Çekiç Başlı Sera Klipsi

  Yenilenen ve yenilenmek zorunda olan her şey gibi üretimini yaptığımız sebze ve meyve seralarında kullanılan ürünlerde değişimden nasibini almaktadır. Yeni nesil çekiç başlı sera klipsi özellikleri ile göz doldurmaktadır.

 

+ Oldukça kaliteli yapısı ile dudak kısımları güçlendirilmiş sera klipsi daha fazla sıkma eylimine girmektedir.

+ Yine dudak kısımları, sera klipsi ürününü 8 mm demire çakarken kırılma yapmaması ve naylonu kesmemesi açısından oldukça kaliteli yapıya büründürülmüştür.

+ Diğer sera klipsi ürünlerde genelde sadece naylonu tutan kısım neredeyse uç kısımlarıdır. Tepe noktaları genellikle boş kalmaktadır. Çekiç başlı sera klipsi ürününde ise  yuvarlak iç çapının tamamı sera naylonunu tutmaktadır.

+ Et Kalınlığı bakımından 2.5 mm olması seranızın ve mahsulünüzün sigortası olarak betimlenmektedir.

+ Fiyat olarak bukadar + kaliteye bir pozitif etki daha göstererek oldukça uygun fiyatlara temin edilebilmektedir.

+ Naylon değişim zamanlarında sökme kolaylığı olarak ise yıllardır güneşin altında durması veya soğuk görmesi ürünü gevretmemektedir. Bir ucunu çıkartıp doğrudan tamamını asılma yardımı ile bütün boyu yerinden çıkartabilirsiniz.

Seranızın Sigortası Çekiç Başlı Sera Klipsi

Sadece sıkma, uzun yıllar mukavemet ve sökme kolaylığı yetermi ? Kesinlikle yetmez

 

Oluşabilecek doğal afetlerde ve istemsiz zararlarınızda aynı çekiç başlı sera klipsi ürününü söküp tekrardan kullanabilirsiniz.

 

Naylon değişim yıllarında ise tasarruf amaçlı tekrardan kullanmanız gelecek kış döneminde sera naylonu üzerinde salma yapmamaktadır.

 

Gönül rahatlığı ile yıllar boyu kullanarak seralarınıza adeta sigorta görevini üstlenmektedir. Üretim aşamasında bütün teslerden geçirilerek imal edilmektedir.

 

Üretilen her sera klipsi SENGIL Procolor güvencesinde olup sera naylonunuz ve mahsulünüz SENGIL çekiç başlı sera klipsi garantisindedir.

Sera Klipsi Ürünlerini Doğrudan İnternet Üzerinden Almak için sizi N11 satış sayfamıza yönlendirebiliriz.

https://urun.n11.com/sera-malzemeleri/sera-klipsi-50-adet-150-mt-sok-fiyat-P292955741

 

Sizleri Doğrudan Sera Klipsi Ürün sayfamıza yönlendirebiliriz.

Sera Klipsi sistemleri

İhtiyacınız Olan Herşey SENGIL Kalitesinde Saklı

Daha fazla ürün ve hizmet anlayışımız ile kaliteden ödün vermeden sera ve inşaat malzemeleri için bizimle iltişime geçerek ekonomik ürün yelpazemizden daha fazla faydalanın.

 

İletişim

Yeniliklerimizden daha fazla haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>