Sineklik Sistemlerinde A Kalite Farkı

Çoğu zaman birşeyleri satın alırken fiyatından ziyade kalitesine de oldukça önem veririz. Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi de uzun ömürlü olması ve aynı ürüne 2. defa para vermemektir. Yaz aylarında sıkça tercih ettiğimiz sineklik kullanımlarında ve özellikle yeni yaptırmak istersek herzaman A kalite sineklik satın almak isteriz. Kullanacağımız her modele uygun, fiyata entegre edilmiş, uzun ömürlü ve aynı ürüne 2 defa paramızı harcamayacağımız A kalite sineklik ürünleri herzaman mevcuttur.

A Kalite Sineklik Ne Demektir ?

Sınıfının fiyat performans açısından en iyisi anlamına gelmektedir. Fiyat performans A kalite hizmet anlayışı ve üretilen ürün kalitesi anlamınıda beraberinde getirmektedir. Şimdi Tam olarak A Kalite sineklik ne demektir detaylandıralım.

En az 5 yıl ömrü olan sineklik tülü ( Teli) Bütün modeller için geçerlidir.
Kış Mevsiminde çarpma, düşme kırılmalara dayanıklı sineklik.
Yaz aylarında güneşten çürümeyen sistem.
Güneşten erimeyen plastik aparat sistemleri ( Sineklik çıtçıtı, tutamak sistemi, veya halka sistemi gibi)
Pileli ise çelik iplerin kopmaması 5 yıl ömrüne uygun olmasıdır.
Fiberglass tül kullanımı yine bütün sineklik modelleri için geçerlidir.
Yanlışlıkla sineklik sistemine çarparak menteşeli ise yırtılıp fitilden çıkmaması, sürgülü sineklik modelleri ise teker ve ray sistemini bozmaması anlamına gelmektedir.

Bu bağlamda SENGIL sineklik sistemleri müşterilerine en ekonomik ve en kaliteli sineklik sistemlerini sunmaktadır.

Çabuk Bozulan Sineklik A Kalite Değilmidir ?

Elbette A kalite sistemlerinin de çabuk bozulma ihtimalleri vardır. Bunun en başlıca nedeni ürün kalitesi değil işçilik kalitesidir. Ucuz işçilik anlayışı ile yapılmış sineklik ürünleri bugün her nekadar malzeme kalitesi yüksek olsa da yapılan işçilik kaliteyi oldukça düşürmektedir.

SENGIL sineklik sistemleri A kalite ürün ve A kalite işçilik anlayışını her daim müşterilerine sunmaktadır.

A kalite Sineklik Kaç Yıl Garantili Olur ?

Her kaliteli ürün ve işçilik anlayışının resmi olarak 2 yıl garanti kapsamı altında bulunmaktadır. A kalite sineklik garantisi yine resmi olarak 2 yıl olara verilmektedir.

SENGIL Sineklik sistemleri işçilik kalitesine ve ürün kalitesine oldukça güvenmekte ve bu bağlamda satışını sağladığı her sineklik ürünü 3 yıl garanti kapsamındadır. 2 yıl resmi 1 Yıl firma garantisi müşteri memnuniyetine sunulmuştur.

A Kalite Sineklik Fiyatları Nasıldır?

Kimi firmalar A kalite sineklik fiyatları standart malzemelerden kullanılmış sistemleri oldukça yüksek maddiyatlar ile satışa sunmaktadır. Kimi firmalar ise A kalitesini rekabet şansı artması açısından daha uygun fiyatlara verebilmektedir. Bu durumda devreye giren en önemli faktör ise işçiliğine güvendiğiniz, kalitesinden emin olduğunuz, kişi veya firmalar tarafına yaptırılmasından oldukça önemli olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>