Pimapen Cam Fiyatları

 Özellikle Pimapen cam fiyatları  araştırması yapılırken burda dikkat edilmesi gereken bir durum mevcuttur. Biz bu durumda Pvc pencere fiyatları araştırmasımı yapmak istiyoruz yoksa sadece cam fiyatları ile ilgili fiyatlara sahipmi olmak istiyoruz bu iki konuyu ele alalım.

  • Pimapen cam fiyatları m2 fiyatı olarak 60 TL + Kdv olarak fiyatlandırılmaktadır bu bazı bölgelerde farklılık göstermektedir. Bu aralığı şu şekilde betimlemek gerekir ise 60 TL ile 75 Tl arası M2 fiyatları değişmektedir.
  • Camdan kasıt Pvc pencere fiyatları ise Pvc pencere ve kapılarda fiyatlara etken eden öncelikli olarak sizin ölçülerinizdir.

Pvc Pencere Fiyatları Nelerdir ?

 Pvc pencere fiyat hesaplaması yapılırken öncelikli olarak bütün pvc pencereyi oluşturan yardımcı ürünleri parçalayıp sonra tekrardan toplayalım.

 

Pvc pencere profil ürünün kalınlığı ve inceliği ve buna etki eden fiyatlandırılması.

  • Kullanılan kilitleme sisteminin yani (İspanyolet sisteminin kalite aşaması buna tek açılım ve çift açılım olamakla beraber farklılıklar göstermektedir.
  • Kullanılan cam gurubunun ısı cam veya tekcam olarak tercih edilmesi Pimapen cam fiyatları gurubuna etkendir.
  • En önemlilerinden bir diğeri işçilik maliyeti olarak fiyatları farklılıklar göstermektedir.

Yukarıda yazan guruplara farklı ürün maliyetleri binmektedir. Siz sürme sisteminde wolksvagen sürme sistemi tercih etmeniz durumunda fiyatlarda ciddi olarak farklılıklar gösterecektir.

Pimapen cam fiyatları gurubundan düşük bütçeli 6000 serisi pencere yaptırmayı düşündüğünüzde size örnek olarak 120×120 ölçülerinde standart bir pencere ölçünüz bulunmakta ve bunun nekadara mal olacağını düşünürseniz. Procolor Pencereler ile ortalama olarak cam dahil fiyatları ile beraber 150 TL İle net fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Fiyat Araştırmasında Kasıt aradığınız şeyi yaptırmakmı ?

Pimapen cam fiyatları veya Pvc pencere fiyatları araştırması yaparken merak ettiğiniz net fiyatlar ve ihtiyacınız olan ürünü yaptırmakmı? Bu konuda size daha ayrtıntılı hizmet verelim.

 

Ölçülerinizi bize 0533 663 74 57 numaralı whatsapp üzerinden iletin sizlere ayrıntılı fiyatları Tüm Türkiye’ye kargo yolu gönderim imkanı ile fiyatlandıralım.

Pimapen Cam fiyatları ile en ekonomik fiyatları sizlere sunalım

Aradığınız ürünlerde Pvc pencere ve cam ikilemesinde bizleri arayarak sizlere daha ayrıntılı yardımcı olmamıza olanak sağlayın .

  • Pimapen cam fiyatları oldukça ekonomik olarak sunmaktayız.
  • Pvc pencere ve kapı ürünlerinde yüksek kalitede ve sizin ölçülerinize göre imal edilmiş hazır pencere ürünlerini sunarak daha iyi hizmet vermekteyiz.
  • Cam modelleri ve diğer yardımcı ürünleri kalite standartları ve üstün ısı, ses ve enetji tasarrufları ile oldukça konforlu ortamları sunalım.

Procolor pencere ve kapı sistemleri ( SİNCE 1990 )

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>