Hazır pencere seçenekleri, özel ölçü alınarak yapılan ve özel tasarımlarla hazırlanan pencerelere göre daha ekonomik özelliklere sahiptir. Kaliteli özellikleriyle tercih edilen bu ürünler, Procolor farkı ile özel inşaat seçenekleriyle tercih edilmektedir. Pencere kategorisinin en pratik ürünlerinden biri olan hazır özelliklere sahip bu ürünler, inşaat dünyasında kolay çözüm yöntemleri içerisinde yer almaktadır. Dört odacıklı çerçeve tasarımları, ısı yalıtımını maksimum bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Pvc dünyasında et kalınlığı oldukça önemlidir. Bu ürünler 2mm et kalınlığına sahip pvc ürünleriyle üretilmektedir. Camlı ürünlerin yanı sıra camsız ürünler de bulunmaktadır. Isı yalıtımı konusunda her hangi bir problemi olmayan ve tse standartlarında kaliteli olan hazır pencere seçenekleri, birinci sınıf kullanım özelliklerine sahiptir. Camsız seçeneklerin fiyat seçenekleri, camlı seçeneklere göre bir daha düşüktür.

Kilit ve Menteşe Mekanizmaları Kaliteli Özelliklere Sahiptir

Hazır pencere hizmetleri kategorisinde bütün ürünlerin kilit mekanizmaları ve menteşe mekanizmaları verilmektedir. Kilit mekanizması, özel contası bulunan ve açılan kısmı teşkil eden pencerenin en önemli kısmıdır. Eski pencerelerde sadece kulp kısmında bir kapatma mekanizması bulunuyordu. Bu kilit sistemlerinde diğer kısımlar tam anlamıyla sıkışmıyordu. Procolor hazır pencere seçeneklerinde ise kilit sistemi, açılan kısmın dört bir tarafını sıkıştırmaktadır. Bu şekilde ısı yalıtımı yüzde yüz artmaktadır.

Contaların esnek ve sağlam yapısı, yağmur ve kar sularının içeri girmesini önlemektedir. Pvc malzeme yapısı nedeniyle suya karşı dayanıklılık söz konusudur. Suya karşı dayanıklı olmasının yanı sıra, dışarıdaki hava kirliliğini içeri almamaktadır. İçerideki sıcak havayı dışarı salmayan bu hazır pencereler, dışarıdaki soğuk havayı da içeri almamaktadır.

Kampanyalı Satış Özelliklerine Sahiptir

İndirimli özellikleriyle tercih edilen ve inşaat sektörünün en önemli seçenekleri içerisinde yer alan Procolor hazır pencere seçenekleri, kaliteli kullanım özelliklerine sahiptir. Kargo seçenekleriyle adrese teslim edilen ürün, adet kategorisinde uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Etkili satın alma seçenekleriyle satış işlemi gerçekleştirilen hazır pencere seçenekleri, birçok pvc pencere kategorisinde göre uygun özelliklere sahiptir. Ölçü gerektirmeyen özelliklere sahip olması nedeniyle, kolay montaj özelliklerine sahiptir. Özellikle inşaat dünyasında, pratik çözüm üreten bütün şirketler, hazır pencere seçeneklerini tercih etmektedir.

Etkili kullanım özelliklerine sahip olmasının yanı sıra uzun ömürlü olması ve diğer pencerelere nazaran kaliteli özelliklere sahip olması, bu sektörün gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Soğuk havanın ve sıcak havanın mekaniksel kategoride meydana getirdiği zararlara karşı oldukça dayanıklı olan bu pencereler, yapısal özellik bakımından oldukça kaliteli özelliklere sahiptir. Pratik montaj özelliklerinin yanı sıra, kolay kullanım özelliklerine sahip olan bu pencereler, bina dış tasarımı gibi uygulamalarla uyumludur. Ayrıca dış cephe söve tasarımlarının görsel özellikleriyle de uyumludur.

Dayanıklı özellikleriyle ahşap pencere çeşitlerinin yerini alan pvc pencere seçenekleri, kolay kullanım özelliklerine sahiptir. Açma, kapama ve kilitleme fonksiyonları kolay ve kullanışlıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>