Plastik Lambiri Neden Kullanılmalıdır?

-Ekonomik

Kullanıldığı malzemenin ucuz olmasından ve işlenmesinin kolay olmasından dolayı diğer malzemeler kullanılarak yapılan lambirilerden daha ekonomiktir.

-Sağlam ve Kullanışlı

Sağlam ve kullanışlı yapısı sayesinde avantajlıdır. Su emmemesi sayesinde rutubet gibi bir sorun olmaz. Mantar ve bakteri gibi oluşumların olmasını engellemektedir. Böcek gibi sorunlara karşı koruma sağlamaktadır. Hijyen sağlamaktadır. Yanma sıcaklığı yüksektir ve çoğu asitler ile tepkimeye girmemektedir. Birçok plastik lambri modelleri bulunmasından dolayı dekorasyon için kullanım alanı fazladır.

-Uzun Kullanım

Uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Temizlemesi kolay olmasından dolayı da kullanım sürecinde ekstra bir bakıma ve ya işleme gerek duymaz.

-Geri Dönüşüm

Kullanım ömrünü doldurması ardından geri dönüştürülerek kullanılabilmektedir.

 

Plastik Lambiri Modelleri?

  Plastik lambiri modelleri iki türden oluşmaktadır. Bu modeller standart ve ahşap desenli olarak ana başlığa ayrılmaktadır. Bu ana başlıklar ise kendi içlerinde farklı lambri modelleri barındırmaktadır. Farklı modeller farklı plastik lambiri fiyatları demektir.

Beyaz Renk Plastik Lambiri

-U başlangıç profilli beyaz plastik lambiri

-Süslü köşe profilli beyaz plastik lambiri

-H bağlantı profilli beyaz plastik lambiri

-Karkas taban profilli 30×40 beyaz plastik lambiri

-T köşe profilli 30×30 beyaz plastik lambiri

Ahşap Desenli Plastik Lambiri

-Süslü köşe profilli krem plastik lambiri

-süslü köşe profilli kahverengi plastik lambiri

-U başlangıç profilli çam plastik lambiri

-H başlangıç profilli çam plastik lambiri

-U başlangıç profilli altın meşe plastik lambri

Gibi birçok model ve çeşit bulunmaktadır. İstediğiniz modeli seçerek kullanacağınız alanın dekorasyonunu güzelleştirebilmenin yanı sıra kullanım kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Plastik Lambiri Kullanım Alanları?

Genel olarak ofis ve ya ev ortamlarında şık dekorasyon yapısı ve kullanım avantajları amacı ile kullanılmaktadır. Fakat teknolojinin gelişmesi ile birlikte binaların dış cephelerinde kullanılmaya başlanmıştır.

Plastik Lambiri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Ürün fiyatları piyasada ve diğer firmalarda neredeyse aynıdır. Genel olarak bu fiyatın altında fiyat biçen yerler maalesef ki kötü malzeme kullanımı ya da kalitesiz işçilik sergileyebilecek yerler olabilirler. Çünkü fiyat değişikliğine sebep olabilecek konu kullanılacak ürünün kalitesidir. Örnek olarak ahşap görünümlü plastik lambiri seçimi ve farklı bir renk seçimi fiyat konusunda değişikliğe sebep olabilen konulardandır. Merdiven altı üretim diye adlandırılan güven vermeyen yerler ile ilgili dikkat etmenizde fayda olacaktır. Piyasadan çok ucuz fiyata aldığınız lambiri ilerleyen zamanlarda sıkıntılara neden olarak ekstra masraf gibi durumlara yol açabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>