Tavan Lambiri/20’lik

Asma tavan ürünlerini daha detaylı incelemek için yukarıdaki görsele veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yapı dünyasının ÜSTÜN elemanları SENGIL PLASTİK ürünleri ile müşterilerine  kaliteli ürün ve hizmetleri vermektedir. Asma tavan plastik ürünleri Antalya’nın en köklü plastik yapı ürünleri üretici fabrikasından..

Geniş ürün yelpazesi ile kaliteyi bir arada sunan SENGIL Asma tavan sistemleri köklü geçmişi ile (SİNCE 1990) Milli ve yerli üretim çerçevesinde doğal desenleri  evinizde ilgi çekici ürünleri sunmaktadır. 

60-60 Plastik tavan ürünleri ile kapsamlı çalışmalarını gün geçtikçe arttıran SENGIL Plastik Fiyat performans ürünleri ile müşterilerine uygun fiyat avantajları ile hizmet vermektedir. 

 

Geliştirmiş olduğumuz (CO-EX) Teknolojisi ile güneş gören bölgelerde uzun yıllar doğallığının bozulmadan yüksek (UV) Güneş dayanımı sağlamaktadır.Tavan lambiri üretiminin öncü markası SENGIL Plastik ürünlerini daha detaylı incelemek için burayı tıklayın.

Tavan lambiriDekorasyon denilince akla ilk gelen algoritmalardan birisi olan tavan lambiri uygulamaları çağımızın modernitesine uygun olarak estetik projelerde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Gerek lambri uygulamaları gerekse diğer uygulamalarımızla siz değerli müşterilerimize profesyonel çözümler sunan firmamız bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçları karşılama noktasında hizmetinizde olmaktan gurur duyar. En uygun fiyat seçenekleriyle gerçekleştirmiş olduğumuz dekoratif çalışmalarımızdan memnun kalacağınıza eminiz. %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde hareket eden firmamızın ürün ve hizmetlerinden yararlanan siz değerli müşterilerimiz bizim için en büyük referans kaynağı olmuştur.

Tavan Lambiri Uygulama Alanına Göre En Cazip Fiyatlama

Kullanmış olduğumuz malzemelerin kalitesini yanı sıra maksimum işçilik kalitesi ile tavan lambiri uygulamalarında sağladığımız büyük başarılar neticesinde projelerin aranılan firması olma özelliğini kazanmış kuruluşumuz kalite standartlarından ödün vermeden faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. İsteğe göre

  • Ahşap (derzli)
  • Metal
  • PVC

Seçenekleri arasından tercihinizi belirtmeniz bizim için yeterli olacaktır. Talepler doğrultusunda duvarlar içinde geliştirilebilen bütün lambri modellerimizi sitemiz üzerinden inceleyebilir ve çok sayıda seçenek arasından tercihte bulunabilirsiniz. Lütfen iletişim kanallarımızdan her hangi biriyle bizlerle irtibat kurunuz. Günün hangi saati olursa olsun lütfen bizleri arayınız, sizleri cevaplamak bizim için büyük mutluluk olacaktır. Cazip fiyat koşullarının yanı sıra her türlü ödeme kolaylıklarının sağlandığı hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı olarak sizleri bilgilendirmek üzere telefonlarımız 24 saat açıktır. Profesyonel Tavan lambiri uygulamaları ancak profesyonel kuruluşlardan alınır. Şu an çok doğru bir yerdesiniz.

Sağlık açısından gerekli bütün testlerden geçen Tavan lambiri sistemlerimiz üretim esnasında bütün gaz alma ve sağlığa zararlı kurşun maddelerinin tamamen arındırılması özenle hassasiyetimizden geçen konulardır.Aynı zamanda ağaç kesimlerinin’de önüne geçmesi açısından doğa ile dost olarak desteklenmektedir. Asma tavanlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için burayı tıklayarak ürün ve çeşitlerini görebilirsiniz.

Bizimle alakalı daha fazla bilgi ve içerik konularında bilgi sahibi olmak için iletişim kısmında bizimle iletişime geçebilir veya ürünler kısmından bütün ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Faliyetlerimiz hakkında kısa bilgi : SENGIL Procolor Pencere profil sistemleri,Hazır pencere sistemleri, Sera klipsi sistemleri,Asma tavan sistemleri..