Türkiye’nin Her Bölgesine Hazır Sineklik

Sineklik Fiyat Listesini Görmek İçin Tıklayın

 

Hazır sineklik ürünleri
Hazır sineklik ve pimapen sineklik

Sizin ölçülerinize göre her türlü hazır sineklik ürünlerini yüksek kalitede ve en ciddi ekonomik fiyat avantajı ile sunalım..Türkiye’nin her bölgesine kargolama imkanı

 

hazır sineklik ürünleri
Hazır sineklik ürünlerinde % 20 avantaj

SENGIL Procolor Pencere profil güvencesi ile ister pileli sineklik ister stor sineklik isterseniz de menteşeli sineklik ürünlerini Yüksek kalitede kusursuz fiyat avantajı ile temin edebilirsiniz.

Her renk ve modellerle beraber hizmetinizde
Hazır sineklik ürünlerinde pileli sineklik

  Her renk ve modelde imalatını sağladığımız sineklik modellerinde satış sonrası desteğimiz ile kurulum hizmetini canlı bağlantı veya yazılı anlatım ile de hizmet vermekteyiz.İstediğiniz rahatlığı evinizde en lüx biçimde sergileyin..

Hazır sineklik ürünlerinde menteşeli sineklik

 Pimapen sineklik fiyatları ile ilgili bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.Whatsapp üzerinden ölçülerinizi bize iletin bire bir fiyatlarımızı kargolama, ambalajlama ve ödeme yöntemlerini sizinle paylaşalım. (kapıda ödeme, ön ödeme, kredi kartı ile ödeme vs) 

Tamamen yerli ve milli sineklik ürünleri
yüksek kaliteli sineklik ürünleri

Fiberglass teknolojili sineklik tülleri (telleri) Yanmaz ve oldukça kalitelidir.Kapınızın ve pencerenizin her türlü renk ve desenine göre imalat yapılmaktadır.Kapı sineklikleri ile istenilen hava içeriye dolarken sinekleri dışarda bırakın..

Store sineklik ürünleri

Store sineklikler ile oldukça şık tasarımlara çok yakınsız tek yapmanız gereken ölçülerinizi bize WHATSAPP üzerinden yollayıp fiyat alıp daha konforlu bir yaz mevsimine bir adım önde başlarsınız..

Hazır sineklik iletişim hattı

Tam Güven İlkesi

SENGIL Procolor Faliyet gösterdiği tüm alanlarda müşterilerine kusursuz hizmet sunmaktadır. SENGIL Plastik bir pvc pencere profilleri,hazır pencere,asma tavan,sera klips ve hazır sineklik üretim fabrikasıdır.Köklü geçmişimiz ile (Since 1990) Antalya’nın en saygın kuruluşları arasında yerini almıştır.

Sizin ölçünüze göre hazır sineklik imal ediyoruz

Fabrikamızdan verecek olduğunuz siparişler öncesi yoğunluk derecemiz hakkında muhakkak bilgi alınız.Ve size verilen proje numarasını saklayıp Proje takibinizi ve imalat aşamalarını kontrol ediniz.

Kapı sinek ve çok daha fazlası

 

Menteşeli sineklik

Menteşeli Sineklik Nedir?

     Yan Görselde görüldüğü gibi  açılıp kapatıla bilme imkanınını,açılan yönün tam arka kısmındaki menteşeleri ile sağlamaktadır. İstenildiği Taktirde Çok kolay bir şekilde yerinden sökülebilir.Gerekli görüldüğünde tekrar takılabilir.Plastik veya mıknatıslı çıtçıtları sayesinde kapalı vaziyette iken rüzgardan açılma yapmaz.Açıp kapama imkanını tutamak kollu sayesinde oldukça rahat bir kullanım sağlamaktadır.Menteşeli sineklik istediğiniz taktirde bu ürün size tamamen hazır sineklik olarak gelecektir. Kurulum bilgileri sizlere tarafımızdan iletilecektir.

 

 

 

Pileli (pilise) sineklik

Pileli sineklik nedir?

Pleli sineklik bir diğer adı ile plise sineklik sürme pencere mantığında çalışmaktadır. Hem dikey hem yatay olarak çalışmaktadır. Açılım yönlerini sizin belirleyeceğiniz şekilde ayarlanması sağlanır.

  Kullanım sağladığı en büyük ölçü ise 400 cm en 300 cm boy oranı max limitleri denilebilir SENGIL Plastik olarak daha üstünü tavsiye etmemekteyiz.

  • Cam balkon sisteminde yüzde yüz entegre ile rahatça çalışır.
  • Kendi içerisinde toplanarak katlandığı için yer işgal etmez.
  • Tüm hava ve iklim şartlarında oldukça kalitelidir.
  • Demonte özelliği sayesinde montajını kendiniz yapıp işçiliğe ekstra para ödemezssiniz.
  • Yeni model ve son zamanlarda trend olmasından kaynaklı oldukça şık görünümü ile havanızı kesmeden sinekleri dışarda tutar.

Hazır sineklik avantajları

Hazır sineklik sizin ölçünüze göre imal edilir oldukça pratik montajı ile sizin kendinizin montajını yapmanızdan kaynaklı doğrudan montaj parası vermezssiniz. 

 İki yıl garanti kapsamında imal edilen hazır sineklik  ürünleri sizleri dışardan gelen havayı %100 alırken sivri sinek (yakarca) gibi rahatsız edici sinekleri dışarıda bırakmış olursunuz.

  Türkiye’nin her il ve ilçesine kargo ile gönderim imkanı sayesinde tek yapmanız bize sadece ölçülerinizi whatsapp üzerinden iletmek olacaktır.ıHer türli Pileli ( pilise sineklik) stor sineklik, sabit ve menteşeli sineklik olmak üzere size göre hazırlanmış hazır sineklik ölçülerini istediğiniz renk ve modelde teminini sağlamış olursunuz.

 Fabrikamızın üretimleri olan bütün ürünleri görmek için kategorilerine göre burdan inceleyebilirsiniz.

Firmamızda kapı sineklik ürünleri ile oldukça ekonomik olmasından kasıt yüksek derecede kaliteli pimapen sineklik ürünlerini üretmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>