Pencerenin yeni nesil adı olan pvc pencere çalışmaları, hazır pencere ile seri üretim özelliklerine kavuşmuştur. Bu pencerelerin kullanım özellikleriyle, diğer pencerelerin kullanım özellikleri fazla bir fark meydana getirmemektedir. Hazır pencere çalışmalarında kalite bellidir. Isı cam, ısı yalıtımı, pvc çerçeve özellikleri, bu ürünün kalitesini belirlemektedir. Menteşe, kilit, kulp, conta ve çerçeve gibi ayrıntılar, hazır pencere çeşitlerinde takım olarak gönderilmektedir. Ucuz pencere seçeneklerinden faydalanmak için, usta parası ödemeden satışa sunulan pencerelerin tercih edilmesi önemlidir. İnşaat dünyasında ve tadilat dünyasında önemli bir yere sahip olan bu pencerelerin popülerliği artmıştır.

Dışarıdaki isi, dumanı dışarıda bırakan bu ürünler, yüzde yüz yalıtım özelliklerine sahiptir. Otomatik kilit sistemiyle, pencerenin dört bir yanı tam olarak kapanmaktadır. Dört bir yanı contalı olduğu için, kilitleme esnasında dört köşeli baskı işlemi gerçekleşmektedir. Yağmur, kar ve nem gibi dış etkenlerin oluşturduğu problemler, özel yalıtım teknoloji sayesinde kolay bir şekilde çözüme kavuşmuştur. Procolor farkı ile istediğiniz pencere özelliklerini kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Klipsler Serada

Sera yapım işlemlerinde klipsler, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü özelliklerinin yanı sıra, yüksek sıcaklığa karşı da dayanıklıdır. Soğuk havalarda, soğuğun mekanik kırılma özelliklerine karşı yoğun bir yapısı vardır. Yoğun ve dayanıklı yapısı nedeniyle darbelere ve zorlamalara karşı dayanıklıdır. Tellerle bağlama ve iplerle bağlama gibi eski yöntemlerin yerine kullanılan sera klips çeşitleri, hem malzemeye zarar vermemektedir, hem de sağlam montaj özelliklerine sahiptir. Pratik kullanım özellikleriyle tercih edilen bu klipslerle, sera çalışmaları kısa sürede bitmektedir. Hava ve su yalıtımını gerçekleştiren bu ürünlerde, sekman, rişel, düz ve yuvarlak çeşitleriyle satışa sunulmaktadır. Tekniksel yapısıyla tutamaçları oldukça kaliteli bir şekildedir.

Lambirlerle Estetik Tavan Tasarımları

Mermer, granit ve benzeri malzemelere benzeyen tasarımlar, çini ve Osmanlı desen özelliklerine sahip tasarımlar, kapı, parke ve ağaç görünümlü tasarımlar, geometrik özelliklere sahip tasarımlar ve gökyüzü görünüşlü tasarımlar, lambir kategorisinin katalog özelliklerini yansıtmaktadır. Beyaz renk taban ve duvar çalışmalarına uyumlu tavan çalışmalarında, istediğiniz desenleri seçebilirsiniz.

Çerçeve özellikleri bakımından paslanmayan ve çürümeyen çerçeveler, renk uyumlu ve etkileyici örnekler, lambirlerle kaliteli uyum özelliklerini bir araya getirmiştir. Kolay montaj özellikleriyle tercih edilen bu ürünler, kolay montajlanabilir kategoride değerlendirilmektedir. Tuvaletlerdeki tavan tasarımlarında, özellikle eski binalarda, üst katın pis boruları görünmektedir. Bu gibi görüntü kirliliği oluşturan durumlarda tavan lambiri etkili çözümdür. Modül led lamba çeşitleriyle etkileyici bir takım oluşturmaktadır. Aynı şekilde banyo tasarımlarında da tavanda pis su boruları görünüyorsa, bu görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için tavana özel üretilen lambirlerle etkileyici tasarımlar meydana getirilebilir.

Görkemli mağazaların tasarımlarında da bu lambiler boy göstermektedir. Fazla kir meydana getirmeyen ve hızlı bir şekilde montajlanan bu ürünler, genellikle salon tasarımları ve uzun mağaza koridor çalışmalarında kullanılmaktadır. Lambirlerin boyutunda üretilen modül özellikli ledler de görsel tasarım bakımından etkileyici özellikleri bir araya getirmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>