Procolor Sistemler  Procolor sistemler sayesinde son derece şık ev dekorları oluşturulabiliyor. Önceden sadece beyaz tercih edilen PVC sistemleri artık çok sayıda renkte üretilebiliyor. Evin dış cephe boyası ya da malzemelerine göre üretilen çok sayıda seçenek bulmak mümkün. Procolor sistemlerle hazır pencere üretimi yapılabildiği gibi hazır kapı imalatları sera klips malzemeleri gibi çok sayıda üretim modeli oluşturuluyor.

Şık durduğu kadar kullanışlı da olabilen procolor sistemlerin üretimini yapan çok sayıda fabrika bulunmakta. Firmaların üretim hedeflerinin en başında ise kullanıcının rahatlığı ve güvenliği yer alıyor. Bu sistemler kolay kullanımın yanında üretildiği malzemenin kanserojen madde içermemesi nedeniyle de son derece güvenli. Sistemleri evinde ya da ofisinde kullanmak isteyen çok sayıda insan üretim malzemesini inceleyerek tercih etmekte.

Procolor Sistemin Özellikleri Nelerdir?

Procolor sistemleri ile kapı ve pencere üretiminin yanında tavan lambiri sistemleri de üretilebiliyor. Sistemin en önemli özelliği diğer pvc sistemleri gibi plastik üzerine folyo monte edilmesi ile oluşturulmaması. Sistemin üretimi sırasında pvc malzeme kullanılmakta. Fakat pvc üzerine özel üretilmiş bazı boya malzemeleri ile orijinal hale getiriliyor. Ayrıca bu boyalar kanserojen madde de içermiyor.

Sağlığa zarar vermediği için de çok sayıda kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Sistemin folyo uygulamasına tabi tutulmaması uzun ömürlü kalmasını da sağlıyor. Bu sayede kullanıcıların rutin aralıklarla pencere ve kapı gibi malzemeleri değiştirmesine ya da onarımdan geçirmesine gerek kalmıyor. Bunun yanında sistemin boya maddesi ile üretilmesi kolay temizlenmesini de sağlıyor. Ev hanımlarının çok şikayet ettiği temizlik işi de kolayca halledilebiliyor. Tüm bunların yanında sistem için çok farklı renk seçenekleri dekorasyon açısından da avantaj sağlıyor. Evinin ya da ofisinin tek renge mahkum kalmasını istemeyen çok sayıda kullanıcı bu nedenle procolor sistem imalatları tercih ediyor. Ayrıca procolor sistem imalatları güneş ve yağmur gibi dış etkilere karşıda dayanıklı.

Güneş ve yağmur gibi hava şartları nedeniyle pencere ve kapılarda renk değişikliği bu sistemlerde meydana gelmiyor. Ucuz kapı ya da ucuz pencere yerine kaliteyi ve uzun ömrü tercih eden kullanıcılar bu sistemi tercih ediyor.

Procolor Tavan Lambri Sistemleri

Tavan lambri sistemleri üzerinde de procolor uygulamaları görmek mümkün olabiliyor. Bu sistemlerde ahşap görüntüyü yakalayabilmek tercih nedenleri arasında. Sistemin çok sayıda ev ve işyerinde örneklerini görmek mümkün. Özellikle tavanda su yalıtımının esas olduğu düşünülecek olursa pvc lambri uygulamalarının son derece güvenli olduğu söylenebiliyor. Öyle ki tavanda uygulanabilen ve ahşap görünümlü olan pvc lambri sistemleri sayesinde herhangi bir su sızıntısı yaşanması durumunda dahi bozulmalar görülmüyor.

Ayrıca dekoratif olarak ta tercih ediliyor. Özellikle çok sayıda misafir ağırlayan mekanlarda bu nedenle tercih ediyor. Kullanım kolaylığı ve güvenliğinin yanında temizleme kolaylığını da tavan lambri sistemlerinde bulmak mümkün. Ayrıca çok sayıda seçenek ile her bütçeye uygun üretim tasarlanabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>