Sengil ürünlerinden olan procolor  pencere sistemleri; hazır pencere, kapı profilleri ve pencerelerin üretildiği, Antalya’nın ileri gelen fabrikalarından birisidir. Tüketicinin hedef alındığı ve kalite, renk, ses, ısı ve enerji tasarrufunun en üst düzeyde olması amaçlandığı bu sistem, son yıllarda da fazla gelişen CO-EX teknolojisini kullanmaktadır. Bu sayede tüketicilere renkli pencere profil sistemleri daha doğal ve daha kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Procolor; diğer PVC ürünlerindeki gibi sistemlerle üretilmez.

            Diğer PVC kapı ve pencerelerin üretiminde folyo kaplama kullanılırken procolor pencere sistemlerinde ise özel formüllerle elde edilen renk ve desenler enjekte edilerek kullanılmaktadır. Procolor ile elde edilen ürünlerin renkleri daha uzun süre dayanıklıdır. Her türlü hava koşullarına uyumludur. Renk zamanla değişmez, solma yapmaz ve kalkmaz. Ayrıca bu sistem kullanılarak elde edilen ürünlere ulaşmak daha kolaydır. Çünkü maliyeti oldukça uygundur.

  Procolor Hazır Pencere Sistemleri Hakkında Bilgiler

            Hazır pencere sistemleri genellikle ısı yalıtımı yapmak için tercih edilen bir sistemdir. Dışarıdaki ısıyı içeriye, içerideki ısıyı ise dışarıya geçirmez. Bu nedenle daha çok evlerde pencerelere ek mekanizma olarak kullanılmaktadır. Procolor hazır pencere sistemleri bu alanda kaliteli ürünün uygun fiyata almayı hedefleyen bir markadır ve uluslararası standartlarda hazır pencere sistemlerini tüketicilere sunmaktadır.     Ucuz pencere özelliği ile kaliteli pencere özelliği aynı anda olması sayesinde hemen hemen herkesin rahatlıkla alabileceği hazır pencerelerdir. Sistemin kuruluş aşamasından başlayan garantisi mevcuttur ve ayrıca standart ölçülerde pencere sistemlerinin üretilmesinin yanı sıra kişiye özel ölçülerde de üretim yapılabilmesi her mekana rahatlıkla uyum sağlayabilmesini açısından önemli bir özelliğidir.

  Procolor Sera Klips Hakkında Bilgiler

            Sera klipsler daha çok kış aylarında sebze ve meyve üretimi için kullanıldığından ısının geçişini engellemelidir. Bu nedenle plastik alaşım olan bir maddeden oluşmaktadır. Profesyonel tesislerde üretimi sağlanan bu ürünün birçok çeşidi ve tasarımları bulunmaktadır. Bazı türleri şu şekildedir; düz sera klipsi, tırnaklı sera klipsi, geniş ebatlı sera klipsi, boru klips, plastik klips, rişel sera klipsi, metal klips, segmanlı sera klipsi, sera oluğu, polyester oluk, dar ve yuvarlak U tipi sera klipsi ve bitki klipsi olarak sayılabilmektedir.

  Procolor Tavan Lambiri Hakkında Bilgiler

            Tavan lambiri dekorasyonun en önemli modern parçalarından birisidir. Modern ve estetik projelerin vazgeçilmezlerinden birisi olan tavan lambri, uygulanma açısından da oldukça kolaydır. Uzun parçalardan oluşan lambri kesilerek her mekanın ölçüsüne göre ayarlanabilmektedir. Ölçüye göre ayarlandıktan sonra birbirine geçirerek tavana küçük vidalarla sabitlenmek suretiyle uygulanabilir. Tavan lambri üç türe sahiptir. Bunlar; metal, ahşap ve PVC olarak bilinir. Ahşap olan tavan lambri derzi çekilmiş bir şekilde hazırdır. Ayrıca tavan lambri sadece tavanlara uygulanmakla kalmaz tercihe göre duvarlara da dekor amaçlı kullanılabilir. Procolor, tavan lambrileri ile de uygun fiyata yüksek kalite ürünler sunmayı amaçlar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>