pencereler için daha uzun bekleme süreleri olmaktadır. Çünkü bunların tasarımı ve üretimi için vakit gereklidir.

  Lambiri nedir?

            Lambri; ahşap, metal, plastik ya da taşla yapılan iç duvar ya da tavan kaplamasına verilen isimdir. Bir yapının iç duvar kaplaması ahşap lambri ya da mermer lambri olabilir. Bir binanın tavanına ahşap kaplama yapılabilir. Bu kaplamalar binaların içerisine çok sıcak ve hoş bir görüntü kazandırırlar. Lambriler genellikle 2-3 santimetre kalınlığında olup ortalama olarak 8 santimetre genişliğindedir. Fırınlanmadan ya da fırınlanarak tüketiciye sunulan ürünlerdir. Pek çok farklı ağaçtan elde edilebilirler. Ladin, karaçam gibi ağaçlardan elde edilen modeller yerli ürünlerdir. Bu lambri modellerine rastlamak daha çok mümkün olur.

            İç mekan, balkon ya da teras gibi alanlarda duvar veya tavan kaplamaları için kullanılan lambriler, binaları doğal görünüm ve estetik olarak yükseklere çıkarmaktadır. Kaplamalar odaları daha sıcak ve rahat kılarak insanların üzerinde hoş bir etki bırakır. Lambrinin kullanılmasıyla mekanlarda temiz ve şık bir görüntüye kavuşulur. Özellikle ahşap lambriler kendi özellikleri sayesinde duvarların ve evin temiz bir görüntü yarattığı hissi uyandırır. Ahşap lambriler metal lambrilere göre daha ucuza mal olmaktadır. Ayrıca görünüm açısından da daha çok tercih edilen modellerdir.

            Tavan lambrileri mekânları yüksek göstermek için idealdir. Bunun için paneller ve profiller arasında düşey birleşimler yapılır. Mekanı geniş göstermek ve daha aydınlık gözükmesi içinde tavan lambrileri tercih edilmektedir. İstediğiniz modeller için bizi ziyaret edebilir ve kendi tasarımınızı yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>