Pileli (Pilise) Sineklik Nedir ?

Pileli sineklik son yıllarda oldukça tercih edilmekte olan bir üründür. Pileli yani katlı,katlı tülleri sayesinde sürülerek tüller kendi içerisinde katlanmaktadır.Dikey ve yatay kullanımları sayesinde kapılarda ve pencerelerinizde kullanım imkanı vermekle beraber her türlü marka plastik kapı , pencere alimünyum , ve ahşap kapı pencerelere tam uyum sağlamaktadır.Pileli sineklik fiyatları oldukça ekonomiktir ve demonte kurulumu sayesinde sipariş vererek evinizde doğrudan kendiniz de montajını yapma imkanına sahipsiniz.Bir diğer adı pilise sineklik olarak geçmektedir.

 


Menteşeli Sineklik Nedir ?

Menteşeli sineklik kullanımı kolay olduğu kadar ve bi okadar yıllardır ekonomik olarak geçen tahtını hiç bir sineklik modeline bırakmamıştır. Tüm pvc markalarına uyum sağlamaktadır. Alüminyum , ahşap ve pvc kapı ve pencerelerde kullanma imkanı bulunmaktadır.oldukça kolay montajı sayesinde pencere ve kapılarda 2 şer adet menteşe ve tam kilitleme sağlayan çıtçıtları ile beraber  yüksek mukavemet sağlamaktadır.Açılıp kapanma özelliği , sabitlenme özelliği , 4 bölgeye çıtçıt kullanarak doğrudan söküp takma özellikleri mevcuttur.Cam sineklik ve kapı sinekliği olarakta bilinmektedir.

Stor Sineklik Nedir ?

Aslında kullanımlar arasında kalite olarak diğerlerine göre daha fazla kalite ve daha fazla ücrete sahiptir.Şık görünüm kolay kullanım mantığı ile çalışmaktadır. Öncelikli olarak 20×40 bir alüminyum  kasanın içinde hareketini yayları ile birlikte sürdüren ve birde motoru bulunmaktadır. Bu motor tüllerin düzgün biçimde sarılmasına olanak sağlar . Kullanım açısından çok daha rahat hareket kabiliyetine sahiptir. Rahatsız edici sivri sinek ve dış etkenlerden insanları korumakla beraberinde oldukça havadar bir ortam sağlamasıda güzel olan yanlarından birtanesidir.

 

 

Duble Sineklik Nedir ?

Aslında duble sinekliği teknik özelliklerine girmeden ve daha anlaşılır bir dil ile anlatmak gerekir ise geniş ve büyük sürme sistemlerinde yatay olarak çift taraftan açılır kapanır merkezleme sayesinde daha fazla alanlarda daha kaliteli sonuçlar elde etmek amacı ile üretilmiştir. Stor duble sineklik ve Pileli duble sineklik modelleri olarak bilinmekte ve en çok tercih edilen modeli ise pileli duble sineklik türüdür. Tüm ahşap sürme sistemi , Alüminyum sürme sistemi , Tüm marke pvc sürme sistemleri ile çalışması mümkündür.

Bütün Sineklik Modelleri ve Fiyatlarını Görmek için Tıklayın

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>