Pimapen Kapı Fiyatları

Pimapen kapı fiyatları sizin ölçünüze göre imal edilmiş Procolor pencere sistemleri ile ortalama olarak 800 cm eninde 2mt boyunda bir wc kapısı cam kol klit sistemi içerisine destek sacı (demiri) kullanılmış halde 220 + kargo ücreti olarak yansımaktadır.

 

Öncelikli olarak Pimapen kapı fiyatları araştırması yaparken nasıl bir kapı yaptırmak istediğinize karar vermelisiniz. Yani wc kapısımı yoksa balkon kapısımı.

 

Wc Kapısı ve Balkon Kapısı

Ölçünüze göre farklılıklar gösteren Pimapen kapı fiyatları yukarıdaki resimde wc kapısı ve balkon kapısı gözükmektedir.

Wc kapı : 220 TL civarında olup (kol,kilit,cam,destek sacı (demiri) içerisinde)

Balkon Kapısı: 260 TL Ortalamasındadır ( çiftcam dahil,kol,kilit,destek demiri içerisinde)

(Not : ölçülere göre fiyatlar değişmektedir.)

Ahşap Renkli Kapılar

Ahşap renkli kapılarda Procolor pencere sistemlerinde (Co-ex) Teknolojisi ile Pimapen Kapı Fiyatlarında oldukça ekonomiktir ve yukarıda vermiş olduğumuz fiyatlar ile bire bir aynıdır.

Kapı ve pencere ölçülerinizi bize Whatsap üzerinden ileterek size en uygun Pimapen kapı fiyatları avantajlarını sunalım.

Doğrudan İletişim

Bizimle doğrudan iletişime geçerek sizlere kaliteli ürün bilgileri, adresinize gönderim imkanları, Pimapen kapı fiyatları ile ilgili ölçünüze uygun fiyatları sunmaktayız.

Ölçüye Göre Hazır Pencere

Sizlerin ölçüsüne göre hazırlanacak ve hazırda bulunan pencere fiyatlarını incelemek için yukarıdaki görsele (resme) veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

SENGIL Plastik  ANTALYA Firması olup ürettiği bütün ürünlerini Antalya dan Dünyanın Dört Bir Tarafına Gönderim İmkanı Sağlamaktadır.Kurulduğu Günden Bu Güne Kadar (Since 1990) Müşteri Memnuniyeti,Kalite,Güven İlkeleri ile Hizmet Vermektedir.

SENGIL Procolor kapı ve pencere profil fabrikası güvencesi ile.