Plastik lambiri fiyatları

SENGIL Plastik lambiri fiyatları oldukça ekonomik fiyatlar sunmaktadır.Öncelikle plastik lambiri modelinin hangi ürün ve kalitede olacağına karar vermelisiniz.Karar verdiğiniz modellerde örneğin ahşap 6 metre uzunluğundaki ekonomik ürünlerden tercih ettiniz ortalama metre kare fiyatı 27,5 TL Civarındadır aynı ürünün daha farklı ve çok daha yüksek kalitede ürün modelinde ise bu fiyat metre kare bazı 38 TL civarındadır ayrıntılı ürün bilgisi sizi yönlendireceğimiz sayfalarda mevcuttur. Yönlendirdiğimiz sayfalarda karar verdiğiniz ürünlerin numaralarını bizimle iletişime geçerek bildirirseniz sizlere en net fiyat listemizi sunalım.

60×60 Plastik lambiri fiyatları

60×60  Plastik lambiri fiyatları ile ilgili olarak  1 (bir) paket içerisinde 20 adet 60×60 plastik panel bulunmaktadır.Net olarak bir paket kare plastik asma tavan 7.2 m2 yer kapatır. Fiyatları ortalama yine bir paket bazında 220 TL civarındadır  Kare panel ürünlerimizi detaylı incelemek için yazımızı okumaya devam ediniz.

Yardımcı Kenar Çıta Fiyatları

Gerek 60×60 gerekse 6 mt uzunluğundaki plastik lambirilerde yardımcı profil kullanılmalıdır.Plastik 6 metre uzunluğundaki kenar kapatma malzemeleri, kenar U , kenar L , süslü kökşe gibi kullanılan ürünler bulunmakta olup en çok kullanılan ürün ise KENAR U ÇITASIDIR. Ortalama bütün yardımcı çıtalar 6 metre uzunluğundaki fiyatlar boy olarak 15 TL civarındadır.60X60 Taşıyıcı fiyatları için bizimle iletişime geçerek daha ayrıntılı fiyatlar alabilirsiniz.

Detaylı Ürün İncelemesi

Plastik 6 metre renkli ve beyaz ürünleri incelemek için buraya tıklayın.

60×60 plastik lamel ürünlerini incelemej için burayı tıklayın.

Yardımcı kenar çıtalarını görmek için buraya tıklayın.

Doğrudan İletişim

Bizimle doğrudan iletişime geçerek bütün fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.Gönderim imkanları, ödeme yöntemleri stok durumları ve sizin ölçünüze uygun asma tavan modellerini en firesiz şekilde verecek ölçü kontrolünü sorabilirsiniz.

 

SENGIL Plastik  ANTALYA Firması olup ürettiği bütün ürünlerini Antalya dan Dünyanın Dört Bir Tarafına Gönderim İmkanı Sağlamaktadır.Kurulduğu Günden Bu Güne Kadar (Since 1990) Müşteri Memnuniyeti,Kalite,Güven İlkeleri ile Hizmet Vermektedir.

SENGIL Procolor kapı ve pencere profil fabrikası güvencesi ile..