Sıcak havalarda kapı veya pencerelerini güvenle açık bırakmak isteyenler için tasarlanan mıknatıslı sineklik modelleriyle günün her saati eve sinek ya da böcek girme riskini bertaraf edebilirsiniz. Sineklik içine yerleştirilen küçük ve güçlü mıknatıslar sayesinde kolay açılan ve aynı güçle kapanan tüller yazı rahat geçirmenizi sağlar.

Kapı veya Pencerenizi Açamıyorsanız Sihirli Çözüm Elinizin Altında…

Pencere ve kapıların ölçüsüne özel olarak hazırlanan mıknatıslı sineklik modelleriyle uzun yıllar ev içinde rahat ve konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. Online sineklik hizmetlerinin tüm Türkiye’ye yayılması için verdiği hizmetlerle dikkat çeken sengil.com.tr üzerinden 0 güvenli alışveriş yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Ölçüye özel olarak hazırlanan sineklik modelleri güvenli ve özel paketleme malzemeleri kullanılarak sevkiyata hazır hale getirilir. Orijinal ürün garantisiyle desteklenen modeller sayesinde yakma yapmayan ve güneşten etkilenmeyen kaliteli malzemelerle üretilmiş sinekliklere sahip olabilirsiniz. Evinizde görmek istemediğiniz her türlü sinek ve haşereyi dışarıya hapseden, sizin ve sevdiklerinizin her zaman mutlu ve sağlıklı kalmasını sağlayan hizmetler kapsamında herhangi bir ilave hizmete ihtiyaç duymadan özgür bir ortam yaratabilirsiniz.

Evde ve Yazlıkta Konforlu Bir Hayatın Sırrı!

Montajı kolay bir şekilde yapılan sineklik modelleriyle kullanım kolaylığını yakalamanın yanı sıra bulunduğunuz mekana sinek ve böcek girmesini de engelleyebilirsiniz. Evde birlikte yaşadığınız bebekler, yürümeyi yeni öğrenen çocuklar ve minik ev arkadaşları için de güvenli bir kullanım sağlayan ürünler için kolay bir şekilde ölçü alarak online siparişinizi hazırlayabilirsiniz. Kapıyı açarken veya geçtikten sonra yeniden kapatmak için zorlamaya gerek bırakmadan kullanılabilen mıknatıslı yeni ürünlerle evde, işte, kafede veya yazlıkta sıcak havalarını tadını çıkarabilirsiniz.

Son derece kullanışlı olan modeller sayesinde pencere veya kapılarda şık ve temiz bir görüntü yakalarken aynı zamanda mekan içini de istenmeyen canlılardan koruyabilirsiniz. Balkon kapılarına monte edilen mıknatıslı sineklik seçimiyle geçtiğiniz yerdeki tülün yeniden kapanıp kapanmadığını kontrol etmeye gerek kalmadan kesintisiz güvenlik sağlayabilirsiniz. Farklı renklerde hazırlanan ürünleri satın almadan önce aldığınız ölçüye uygun fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Dükkanları dolaşmadan ya da özellikle gözden uzak bölgelerde arayış içine girmeden ölçülerinizi whatsapp hattı üzerinden sengil.com.tr yetkililerine ulaştırabilir ve siparişinizi bulunduğunuz bölgeye özel olarak 3 iş günü içinde teslim alabilirsiniz.

Ölçüye Özel Renkli İmalat İmkanı

Ölçünüze özel olarak dilediğiniz renkte hazırlanan mıknatıslı sineklik siparişlerinizi en iyi fiyat garantisiyle üreten firmamız, kalite kontrolden geçmiş ürünleri kendiniz monte edilecek şekilde hazırlayarak paketler ve adrese teslim edilmek üzere kargoya verir. Aradığını farklı yerlerde bulamayanlara özel olarak sunulan hizmetler kapsamında sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip edebilir ve yaşadığınız mekanlara farklı bir hava katarken iç mekanları da koruma altına alabilirsiniz. Pencere ve kapı sistemlerinde akla gelecek her türlü talebi en doğru şekilde sağlamak için sunduğumuz kaliteli hizmetler kapsamında müşteri memnuniyetine uygun hizmetlerle fark yaratmak için çalışırız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>