Kavurucu sıcak ayları ile birlikte hayatımızı çekilmek hale getiren sinek ve sivri sineklere geçit veremeyen sineklik modelleri sayesinde, yaz aylarını evlerimizde ya da iş yerlerimizde daha rahat geçirebilir. Sinek kovucular ve benzeri ürünler sineklerden geçici bir süre kurtulmamıza olanak sağlarken kaliteli nitelik barındıran sineklik modelleri ise sinek sorunlarına kalıcı bir çözüm olma niteliği barındırır. Farklı ihtiyaçlara farklı çözümler üretmek üzere tasarlanmış pek çok sineklik modeli varlığı söz konusudur. Kapı ve pencerelere takılabilen özellikteki sineklikler sayesinde hem iş yerleri hem de ev ortamları sineklerden arındırılarak ferah ve keyifli yaz günlerinin yaşandığı alanlara dönüştürülebilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte sineklik tiplerinde de çok fazla çeşitlilik söz konusu olmaktadır.

Sineksiz Ortamlar Sunan Sineklik Modelleri

Sineklikler sivri sinek dahil olmak üzere her türlü sinek çeşidine karşı ev ve ya iş ortamlarını koruyucu bir nitelik sergileyen ve varlıkları ile son derece rahatsız edici olabilen bu canlılara geçit vermemek üzere tasarlanarak geliştirilmiş olan farklı özellik ve model seçeneklerine sahip sineklikler bulunmaktadır. Sineklere geçit vermeyen sineklik modelleri bulunuyor. Pileli olarak adlandırılan Pilse sineklik tipi sineklik modelleri arasında Duble Plise Sineklik, Dikey Plise Sineklik ve Yatay Plise Sineklik seçenekleri yer almaktadır.

– Menteşeli sineklik modelleri arasında PVC, Ahşap, Alüminyum özellikli seçenekler yerini almaktadır.

– Stor perde tipi sineklik seçenekleri ise PVC, Ahşap ve Alüminyum gibi her türlü pencereye uyumlu bir özellik sergilemektedir.

– Kedi sinekliği tipi sineklikler ise üç farklı sineklik modeli barındırmaktadır. Bu sineklik modelleri arasında ise Alüminyum tüllü kedi sinekliği modeli, Çelik ve Normal tül malzemeyi bir arada barındıran kedi sinekliği modeli ve de Çelik tüllü sineklik modelleri bulunmaktadır.

Sineksiz Günler İçin Sineklik Kullanın

Sinek kovucu ve sinek savar gibi ürünler hiç bir zaman kalıcı çözümler üretmezler. Çünkü sinek olarak adlandırılan ve son derece sevimsiz olan bu canlılar çok hızlı üremektedir. Bu nedenle sineklerden korunmak için her seferinde bu tarz ürünleri sürekli olarak kullanmak gerekir. Bu ürünler ise belirli süreler boyunca kullanıma uygun olduğunda biterler ve yenisini almanız gerekir. Üstelikte oldukça pahalı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Modeli ne olursa olsun kapı ve pencerelere takılan ve kaliteli ve güvenilir malzemelerden üretilen sineklikler ev ve iş yerlerini sineklerden korur.

Üstelik bu koruma süreci sizin istediğiniz süreler boyunca devam eder. Kısaca sineklikler, diğer sineklerden korunma yöntemlerine göre hem çok daha uygun fiyatlı hem de çok daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Üstelik sineklik zevkinize hitap eden sineklik seçenekleri sayesinde eviniz ya da iş yeriniz ile muhteşem bir uyumluluk sergileyen sineklikler sayesinde son derece modern ve şık görünümlü ortamlar da yaratabilirsiniz. Böylece sineklerden kurtulurken dekoratif açıdan da son derece şık ortamlar yaratabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>