Lambir dünyası, görünümü kötü olan ve özel dekorasyon çalışması isteyen tavanlarda en iyi seçenekleri sunuyor. Bu ürünlerde, ahşap renk seçenekleri kategorisinde, açık ve koyu kahverengi lambir seçenekleri sunulmaktadır. Gri ve beyaz renk seçenekler ide bu kategoride tercih edilmektedir. Eni 20 cm olan ve plastik özelliği ile neme karşı dayanıklı olan bu dekor ürünleri, inşaat dünyasının popüler seçenekleri arasında tercih edilmektedir. Plastik lambiri fiyatları, renk, boyut ve diğer özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Tavanı olan bütün mekanlarda tercih edilmektedir. Özellikle nemli çalışma ortamlarında tercih edilen bu kaplamalarda, renk solması veya benzeri deformasyon sorunları meydana gelmemektedir.

Yeni Dekor Ürünü

Lambirler, tavan tasarımından oldukça kaliteli özelliklere sahiptir. Köy evlerinde tavandaki kavak kütükleri, görünüm olarak pek hoş görünmez. Tavan lambirleri ile kapatıldığı zaman evin dekor özelliği bir anda değişecektir. Silinebilen ve nem kapmayan bu ürünler, uzun süre temiz kalabilmektedir. Temizlenebilir özellikleriyle tercih edilen bu ürünlerde, aradığınız bütün etkili özellikler bir arada bulunmaktadır. Renk özellikleri bakımından birçok dekor çalışmasının en çok tercih edilen ürün seçenekleri içerisindedir. 16.5 ve 14.5 cm eni olan bu ürünler, bu konuda usta olan kişiler tarafından kolay bir şekilde montajlanabilmektedir. Plastik lambiri fiyatları kategorisinde, malzeme seçeneklerinin yanı sıra ustalık fiyatları da belirleyici rol oynamaktadır.

Bir Çok Yerde Kullanılmaktadır

Tavan dekoru bozuk olan birçok kategoride tercih edilen lambirler, tavan kapatma kategorisinin en şık ürünleri arasında yer almaktadır. Tavan kısmındaki pis borular, görüntüyü bozabilir. Sıvası bozuk olan yerler için de etkili çözüm seçenekleri tercih edilmektedir. Elektrik tesisatı ve led çalışmaları ile uyumlu olan bu ürünler, kolay kesilebilen ve pratik bir şekilde şekillenebilen ürünlerdir. Kokma, çürüme veya benzeri kategorilerde deforme meydana gelmemektedir. Estetik görsel özellikler, pratik kullanım seçenekleriyle birleşmiştir. Kamelya ve benzeri çalışmalarda da tercih edilen bu ürünler, ofis, AVM, dükkan, depo ve benzeri birçok mekanın tavan kaplama işlemlerinde tercih edilmektedir. Kapatma özelliği nedeniyle, göze hoş gelmeyen kısımların, ekonomik ürün kategorisinde kapatılması işlemi, lambirlerle kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle tadilat dünyasında tercih edilen bu dayanıklı ve çürümeyen plastik seçenekler, oldukça dayanıklıdır.

Dayanıklı özelliklere sahip olan bu ürünler, uzun yıllar görsel özelliğini kaybetmemektedir. Parlak ve kir tutmayan yüzeyi sayesinde, çok kolay temizlenmektedir. Nemli bir bez ile bu ürünler kolaylıkla silinebiliyor. Lambir montaj işlemlerinde, öncelikle ekspertiz hizmeti tercih edilmektedir. Ekspertiz hizmetinde, işçilik, gerekli malzeme, işin bitiş süresi ve maliyet gibi konular netlik kazanmaktadır. Sözleşilen zaman diliminde ustalar montaj işlemine başlamaktadır. Pratik, hızlı ve ekonomik çözüm kategorisinde, bu ürünler her zaman için tercih edilmektedir. Plastik lambiri fiyatları ile gerçekleştirilen bütün dekor çalışmalarında, maliyet sorunu yaşanmamaktadır. Bu pratik ürünler, tadilat dünyasında pratik çözüm seçeneklerini bir araya getirmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>