Özellikle pencere ve kapılardan içeriye haşere girmesini önlemek için üretilen elemanlara sineklik adı verilmektedir. Pimapen, ahşap, demir, alüminyum, dış cephe, cam gibi pek çok yerde sineklik sistemleri kullanılabilmektedir. Piyasada çok sayıda sineklik modelleri bulunmaktadır. Plise pileli sineklik, stor, menteşeli, duble veya mıknastıslı modeller arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen model, pliseli sineklik modelidir. Bu model, pencere, kapı ve büyük alanlarda kullanıma müsaittir. Yatay ve dikey şekillerde uygulanabilmektedir. Değişik renk seçenekleri mevcuttur.

Kaliteli Sineklik Ürünleri

Haşerelerden kurtulmak isteyenler kaliteli sineklik modelleri tercih etmelidir. Eni ve boyu değişken olan modeller, oldukça geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Evinizin dekorasyonuna uyan rengi sipariş verebilmeniz mümkündür. Özel renk seçiminde fiyatlara sadece yüzde beş oranında bir ek ücret uygulanmaktadır. Fiyatlar son derece uygun olduğundan arzu ettiğiniz renkte sipariş vermeniz mümkündür. Ürününüz imalata girmeden önce yatay mı yoksa dikey mi kullanacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Bilgileri ilettikten sonra tek yapmanız gereken şey, siparişinizi beklemektir.

Müşteriler genel olarak ev dekorasyonlarına uyan bir sineklik modelini seçmeyi tercih etmektedir. Ürünün kaliteli olması da müşteriler için son derece önemlidir. Sessiz çalışan bir model arayışında olanların seçimi, genelde pliseli modellerdir. Uzun ömürlü ve kullanışlı olmaları da bu modellerin tercih edilmesinde önemli bir etkendir. Tek elinizle ayarlama yaparak, pliseli sineklikleri kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kullanışlı Sineklik Modelleri

Müşteriler, sineklik seçimi yaparken kullanışlı olmasına dikkat etmektedir. Değişik renklerde üretilebilen sineklik modelleri arasından bir seçim yaparak, bulunduğunuz ortamı haşerelerden koruyabilirsiniz. Sürekli olarak kapı ya da pencerelerden içeri giren haşerelere engel olmanın yolu, kapı ve pencerelere gerekli boyutta sineklik taktırmaktan geçmektedir. Uzun süre kullanabilmeniz açısından kaliteli bir ürün tercih etmenizde fayda vardır. Aksi halde sürekli sinekliğinizi yenilemek durumunda kalabilirsiniz.

Sineklik modelleri ile ilgili fiyatlar için lütfen tıklayın.


İlaçlama, sineklerin öldürülmesi için bir seçenektir. Sineklik ise, sineklerin içeriye girmesini engellemektedir. İçeriye sinek girmediği takdirde, bulunduğunuz ortamda sizi rahatsız edecek sinek olmamaktadır. Yaşam standartlarını yükseltmek ve sineklerden korunmak için bulunulan ortamlara sivrisinek taktırılmalıdır.

Sineklik fiyatları, tercih ettiğiniz model ve renk doğrultusunda belirlenmektedir. İstediğiniz boyut da ücretlendirmede dikkate alınmaktadır. Genel olarak bakıldığında, sineklik fiyatlarının son derece ekonomik olduğunu görebilirsiniz. Pliseli modellerde sinekliğin genişliği en fazla 400 cm; yüksekliği 300 cm olarak uygulanabilmektedir. Kapıların evin içine açılarak daraltmasını önleme amaçlı olarak menteşeli sineklik kapılarını tercih edebilirsiniz. Ahşap, PVC doğrama sistemler ise, tüm pencerelere uygulanabilmektedir.

Pile görünümündeki tüller, anlaşılabilir özelliktedir. Bu nedenle tüle çarpma olasılığına karşılık, kendisini fark ettirmektedir. Demonte şeklinde sevk edilebilir. Kullanımı son derece kolaydır. Ev dekorasyonuna şıklık katması açısından pileli plise modeller tercih edilmektedir. Ayrıca bu modellerin özel renk alternatifleri de bulunmaktadır. Hangi model sinekliği taktıracağınıza karar verdikten sonra, istediğiniz renk ve ebatlarda sineklik siparişi verebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>