Antalya Asma Tavan Fabrikası

Modelleri-Plastik Asma Tavan-Pvc Lambiri

      Dekarasyonlarda özellikle tercih edilen Plastik asma tavan modelleri kullanılacak olan mekanın renk, desen, model, olarak tercih edilmesine sebep olmaktadır.

     Asma tavan Modelleri Plastik asma tavan 20 cm en 6 metre uzunluk olarak geçmektedir. SENGIL PLASTİK MÜŞTERİLERİNE FİRE VERMEMEK ADINA 3.6 MT-4 MT – 5 MT ve 6 MT Olarak sunmaktadır. Kendi gurupları arasında renkli , beyaz , yıldız desen ve bir çok çeşidi bulundurmaktadır. Bunlarla beraber bi diğer modeller şöyledir.

  • 60×60 plastik panel ( bütün renk ve çeşitleri bulunmaktadır.)
  • 60×60 Alçıpan Asma Tavan Modeli
  • Plastik 20 cm asma tavan çeşidi
  • Plastik 16.5 cm eninde asma tavan çeşidi
  • Plastik 25 cm asma tavan modeli

      Plastik 20 cm asma tavan Fiyatları = Öncelikle metre karenizin belirli olması lazım ve alacağınız malzemenin firesiz olacak şekilde paranızı çöpe gitmeyecek şekilde firesiz almaya gayret ediniz. Stgoklarımızda renkli ve beyaz ürünlerinde farklı ölçüler bulunmakla beraber beyaz fiyatı m2 olarak 11.25 TL Dir Bu fiyata kenar çıtası dahil değildir. Kdv dahil fiyatıdır. Üstüne basa basa şunu tekrar özetlemek gerekirse sizin ölçünüzde fireler vardır 6 mt kurtarmaz 11.25 x 25 mt yeriniz vardır bununla sadece ortalama fiyatı bulursunuz. Bunu Bir kenara bırakarak size 4-5-6 mt aralıklı ölçülerde firesiz ölçülerde paranız çöpe gitmeyecek şekilde ürün fiyatlarını sunalım Bizimle iletişime geçerek ekonomik ve yüksek kalitede ürünleri Türkiyenin her bölgesine kargo ile temin edebilirsiniz.

   60×60 Plastik Panel Fiyatları = Renk ve modele göre fiyatlar değişmekte olup öncelikle karar vermeniz gereken bir konu olan renk seçimi yıldızlı modeli beğendiniz parlayan yıldız ile normal yıldız arasında fiyat değişmektedir.Sizlere verecedğimiz ortalama fiyatları karar vermenizde önemli etken olacaktır.Normal yıldız desenini baz aldığımızda m2 fiyatı bütün taşıyıcı modelleri ile beraber  24 TL ortalamasındadır.

Size çok karmaşık gibimi geldi

     Sizin düşündüğünüz gibi ben metre kare fiyatını bilsem kendi m2 karem ile çarparım fiyatını bulurum düşüncesi ile hesap yaparsanız zarar eder veya ödemeniz gerekenden daha fazla ücret ödemeniz gerekebilir. Bu yöntemle sadece ortalama fiyatı bulursunuz.

En etkili çözüm olarak almayacaksanız bile arayıp sorularınızı giderin milli sermayemizi yok yere harcamaktansa  (0242) 221 188 22 Numaralı danışma hattımızı arayarak doğrudan sorunlarınıza çözüm arayın. Devam..

 

Renkli Plastik lambiriler çok pahalımıdır?

    Renkli plastik lambiri fiyatları oldukça uygun neredeyse beyaz fiyatı ile bire birdir. Örneğin beyaz 6 mt uzunluğnda olan malzenin m2 fiyatı 11.25 TL iken , 11,75 TL dir. Metre karede beyaz ve renkliler arasında sadece ve sadece 0.50 Kuruş fark vardır.

Plastik lambri Sağlığa zararlımıdır ?

