5 Adımda Pileli Sineklik Nasıl Yapılır

Öncelikle hepimizin bildiği gibi yaz aylarında sivri sineklerden oldukça rahatsız olmaktayız, gerek getirdiği hastalıklar gerekse klimadan kaynaklı tutulmalardan dolayı internet üzerinden pileli sineklik fiyatları araştırmalarımızda kalitesinden emin olduğumuz site üzerinden pileli sinek ürünümüzü alırız. Şimdi sizlere almış olduğumuz ürünü 5 adımda pileli sineklik nasıl kurulur onu göstereceğiz.

 

1. Pileli Sineklik Siparişi Verilir.

    Pileli model sineklik ölçüsü nasıl alınır sengil.com.tr adresinden öğrenilerek kendi ölçümüze göre fiyat isteriz. Akabinde ölçülerimizi netleştirdikten sonra siparişimizi verir 3 günde kargo % 22 fiyat avantajlarından yararlanırız.  Kargomuz elimize ulaşır ve kurulum aşamasına geçeriz.

2. Pileli Sineklik Kutusu Açılır

Kutu içerisinde de monte olarak size iletilen pileli sineklik kargodan kaynaklı her hangi bir zarar görmemesi adına balonlu naylon ile sarılmaktadır. Sarılan ürünler akabinde karton ambalaja koyularak evlerinize ulaştırılır. Resimde görüldüğü gibi karton ambalaj sağda pileli sineklik sağda durmaktadır. Kutu içerisinde kullanma kılavuzu, faturası yer almaktadır.  Ambalajını kenara koyun pileli sineklik ürününü elinize alın.

3. Pileli Sineklik Birbirinden Ayrılır

Resimde görüldüğü üzere iki parça üzerinde siyah köşeli profiller vardır. Sağ ve sol kısımlarında sadece ip, köşeli plastikleri v.s olmayan dümdüz profiller mevcuttur.  Sağ ve sol kısımdaki profilleri U şeklinde görülen yerler içe bakacak şekilde olmalıdır ve düz kısımları arkaya bakmalıdır. Diğer siyah köşeli parçalar ise üzerinde çelik ip mevcuttur. Ve kapalı vaziyette duran sineklik tülleri sizin açma hareketinizle açılır.  Bunları tamamını resimde görüldüğü gibi ayarlayın ve bekleyin. Diğer madde..

4. Pileli Sineklik Tekeri Kontrol Edilir

Pileli sineklik üzerinde siyah köşeli bölümün hemen altında plastik teker vardır. Bundan dolayıda bir diğer adı sürgülü sineklik adı verilir. Kargodan gelen sineklik de monte geldiği için kargo esnasında çelik ipin teker üzerinden sağa, sola kayma ihtimalini göz önünde bulundurursak pileli sineklik ipinin teker üstünde olduğundan emin olun. Kontrolü siyah köşelerin olduğu 4 köşe içinde yapın. Eğer ip tekerden çıkmışsa tekrar teker üzerine koyup birleştirme esnasına geçin.

 

5. Pileli Sineklik Birleştirme

5 adımda pileli sineklik nasıl kurulur 4 ünü gördük. Pileli sineklik sipariş verildi, kutu içerisinde nasıl olduğu görüldü ,  parçaları birbirinden ayırmayı öğrendik, teker üzerindeki ipi kontrol ettik, şimdi birleştirme kısmındayız. Siyah köşeli yeri diğer boş parçaya hafifçe ittirme kuvveti ile birbirlerine geçiriyoruz. Resimde görüldüğü gibi boş parçanın  şekilli olan yeri içeriye bakacak, dışarıya bakacak olan kısmı da düz olacak. Köşe birleştirme ile ilgili diğer görseli  aşağı koyuyorum inceleyebilirsiniz.

Diğer birleştirme görseli

Oldukça kola kolay olan bu sistem bizleri montaj maliyetlerinden, ölçü aldırma maliyetinden, herhangi bir arıza durumunda tekrar usta çağırma maliyetinden kurtarmaktadır. Öncesinden öğrendiğimiz kurma sistemi ile tekrar sökerek sadece bozulan parçayı değiştirmemiz yetecektir. Bu sayede pileli sineklik fiyatları oldukça uygun olacaktır.

 

Pileli Sineklik Montaja Hazır

5 maddeyi uyguladık kurulumu yaptık ve sineklik artık montaja hazır. Oldukça kaliteli görünüyor değil mi ? Pratik sineklik almak için 5 neden daha olduğunu biliyor muydunuz ?  Resimde görülen  pileli sineklik dikey açılan modeldir. Siz dilerseniz kapı sinekliği veya pencere sinekliği için yatay olarak ta sipariş verebilirsiniz.  Yapmanız gereken tek işlem kalıyor montaj.

Pileli Sineklik Montajı

Yapmanız gereken sadece 4 vida yardımı ile pencerenizin veya kapınızın üzerine vidalamak kalıyor.  Oldukça kolay kuruluma sahip olan ve oldukça kolay montaja sahip olan pileli sineklik modelleri  evimizde iş yerimizde rahatlıkla kullana bileceğimiz en kullanışlı model olarak kendisine yer tutmuştur.  Öğrenmiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda gönül rahatlığı ile ve kalitesinden emin olduğumuz , güvenilir siteler üzerinden siparişimizi vermek bizlere pratik imkanlar sunmaktadır. 

 

Sineklik Siparişi Vermek

Sineklik

Yukarıdaki görsele tıklayarak dilediğiniz bütün sineklik modellerini ölçünüze en uygun ölçü aralığını gerek kapı gerekse pencere ebatlarında fiyatlarını öğrenebilir ve sipariş verebilirsiniz. Ölçü aralığınızı bulamadığınız taktir de doğrudan firmamızla iletişime geçerek sizlere en ekonomik fiyat avantajlarını ve en yüksek kalite imkanlarını bir arada sunalım.

 

SENGIL / MEHMET IŞIK

 

FAYDALI LİNKLER

Sineklik İle İlgili Merak Edilen 21 Çarpıcı Bilgi

Pratik Sineklik Almak için 5 Neden

Hangi Sineklik Daha Kullanışlı ?

Sineklik 7 Hastalığı Dışarıda Bırakır

Sineklik Yoksa Doğal Çözümler Var

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>