Pvc Pencere Modelleri

Pvc Pencere ve kapı modelleri her markanın kendi aralarında oldukça farklılık gösteren modelleri bulunmaktadır. Tercih olarak görülen ürünler daima fiyat performans modelleridir.

 

Procolor Pvc Pencere Modelleri Dekoratif seri modelleri ile oldukça zarif ve şık tasarımlara sahiptir. Buna etken olarak Beyazlığını co-ex teknolojisi ile yıllarca korur ve aşırı güneş ışınlarından kesinlikle sararma yapmamaktadır. İlk gün olan beyaz görünümünü yıllar sonra tekrardan görüntüsü ile fark edebilirsiniz.

 

Pencere Modelleri kapsamında bulunan bir diğer modelimiz renkli pencere modellleri  Procolor pencere ve kapı ürünlerinde doğal renkleri ile oldukça farklı renk çeşitliliklerine sahiptir. Sadece Procolor Pvc Pencere  ürünlerinde denk gelebileceğiniz Kiraz, dağ, eksiyot, firuze renk modelleri ile oldukça zevkli görünümlere sahip olabilirsiniz.

 

Procolor Co-ex Renkli Modeli SENGIL Plastik geliştirmiş ve pantentini üzerinde bulundurduğu co-ex teknolojisi ile oldukça popüler hale gelen kaplama olmayan güneşte kesinlikle solma yapmayan co-ex sistemi pencere modelleri arasında farkını renkli pencerelerde oldukça ekonomik hale getirmektedir. Pvc pencere ve kapılarda renkli sistemi oldukça ekonomik hale getirilmesinin yanında dekoratif seri ile bütünleşme aşamasında kusursuza en yakın görünüme sahip olmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Pencere Modeli

Kullanıcıların seçmiş olduğu en çok tercih edilen modeller arasında ise dekoratif modeli ve oval seri modeli bunların arasından öne çıkmaktadır.Özellikle seri özellikleri yanı sıra Pvc pencere ve kapı modelleri arasında tercih edilen en fazla renk modeli ise ;

  • Altın meşe rengidir ( Çıralı ahşap görünümü olarak bilinir)
  • Son zamanlarda popüler olarak ise Antrasit Gri sade renk görünümü ve daha ciddi ev ortamlarında agresif tonlar arasında yerini almaktadır (Altın meşe renginden sonra en çok tercih edilen modeldir.
  • Vizon renk modeli ise Pvc pencere ve kapı renk kartelasında sırayı alan 3. Renk gurubumuzdur. ( Daha yumşak ve nayif görünüme sahip olan vizon rengi popülerliğini gün geçtikçe arttırmaktadır.
  • Maun renk modeli pvc pencerelerde yıllarca kullanılan bir renk modelidir. Özellikle ince zevkleri ve risk alınarak tercih edilen modeller arasında listemize kendisine yer bulmaktadır.

Dekorasyon da tercih edilen modeller yukarıdaki listelerde görüldüğü gibidir. Bunların yanı sıra pvc pencere modelleri arasında plastiğin niteliği, kaç odacıklı olduğu, işlevselliği çok önemli konular arasında yerini almaktadır.

 

Düşük bütçeli ama ortamınıza en çok uyum sağlayacak plastik pencere ve kapılar arasında procolor co-ex teknoloji renkli pencere ve kapıları tercih etmeniz düşük bütçe ile harikalar yaratmanıza olanak sağlayacaktır.

Pencere Nitelikleri Nelerdir ?

Renk, tasarım ve teknoloji modellerini inceledik. Şimdi pencere ve kapıların kullanım niteliklerini inceleyelim.

 

  1. Tercih edilecek cam modeli tek cam, ısı cam, ısıcam konfor, ve benzeri ürünleri arasında tercih tamamen sizlere kalmaktadır.
  2. Pvc pencere ve kapıların 60 veya 70 seriler arasında tercihler arasında pencere kanat serilerinizin damlalıklı kanat ve pencere kasalarınızın pervazlı kasa olması istisnai ama tercih sebepleri arasında yerini almaktadır.
  3. Kullanılan kilitleme sistemi olarak plastik pencere modelleri şekil almaktadır.( Örneğin çift açılım pencere modeli ve tek açılım modeller tercih ve kullanım kolaylıkları arasında bulunmaktadır.

Sizlere en uygun modelleri açıklamamızda bulunduğu gibi şekillendirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi sahibi olup bizim modellerimiz hakkında aklınızdaki sorulara daha  ayrıntılı cevap verebiliriz.

 

Biz Kimiz ?

SENGIL Plastik kurulduğu günden bugüne kadar (since 1990 ) köklü geçmişi ile müşterilerine Pvc pencere ve kapı sektöründe ürettiği ve geliştirdiği tüm modeller arasında müşterilerine en iyi hizmet vermek için çalışmakta ve üretimi gerçekleştirmiş olduğu diğer hazır pencere, sera klipsi, plastik asma tavan, hazır sineklik, hazır pencere  ve kendi içlerinde yüzlerce yardımcı profil, renk ile hizmetini Antalya’dan dünyaya ihraç eden firmadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>