Antalya Pimapen Fiyatları

Genel ismi Pimapen olarak bilinen  Pvc pencere ürünleri Antalya’nın Plastik üretim ve aynı bünyede pencere imalatı gerçekleştiren SENGIL Procolor pencere sistemleri yüksek kaliteli pencere ve kapılarınızı oldukça ekonomik fiyatlar ile temin edebilirsiniz.

Antalya Pimapen  olarak arattırılan Pvc pencere ve kapı ürünleri Antalya’nın yükselen markası Procolor pencere profilleri ile yurt içi ve yurt dışı satış ağını giderek büyütmektedir.

SİZE EN YAKIN ÖLÇÜLERDE NET FİYATLARI ÖĞRENMEK İÇİN AŞŞAĞIDAKI RESME TIKLAYIN..

 

Procolor Pvc pencere müşterilerine ne tür avantaj sağlamaktadır?

Procolor pencereler ve pencere profilleri SENGIL Plastik üretim ve imalat fabrikasından doğrudan üretilerek, aynı bünyede tekrardan pencere haline getirilmesi kaliteyi ve ekonomik fiyatları müşterilerine bir arada sunmaktadır. Bunu kısacası özetlemek gerekirse..

  • Doğrudan fabrikadan alım sayesinde distribütör masrafları ödenmeden temin edilir.
  • Isı,ses ve enerji olarak % 90 tasarruf sağlar
  • Kullanılan kaliteli kilitleme mekanizmaları uzun yıllar kullanıma olanak sağlamaktadır.
  • Doğrudan fabrika ile muhattap olarak satış sonrası desteğinizi sürekli alabileceğiniz alanında uzman ekiplerce yardım alabilirsiniz.
  • Uzun yıllar güneşten etkilemeyen beyaz görünümü özel olarak kullanılan CO-EX Teknolojisi ile Beyaz pencereleriniz yıllar sonra aynı beyazlığını korumaya devam eder.
  • Renklendirilmiş pencereler ile beyaz fiyatına renkli pencere ürünleri zevk ve desenlerine uygun olarak üretilmektedir.

Pvc pencere ve kapı tercihinizi yaparken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ?

   Özellikle Antalya Pimapen ürünlerinde kullanılan demir ve alüminyum kapı ve pencere  kolları oksitlenmeden dolayı boyasında atma sağlar bu pencerelerinize kesinlikle etki etmez.

    Bunun yerine kullanılması muhtemel olarak içi demirli plastik pencere kolları Antalya bölgesinde Pimapen taktırmayı düşünen insanlara faydası olacaktır.

    Pencere ve kapı imalatınız yapılırken daha şık gözükmesini isteyenler imalatın yapılma esnasında muhakkak basit maket bıçakları ile değil profesyonel makinalar ile köşe temizlemelerinin yaptırması kullanacak olduğunuz mekana oldukça hava katacaktır.

    Su tahliye kanallarının açılması doğru ve düzgün işçilik olacaktır.Kısacası tabir ile özetlemek gerekirse bir usta en kötü malzemeyi vezirde yapar en iyi malzemeyi rezilde eder.

Antalya Pimapen Ürünleri % 35 Avantajlı Fiyat

SENGIL Procolor pencere profilleri ile tercih edilen PVC Pencere ve kapı ürünleri %35 ekonomik fiyat avantajı sunmaktadır. Tercihlerinizde hem ekonomik hem kaliteyi bir arada görmek istemezmisiniz.

   Üretim esnasında kalite kontrol aşamalarından geçirilerek üretilen pencere profilleri düm dayanıklılık teslerinden geçirildikten sonra raftaki yerini ordan tekrardan pencere imalat bölümüne geçmektedir. Antalya’nın en uygun pimapen fiyatları SENGIL Plastik bünyesinde üretilmektedir.

   Bütün Pvc pencere markalarının neredeyse hemen hemen hepsi aynı özellikleri içerisinde barındırır. Yüksek markaya daha yüksek para ödemek olarak fiyatlar kendi aralarında değişim göstermektedir.İşlevsellik olarak biri diğerinden nerdeyse faklı değildir.

Yayla, Dağ, Bağ ve Bahçe Evleri İçin Hazır Pimapen Pencere

   Antalya bölgesinde özellikle yazlıkçılar ve yayla evlerinde kullanılmak üzere talep edilen hazı plastik pencere ürünleri hiç beklemeden doğrudan ortalama 120×120 pencere 80×200 kapı ölçülerini alabilirsiniz.

       Sizin ölçünüze göre hazır pencere ürünlerinde ise Fabrika yoğunluğunu sorarak en kısa sürede avantajlı fiyatlar ile temin etmeniz mümkün olacaktır.

Hazır Plastik Pimapen Nedir ?

Önceden imal ettiğimiz ve stoklarımızda bulundurduğumuz farklı ebatlar ve boyutlarda pvc pencere ve kapı ürünleri hiç beklemeden almanıza olanak sağlayan bir uygulamadır.

Ölçüleriniz hazırda bulunan pencereler ile uymadığı taktirde montajını kendinizin yapma sureti ile sizin ölçünüze göre hazırlanıp montajınızı yine sizin yapmanızı olanak sağlayan ürünlerdir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>