Plastik tavan lambri sağlığa zararsız olmakla beraber tamamen kurşunsuz olarak üretimi yapılmaktadır. Zararlı ve kansorolejen maddelerenden tamamen arındırılarak yapılan üretimler hem sağlığımızı hem yalıtımımızı ciddi oranda arttırmakla beraber ortamımıza dekoratif görünümler sağlamaktadır.

 

Lambiri Kullanım alanları nelerdir ?

Lambiri modelleri Öncelikle ofislerde, banyo tavan kaplamalarda, evleriniz teraslarında  teras alın kapatmalarında, İş yerlerinizin çatılarını kapatmada kısacası daha dekoratif gözükmesini istediğiniz her yerde kullanmanız mümkündür.

Plastik lambri koku yaparmı ?

Lambiri kapalı mekanlarda ve açık mekanlarda koku yapmamaktadır. İçinizi bu konuda ferah tutabilirsiniz. Boyama olan ürünlerde  ve vernik atılmış plastik kaplama ürünlerinde vernik kokusunun gitmesi için (Plastik değil vernik kokusunun gitmesi için) 1 gün bekleme süresi ile pakletlere koymaktayız. Bu sayede vernik kokusuda tamamen ortan kaldırılmış olmaktadır.

 

Plastik kaplama Kaç cm ızgara ile montajı yapılmalıdır ?

Kaplamasını sağlayacağınız alanın demir ızgaraları 60 cm yi geçmemesini önermekteyiz bu sayede sarkma işleminide tamamen ortadan kaldırmış olursunuz. Kullanacağınız vidanın pul başlı (3.9-16 y.p.b. yani yuvarlak pul başlı vida olmasını önermekteyiz. )

 

Evlerin içinde soba borusuna denk gelen kısımlarda salma yaparmı ?

Soba borusunu folyo ile kaplama ve plastik lambri ürününüzü boruya yaklaştırmadan 30 cm mesafeden kaplamayı bitirmeniz durumunda hiçbir sorun yaşamamakla beraber yıllarca kullanıma olanak sağlamaktadır.

 

Açık Mekanlarda Dolu Yağmasında Kırılma Yaparmı ?

Plastik Asma Tavanlar ince malzeme oldukları için dikeyine döşşenmiş yerlerde doğrudan dolu ile temas etmesi durumlarda kırılma yapar. Bunların yaşanmaması için bizimle iletişime geçerek montajını yapacağınız yeri belirtip daha kalın ve daha dayanıklı olan ürünleri size tavsiye edelim. Tavsiyelerinde bulunduğumuz ürünler tamamen kullanımını sağlayacağınız yerde tam uyum ve kalite sağlamaktadır.

 

 

 

Renkli Plastik Lambiri Güneşte Solarmı ?

SENGIL Plastik üretimleri olan renkli plastik tavan ürünlerinde 5 yıl boyunca solma olmamakla beraber 5. Yılın sonunda belli belirsiz ton farkı olur oda sizi ortalama 2-3 yıl daha rahatsız etmeyecek duruma kadar götürmektedir. 6 ay içinde solma sağlayan ürünlerle kesinlikle karıştırmayın SENGIL PLASTİK  COEX Teknolojisi ile yaptığı ürünlerin yıllar boyu gönül rahatlığı ile kullanımına olanak sağlamaktadır.

 

Co-ex Teknolojisi nedir ?

Co-ex Teknolojisi SENGIL PVC nin Bütün ürünlerinde kullanmış olduğu güneşten solmama, renk değiştirmeme , beyazların daha beyaz olmasını, bütün renklerin üretim esnasında aynı ton ve desende olmasını sağlamakta olan bir teknolojidir.

 

Biz Kimiz

Biz Antalya Plastik asma tavan, pencere profili, sera klipsi, ölçüye göre pencere, ölçüye göre sineklik,  ve kendi bünyelerinde yüzlerce model üretim yapan plastik fabrikasıyız.

Daha fazla ürün çeşitliliği ve görselleri ile ilgili aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>