• Müşteri Memnuniyeti
  • Üretim Kapasitesi
  • Destek
  • Kalite
  • İlgili Fabrika

Sineklik Fiyatları

Sineklik fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kapı ve pencerelere uygulanan sineklikler, evlerimizi sineklerden ve haşerelerden korumak için kullanılmaktadır. Özellikle yaz aylarında sineklerin çoğalması ve havaların ısınması ile daha bir zorunlu hale gelen sineklikler, uygulaması kolay bir yöntemdir.

Pencerelere ve kapılara uygulanan sineklikler, birçok maddeden yapılabilmektedir. Bunların en başında tel perdeler ve tül perdeler gelmektedir. Kullanılacak madde sizin tercihinize bağlı olmakla birlikte uygulanacak yerin coğrafi şartlarına ve hava koşullarına göre de değişiklik göstermektedir. Yoğun yağışa ve suya maruz kalacak sineklik perdesi ile sadece rüzgâra ve güneş ışığına maruz kalacak perde arasında mutlaka farklılık olacaktır. Bu durumlarda en uygun sineklik perdesinin tercih edilmesi gerekmektedir. Sineklik fiyatları, sineklik perdelerinin dışında daha birçok etkenden etkilenmektedir.

Sineklik çerçevesi için kullanılacak madde, sineklik fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli etkendir. Bu maddelerin başında alüminyum, pvc ve ahşap gelmektedir. Tüm sineklik modellerinde bu üç ana madde kullanılmaktadır. Fakat tercih konusu yine sineklik perdesinde olduğu gibi size ve dış etkenlere bağlıdır. Sineklik çerçevesinin seçilmesinde uygulanacak yer ile uyumu ve rengi de önem taşımaktadır. Tabi üretimde kullanılacak tüm bu maddeler ve ekstra özellikler sineklik fiyatları için artırıcı etken olabilir.

Sineklik fiyatlarına etki eden en önemli unsur ise uygulanacak alanın metrekare cinsinden uzunluğudur. Diğer etkenler ise istemiş olduğunu renk, perdenin kalitesi, kalınlığı ve gözeneklerinin sıklığı gibi ekstra özelliklerdir. Sineklik fiyatlarında en belirleyici unsur sizin tercihleriniz olacaktır.

Pencerelerimize ya da kapılarımıza taktığımız sineklikler bizi birçok tehlikeden korumaktadır. Bunların en başında çeşitli bulaşıcı ve tehlikeli virüsleri taşıyan sinekler ve haşereler gelmektedir. Evimizin temiz kalması ve virüsten korunması böylelikle sağlığımızın tehdit altında olmaması için sineklikler oldukça önemlidir. Özellikle bebeklerimizin sağlığını tehlikeye atmamak için, sineklerin çok olduğu bir yerde ikamet ediyorsak sineklik kullanımına özen göstermememiz gerekmektedir.

Sineklik fiyatları bunların dışında üreticilerine bağlı olarakta değişiklik göstermektedir. Sizlere en kaliteli sineklikleri en uygun fiyatlara sunuyoruz. Üstelik yılların vermiş olduğu tecrübe ve alanında uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza en doğru cevaplarını sunuyoruz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Bizden En Son Haberler