En ucuz pencere profili ile daha rekabetçi fiyatları müşterilerinize sunma avantajı.

Pencere profilleri

SENGIL Procolor pencere sistemleri Antalya’da üretmiş olduğu pencere profilini bilindiğinin aksine yüksek maliyetlerden kaçınılarak en ucuz pencere profili üretimini yapmaktadır. Sektöründe giderek büyüyen marka ve pazar payını son dönemlerde artış gösteren döviz kur farklarını görmezden gelerek müşterilerine daha ekonomik fiyatları ile sunmaktadır.

 

Neden en ucuz pencere profili 

Ucuz pencere profili ile bilindik birçok büyük markadan aynı değerlerde ısı yalıtımı,ses yalıtımı ve enerji tasarrufu sağlayabileceğinizi biliyormuydunuz. 

 • Bilindik markalar ile aynı performansı sağlar ve daha ekonomik imkan çerçevesinde sahip olursunuz.
 • Marka değerine para ödemezssiniz.
 • Müşterilerinize daha ekonomik pencere halinde agresif fiyatlar sunarsınız.
 • İş yükünüz artar nakit odaklı çalışma avantajı sağlar.

Procolor pencere profili özellikleri

Procolor pencere profilleri 6000 seri olup 4 odacıklı yapısı ile dış kalınlığının 2.5 mm olması ve zengin renk seçenekleri sayesinde kaliteyi en ucuz pencere profili temin etmiş olursunuz.

Procolor hazır pencere

Hazır pencere üretimlerimiz ile vermiş olduğumuz hizmet kalite anlayışı çerçevesinde en ucuz hazır pencere üretmekteyiz.Titiz işçiliğimiz ile oldukça ekonomik fiyat avantajları ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri satış sonrası desteğimiz ile de sürdürmekteyiz.

Procolor pencere sistemleri ile her zaman daha ileri seviyede pencere ve kapı profillerimiz ile fiyat performans ürünlerimizi kalite kontrol aşamalarından geçirilerek üretimlerini sürdürmekteyiz.

Yüksek fiyatlar ile sahip olunan diğer markalar ile aksine  en ucuz pencere profili fiyatlarımız,ürün memnuniyetiniz,sizlere daha fazla müşteri kazandırma potansiyeli,rekabet şansınızın artması oldukça kaçınılmaz bir hale gelecektir.

Yardımcı faliyetlerimiz

Üretimini sağlamış olduğumuz diğer pvc ürünlerimiz ile daha fazla imkanları sizlere sunmaktayız;

 • Kapı paneli (lambiri)
 • Renkli ve beyaz plastik asma tavan
 • 60×60 asma tavan çeşitlilikleri ve taşıyıcıları
 • Co-ex teknolojisi ile ekonomik renkli pencere profilleri
 • Asma tavan yardımcı çıtaları
 • Dış cephe kaplama ürünleri
 • Sera klipsi ürün ve çeşitleri

Pencere profillerinin yanı sıra üretimini gerçekleştirdiğimiz diğer yardımcı ürünlerimiz ve çeşitliliklerimizle de oldukça kapsamlı üretimlerimizi müşterilerimize sunmaktayız

 

Kurulduğuğu günden bugüne kadar (SİNCE 1990) Kalite standartlarını hep en üst seviyede tutan SENGIL Procolor pencere profil sistemleri fiyat listesini görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>