Hazır pencere dünyası, dayanıklı ve kullanışlı ürünleriyle tercih edilmektedir. Diğer pencere çeşitlerinden farkı olmayan ve daha kaliteli özellikleriyle tercih edilen bu ürünler, ısı cam özelliklerine sahiptir. Pvc seçeneği ile yağmur, güneş ve kar gibi dış etkenlerden etkilenmemektedir. Teknik özellikleriyle kullanışlıdır. Ahşap rengi ve beyaz renk seçenekleri en çok tercih edilen renklerdir. Özel conta sistemi bu ürünlerde de vardır. Kalite olarak tercih sıralamasında üst sıralarda yer alan bu ürünlerde kilit sistemi tam anlamıyla kapatma felsefesine dayalıdır. Dışarıdaki ses, gürültü, toz, yağmur ve kar gibi bütün etkenleri tam anlamıyla engellemektedir. Pvc özelliği nedeniyle çürüme, bozulma ve benzeri hiç bir sorunla karşılaşmamaktadır.

Kilit Sistemi

Yeni nesil pencere kategorisindeki kilit sistemleri bu ürünlerde de bulunmaktadır. Pencerenin menteşe, alt kısmı, üst kısmı ve kilit kısmı, genel kilitleme mekanizması sayesinde tam anlamı ile kilitlenebilmektedir. Procolor kalitesiyle üretilen bu ürünlerde montaj konusu da kolay bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Hazır pencere seçeneklerinde dekor uyumluluğu söz konusudur. Özellikle ahşap renk seçenekleri daha çok tercih edilmektedir.

Çift cam veya yeni nesil ısı cam seçenekleri, bu kategoride oldukça önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Ucuz pencere kategorisinde kaliteli ve etkili ürünler üretilmektedir. Bu ürünleri değerlendirerek, istediğiniz profesyonel çözümleri bir araya getirebilirsiniz. Hazır pencere kategorisinde, menteşe, kilit, kulp ve benzeri bütün aksesuarlar beraberinde verilmektedir.

Sera Klips

Bu klips çeşitleri, seracılık işlemlerinde pratik çözüm yöntemi olarak tercih edilmektedir. Seranın köşelerini iple veya telle bağlamaktan kurtaran bu kullanışlı malzemeler, en mantıklı seçimdir. Düz, rişel, sekmanlı, tırnaklı, yuvarlak ve sekmanlı çeşitleriyle üretilen sera klips çeşitleri, güneşin kırıcı etkisine karşı dayanıklıdır. Sağlam tutan ve rüzgarın itme gücüne karşı oldukça mukavemetli olan bu sekmanlarla, sorunsuz bir sera dekor işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Klips dünyası ile seracılıkta eski yöntemler rafa kalkmıştır. Yüzde yüz tutan ve oldukça sağlam olan bu klipsler, kolay montaj özelliklerine sahiptir.

Tavan Lambiri

Dekoratif ve estetik görünümüyle tavan tasarımlarında göz kamaştırıcı çalışmalarla kullanılan tavan lambiri çeşitleri, dekorasyon çalışmalarına uyumlu bir şekilde üretilmektedir. 60*60 tavan lambiri çeşitlerinde, Yeşil, vişne çürüğü, gri mermer, yıldızlı, ahşaplı, Osmanlı desenli, duvar desenli, örme desenli, geometrik desenli, hasır desenli, kütük ahşap desenli, damla desenli, satranç desenli ve bulut desenli tavan lambiri ürünleriyle, çok daha güzel mekanları oluşturabilirsiniz.

 

Pratik kullanım özellikleriyle dekor dünyasının en renkli üyesi olan bu lambirler, neme ve ışığa karşı dayanıklıdır. Bu dayanıklı özellikleriyle tercih edilen bu ürünler, birinci sınıf malzeme kategorisinde değerlendirilmektedir. Tavan ışıklandırma işlemleriyle ve alçıpan işlemleriyle birebir uyumlu özelliklere sahiptir. Duvar kağıdı seçenekleri ile uyumlu tasarım kataloğuna sahiptir. Etkileyici bir oda tasarımı için bu ürünler en çok tercih edilen yapı malzemesi olarak değerlendirilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>