Özellikle yaz ayları geldiği zaman en büyük sıkıntıyı yaşatan şüphesiz farklı haşereler ve tüm sinek türleridir. En çok da sivrisinekler adeta gerçekleştirdiği nokta atışı ile birlikte sürekli olarak ısırırlar ve kaşıntı ve kaşındırma eşliğinde büyük bir rahatsızlık verirler. İşte bunları önlemek ve aynı zamanda herhangi bir kimyasal madde kullanmaya gerek olmadan doğal yollarla kurtulmak adına, kapı sinekliği modelleri büyük bir önem arz etmektedir. Bu konuda birçok değişik model yapısı altında farklı özellikleriyle örnekler bulunabilmektedir.

Bunlar içerisinde mıknatıslı kapı sinekliği, sabit ya da taşınabilir kapı sinekliği ve akordiyon tasarımı altında hazırlanmış sineklik modelleri de bulunmaktadır. Günümüzde teknolojinin getirdiği fırsatlar altında fonksiyonel yapısıyla artık mekanların durumuna ve kapıların özele bağlı olarak değişik sineklik çeşitleri tercih edilebilmektedir.

Kullanışlı Bir İmkan Sağlayan Kapı Sineklikleri

Özellikle ince teller sık bir şekilde kullanılarak hem sineklerin içeri girmesi ödenirken hem de hava alma özelliği sayesinde, yaz aylarında içerisi adına ferah bir imkan sunmaktadır. Farklı seçenekler dahilinde örgü tel modelleri kapı sinekliği çeşitleri arasında günümüzde keyifle tercih edilebilmektedir. Kapılara monte ediliş çeşitlerinden ve ölçülerine bağlı olarak birçok değişik model yapısı altında üretimleri gerçekleştirilmektedir. Bazıları çıkarılarak taşınabilir bazıları ise sabit şekilde yerleştirilmiş olarak da uygulanabilir. Açılabilir bir sistem altında sineklik modelleri kapıya yerleştirilir ise bunun için genel çerçevede kaliteli menteşe çeşitleri kullanılmaktadır.

Kapı Sineklik Modelleri Ve Özellikleri

Günümüzde birçok değişik kapı sinekliği modelleri ve özellikleri bulunmaktadır. En çok kullanılan seçenekler arasında mıknatıslı sineklikler bulunmaktadır. Orta kısma iki tarafta özel bir sistem altında hazırlanmış mıknatıs seçenekleri ile rahatlıkla kapanıp açma imkanı elde edilebilmektedir.

Çok fazla tercih edilmeyen ama sabit olduğundan dolayı da farklı kesimler için kullanım gösterilen sabit sineklik modelleri de ön plana çıkmaktadır. Ancak vidalama ve bunun gibi değişik montaj kapsamında yapıldığından dolayı az tercih edilir.

Kolay bir şekilde taşınabilir sineklik modelleri de aynı zamanda farklı noktalardan rahatlıkla takılabilmektedir. Bu yüzden günümüzde en fazla tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Halk arasında pileli sineklik modelleri olarak da bilinen akordiyon çeşitleri, özellikle şık görünümüyle birlikte fazla tercih edilmektedir. Estetik görünümleri ve yapısı itibariyle hem şık bir izlenim uyandırır hem de kolay kullanım şansını da yanında getirir.

Kapı sineklik fiyatları

Günümüzde mekanın yapısına ve ölçülerine bağlı olarak kapı sineklik fiyatları değişebilmektedir. Tabii aynı zamanda değişik modelleri bulunduğundan dolayı da tercih edilebilecek çeşide bağlı olarak fiyatlar değişebilir. Ancak genel çerçevede çok uygun fiyatlar ile birlikte kaliteli malzemesi sayesinde, değişik seçenekler kapsamında rahatlıkla bu ürünler kullanım şansını yanında getirmektedir. Tabii burada önemli olan profesyonel bir firma kapsamında uzman çalışanlar için de bu sineklik modellerinin montajını da gerçekleştirmek ayrıca büyük bir önem taşımaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>