İnsanlar için pencereler hayat kaynağıdır. Penceresiz mekanlarda hiç bir zaman rahat edemezler. Bu nedenle Procolor pencere kültürü gelişmektedir. Ahşap pencereler son zamanlarda yerini pvc pencerelere bırakmıştır. Bu pencere türleri su geçirmez, dayanıklı, çürümeyen, bozulmayan ve sürekli boya istemeyen pencerelerdir. Conta tekniği nedeniyle macun istemez. Kilit sistemi dört köşenin kilitlenmesi esasına dayanmaktadır. Procolor farkı ile imal edilen hazır pencere çeşitleri, bu kategorinin en pratik ürünleridir. Hazır pencere ürünlerinde de ısı yalıtımı, ısı cam özellikleri, conta özellikleri, kilit mekanizması ve özel menteşe sistemi bulunmaktadır.

Teknik özellikleriyle tercih edilen bu yapı malzemeleri, inşaat sektörüne yeni bir anlayış katmıştır. Beyaz ve ahşap rengi, bu kategoride en çok tercih edilen renklerdir. Dışarının tozu, kiri, suyu, nemi, karı, yağmuru ve soğuğu dışarıda kalmaktadır. Uyumlu özellikleriyle birinci sınıf malzemeden üretilen pvc ucuz pencere çeşitleri, menteşe, kulp, kilit ve benzeri aksesuarla birlikte verilmektedir. Conta, kilit sistemi ve menteşe gibi özellikleri bİrebir uyumlu tasarım özelliklerine sahiptir.

Tavan dekorasyonu

Her evin ve ofisin etkileyici dekorasyon özellikleri vardır. Dekorasyon işlerinde tavan lambiri malzemeleri ayrı bir özellik meydana getirmektedir. Banyo ve tuvalet gibi mekanların uygunsuz tavan yapısını düzeltmek için yine tavan lambiri tercih edilmektedir. Ofislerde, evlerde ve AVM dekorlarında da yine tavan lambirleri en çok tercih edilen ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ahşap deseni, Osmanlı çizgi sanatı, ahşap kapı desenleri, duvar tasarımları, geometrik özellikli tasarımlar, satranç, bulut ve kütük desenleriyle sıra dışı tavan dekoru için tercih edilmektedir. Dayanıklı olan bu ürünler, elektrik tesisatı ile birebir uyumlu özelliklere sahiptir.

Tavan deseninin etkileyici olması, o mekanın göz kamaştırıcı olmasında oldukça etkilidir. Tavan dekorasyon çalışmalarında kullanılan en çok tercih edilen çalışma olan asma tavan çalışmaları ile birebir uyumludur. Özellikle ofis türü yerlerde ve mağaza türü yerlerde tercih edilen tavan lambiri, özel olarak tavan için dekor çalışması yapacaklar için oldukça önemli bir malzemedir. Renk, desen ve boyut bakımından oldukça farklı olan lambirler, modül led ışıklandırma sistemleri ile beraber kullanılabilir. Standart modül led ışıklandırma ile uyumlu özellikleriyle, tavan tasarımlarında pratik çözümdür. Bu tavan lambiri malzemeler, sıcaklık değişikliklerine ve nem değişikliklerine dayanıklıdır.

Sera Klips

Rişel, düz, tırnaklı, sekmanlı ve yuvarlak tasarımlarla üretilen sera klips çeşitleri, seranın malzemelerine zarar vermediği gibi güçlü rüzgarlara karşıda korunaklıdır. Özel yapısı ile sere malzemesinin delinmesine izin vermez. Eni iyi şekilde tutacak görevi görür. Seranın sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlayan bu klipler, istediğiniz çözüm yöntemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Seracılık sektöründe seraların sağlam, kaliteli ve kullanışlı olması için önemli parçalara ihtiyaç vardır. Bu sektördeki en önemli parça serayı çevreleyen malzemeyi en iyi şekilde bir birine tutturan sera klips malzeme çeşitleridir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>