Pencere dünyasının en etkili ve dayanıklı ürünlerini sizler için üreten Procolor, hazır pencere çeşitleri içerisinde etkili ürünleri sizler için üretmeye devam ediyor. Hazır pencere çeşitlerinin kullanışlı özelliklerinin yanı sıra, pvc özellikleriyle oldukça dayanıklıdır. Pvc, plastiğe benzeyen ancak plastikten daya dayanıklıdır. Neme karşı ve güneşin zararlı etkilerine karşı bu pencereler oldukça dayanıklıdır. Ağaç rengi ve beyaz renk, bu kategoride en çok tercih edilen renk seçenekleridir. Menteşe tasarımları, kilit ve conta tasarımları kaliteli bir pencere özelliği sunmaktadır.

Menteşeler, kilitler ve diğer artı malzemeler, hazır pencere ile beraber verilmektedir. Isı cam yalıtım özellikleri, uyumlu tasarım özellikleri ve standart özellikler ucuz pencere kategorisindeki bu kaliteli pencerelerde bulunmaktadır. Dekor sistemleri kategorisinde, dış tasarım özellikleri bakımından farklılık meydana getiren ucuz pencere çeşitleri, pratik kullanım tekniğine sahiptir.

Seracılıkta Pratik Çözüm

Her mevsim meyve yetiştiriciliği kategorisindeki seracılık, özel naylon kaplama ile kapatılmaktadır. Seralara özel plastik malzemelerin montajında kullanılan sera klips çeşitleri, hem pratik hem de sağlamdır. Teknik özellikleriyle tercih edilen bu klipler, yapısal özelliklere sahiptir. Sekmanlı, yuvarlak, tırnaklı, düz ve rişel model özellikleriyle satışa çıkarılmaktadır. Kullanılan malzemeye göre klips çeşitlerini bulmak mümkündür. Bu klipsler, kızgın güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Yağmur, kar ve benzeri olumsuz dış etkenlere karşı dayanıklı özellikleriyle tercih edilen bu kliplerin pratiksel tasarım özellikleri, seracılar tarafından tercih edilmesinde oldukça etkili olmuştur.

Dondurucu soğuk veya yakıcı güneş nedeni ile meydana gelen mekaniksel kırılmalara uğramamaktadır. Temel yapısı, soğuklara ve sıcaklara karşı dayanıklıdır. Pvc malzeme yapısının ahşaba göre kat kat dayanıklı olması ve görsel olarak görüntü yapısının bozulmaması, popüler olmasında etkili olmuştur. Ahşap pencereler gibi boya sorunu yoktur. Ayrıca kilit mekanizması tek taraflı değildir. Dört taraflı conta sistemi ve kilit sistemi vardır. Bu sistem sayesinde, dört tarafı da ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. Eski pencere sistemlerinde sadece kilit tarafından rüzgar gelmezdi. Conta olduğu halde diğer taraflardan esinti gelirdi. Yeni sistem dört taraflı kilit sistemleri, problemsiz bir şekilde kilitleme işlemi gerçekleştirmektedir.

Tavana Özel Dekor Çalışması

Yapı dünyasının pratik çözümleri, herkes tarafından tercih edilmektedir. Pratik tavan lambiri çalışmaları da bu pratik dünyasının bir parçasıdır. Eski bir dükkanı kiraladığınız zaman tavan için özel bir dekor düşündüğünüzde, çeşitli renk ve desenlerde üretilen tavana özel lambiler, en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır. Pratik kullanım özellikleriyle birinci sınıf olan bu lambilerin montaj özellikleri de oldukça kolaydır. Yapı dünyasının şık görünümlü malzemelerinden biri olan lambirlerin kullanım özellikleri oldukça farklıdır. Yapı özellikleri bakımından, elektrik tesisatlarıyla ve özel tavan tasarım çalışmalarıyla uyumludur.

Modül led ışıklandırma sistemleriyle, modern ofis tasarımlarında, tavan lambirleri oldukça popüler özelliklere sahiptir. Özellikle uzun mağaza tasarımlarında tavan lambiri seçimi özel olarak yapılmaktadır. Bu özel seçim işlemlerinde, ofisin duvarları ve zemini dikkate alınmaktadır. Duvar ve zemin renk özellikleriyle uyumlu tavan tasarımları, etkileyici görsel özellikleri bir araya getirmektedir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>