1990 yılında kurulan Sengil, o tarihten bu yana, pencere sistemleri ve PVC kapı sektöründe sürdürdüğü üretim ve imalat faaliyetlerini büyük bir başarıyla yürütmektedir. PVC sektöründe lider kuruluşlardan biri olarak tanınmakta olan firma, farklı birçok projeye de imzasını atmış ve atmaktadır. Gerçekleştirdiği projelerle sıkça adından söz ettiren, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve sunduğu kaliteli hizmet standartları ile sektörün gözdesi durumunda olan firma, tüm bu nitelikleri ile tercih edilen bir marka konumundadır.
Dürüst ve ilkeli yaklaşımı ile takdir görmekte olan Sengil, ürettiği ürünleri, yaratıcı ve yenilikçi tasarımları ile bütünleştirmekte ve sektör ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılamak üzere büyük bir özen ve hassasiyetle çalışmalarını sürdürmektedir.
Sengil – Procolor Markası Faaliyet Alanları,
Sengil; PVC doğrama, asma tavan lambiri, panjur lameli, sera klipsleri, pervaz profilleri, sineklik profili ve cam çıtası gibi ürünlerin imalatını gerçekleştirmektedir. İmal ettiği ürünleri, Sengil ve Procolor olmak üzere iki isim altında piyasaya sunmaktadır. Sengil ve Procolor markaları, piyasadaki diğer marka ve ürünlerle karşılaştırıldığında, ürünlerinin yüksek kalitesi ve tasarımlarının estetikliği ile ön plana çıkmaktadır.
PVC Hazır Pencere, Asma Tavan ve Kapı Sistemleri,
PVC asma tavan, yardımcı profilleri ve hazır pencere sektöründe Antalya’nın önde gelen, lider şirketlerinden birisi olan Sengil, üretmekte olduğu Procolor marka PVC pencere ve kapı sistemleri ile son yıllarda sıkça adından söz ettiren ve satış grafiğini hızlı bir şekilde arttıran bir firma durumundadır. Firma, kurulduğu 1990 yılından itibaren günümüze kadar, hem yurt içinde hem yurt dışında gerçekleştirdiği projeleri ile çeşitli başarıları kucaklamış ve satış ağını genişletmiştir.
Cazip bir maliyetle, ucuz pencere ürünlerine sahip olmak isteyenler,” www.sengil.com.tr” web adresinden ulaşılabilecek iletişim kanallarından firma ile bağlantıya geçebilirler. Böylece, kaliteli malzemeden üretilmiş, tasarım ve estetik açısından üst düzey görünüme sahip ürünlere, uygun bir maliyetle sahip olabilirler.
Sera Klipsleri,
Firma aynı zamanda, seracılık faaliyetlerine verilen önemin her geçen gün arttığı günümüzde, sağlıklı sera kurulabilmesi için gerekli olan sera klips ürünlerini de üretmektedir.
Seracılıkta önemli olan husus; yetiştirilmekte olan ürünlerin, olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi gerekliliğidir. Bu nedenle, seranın korunaklı bir şekilde inşa edilmiş olması ve dışarıdaki nemin, soğuğun ve rüzgarın girişini engellemesi önem arz etmektedir. Bu noktada, sera klipsinin önemi ön plana çıkmaktadır. Sağlıklı ve doğru bir şekilde üretilmemiş olan sera klipsleri, sera naylonunda boşlukların oluşmasına ve dışarıdaki olumsuz hava unsurlarının, seranın içine girmesine neden olmaktadır.
Firmanın üretmiş olduğu sera klipsleri, en modern teknoloji kullanılarak ve dayanıklı malzemelerden imal edilmektedir. Düz sera klipsleri, sekmanlı klips ve modern oluk klipsi gibi çeşitleri bulunan ürünlerin tercihinde, seranın büyüklüğü ve özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Seralarda en çok tercih edilen klips türü, düz klips olarak ön plana çıkmaktadır. Firma ayrıca, ürünlerin kullanımı ve montajı açısından da kolaylıklar sunmaktadır.
Tavan Lambiri,
Firma, kullanmış olduğu malzemelerde ve işçilikte sergilediği yüksek kalite ile tavan lambiri uygulamalarında büyük başarılar sağlamış ve bunun sonucunda ilgili projelerin aranılan firması olmuştur. Tavan lambiri; ahşap (derzli), metal, PVC olmak üzere 3 alternatif arasından yapılacak tercihe bağlı olarak uygulanabilmektedir. Talep doğrultusunda, firmanın bütün lambiri modelleri, “www.sengil.com.tr” sitesi üzerinden incelenebilir ve çeşitli seçenekler arasından tercihte bulunulabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>