Sera klips fiyatları

Türkiye’nin her bölgesine SENGIL Plastik fabrikasından sera klipsi gönderim imkanı. Yüksek mukavemet sağlayan ürünler yıllar boyunca müşterilerine sorunsuz çözümler sunar.

sera klipsi antalya sengıl

Kırılmaz ve sıkı demir tutması için iç çap özellikleri ile çok rahat kullanım özellikleri sunmaktadır.

 Her türden ve modelden sera klipsi ürünleri için bizimle iletişime geçip yüksek kaliteyi uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Tarım dünyasının en önemli konularından biri olan, Akdeniz kıyılarında oldukça popüler özelliklere sahip seracılık, özel malzemelerle inşa edilen seralarda yapılmaktadır. Naylon brandaların iplerle bağlanması devri çoktan kapandı. Artık bu sektöre özel malzemeler kullanılmaktadır. Seraların sağlam olması, verimli çalışmaların en önemli konusu olarak değerlendirilmektedir.

Rüzgarın şiddeti, yağmur, kar ve fırtına, seraların yerinden çıkmasına, brandaların havada uçuşmasına neden olmaktadır. Sağlam seracılık kategorisinde üretilen sera klipsi ürünleri, kullanım özellikleri bakımından oldukça pratik montaj özelliklerine sahiptir. Köşelerde kullanılan ve seraların daha sağlam bir şekilde ayakta durmasını sağlayan bu özel klipsler, uç kısımları eğimlidir. Bu nedenle brandayı zorlamamaktadır. Ayrıca özel geçmeli tasarım özellikleriyle çok sağlam bir şekilde tutmaktadır.

PVC Özelliklere Sahip

Pvc kategorisinde oldukça dayanıklı yapısal özelliklere sahip olan bu ürünler, beyaz renk özelliğine sahiptir. Özel geçmeli mekanizması ile sağlam tutuş özelliklerine sahip olan bu ürünler, düz, çakmalı, sekmanlı, yuvarlak ve rişel gibi kategorilerde üretilmektedir. Pratik özellikleriyle tercih edilen sera klipsi, etkili tutuş özelliklerine sahiptir. Sıkıştırma tekniği ile montajlama özelliklerine sahip olan bu ürünler, oldukça kaliteli kullanım özelliklerine sahiptir. Şiddetli sıcaklar, soğuk hava, yağmur ve dolu, seracılıkta sorun olan etkenlerdir.

Kırıcı özelliklere sahip olun bu etkenlere karşı dayanıklı sera malzemeleri, her zaman için tercih edilen malzemeler içerisinde yer almaktadır. Sera klips ürünleri de bu tercihler içerisinde yer almaktadır. Sağlam tutuş özellikleriyle, bağlama işlemlerine veya çakma işlemlerine gerek bırakmayan bu ürünler, brandayı sıkıştırma tekniği ile tutmaktadır. Köşe tasarımları oldukça farklıdır ve brandanın yırtılmasını engellemektedir. Yuvarlak kenarları, bu ürünün kolay takılmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu ürünü çıkarmak oldukça koladır.

Estetik Görsel Özelliklere Sahiptir

Estetik özellik bakımından seranın genel yapısı ile uyumlu olan bu ürünler, görsel olarak tamamlayıcı özelliklere sahiptir. Borunun şekline göre tasarlanan ve boruyu tam anlamı ile kavrayan bu ürünler, beyaz renktedir. Pvc kategorisinde üretilen bu tasarımlarda, uyum en önemli konu olarak değerlendirilmektedir. Sera klipsi ürünleri içerisinde model kategorisinde birçok seçenek mevcuttur. Seranızın yapısına göre istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Kargo seçenekleriyle adrese teslim edilen bu kendi küçük marifeti büyük ürünler, eski yöntemlerin yerini tutmaktadır. Görsel özellik bakımından özel tasarlanan bu ürünler, teknik bakımdan standart özelliklerle üretilmektedir. Seranın iskeletini oluşturan parçaları ile uyumlu olan bu pratik ürünler, boru kalınlığına göre standart ebatlarda üretilmektedir.

Kolay kullanım özelliklerine sahip bu ürünler, seracılığın en önemli ürünleri arasında yer almaktadır. Sera klipsi, montaj kategorisindeki tasarımsal özelliğinin yanı sıra de montaj özelliklerine de sahiptir. Yani bu klipsler, yanlış takıldığı zaman sökülebilir. Tekrar istenilen yere montajlanabilir. Sök – tak özelliğine sahip sera klips ürünleri, pratik kullanım özelliklerine sahiptir. Sağlam yapısı ile uzun yıllar kullanılabilen bu ürünler, paket halinde satılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>