Yeni üretimler

Sengıl Procolor üretmiş olduğumu pencere profilleri,hazır pencere,renkli ve beyaz asma tavan,pervaz profili,kalın asma tavan,yardımcı profillerin arasına yeni ürün yelpazesi dahil etmektedir sürekli kendisini geliştiren ve müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayış çerçevesinde 1990 yılından bugüne kadar plastik pencere profili tecrübesini şimdide sera klipsi ürünlerine entegre etmektedir.

Giderek artan sera kurulumları firmamızı özellikle son dönemlerde müşteri talepleri ile almış olduğu karar neticesinde sera klipsi oluşumlarını hızlıca sağlamıştır.Sektöre yenilikçi fikirler,tasarımlar ile en kullanışlı seyrini vermiştir.

Üretmiş olduğumuz diğer ürünlerle 1990 yılından bugüne kadar almış olduğu tecrübeleri bir arada tutarak  daha kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmaktayız.Ürettiğimiz her ürünü kalite kontrol aşamalarından geçirerek profesyonel kalite anlayışı çerçevesinde satış ağını oluşturmaktayız.

Fabrikamız asma tavan ürünlerinde yıllarca Antalya’nın en köklü firmalarından olup  aylık 300 ton üretim kapasitesi ile yurt içi ve yurt dışında bütün oluşumlarını tamamlamıştır.Toprak mahsullerinde sera kullanım oranlarında büyüyen Ülkemiz Türkiye’nin kıyı kesimlerinden ayrılıp bütün bölgelerinde de kurulumları sağlanmaya başlamıştır.Hollanda sera kullanım oranında dünyanın en büyük pazarları arasında olmasına ilişkin son dönemlerde Türkiye’de kullanılan sera kullanım oranlar da Devlet teşvikleri ile hızla büyüme sarf etmiştir.Bu doğrultu üzerinde seracılık sektöründe daha yenilikçi kullanım avantajları rekabetçi serbest piyasa ortamında Topraksız tarım üzerinde  giderek yoğunlaşmıştır.

Maliyet hesapları doğrultusunda üreticiye destek olmak için üretilen (A) sınıfı ham madde kullanılarak en sorunsuz sera klipsi üretimlerini sağlayan firmamız üretimine hız verdiği 2018 yılı itibari ile çok fazla olumlu tepkiler ile karşılaşmış olup müşteri memnuniyetleri bildirilmiştir.

Çok yakında yeni tasarımlar ile sera klipsi üretimlerini kademeli olarak arttıracak olan firmamız tecrübeleri ile sektörüne yeni bir soluk ve anlayış getirecektir.

Bilgilendirme bölümümüzden güncel olarak yayınlanacak gelişimleri ve yenilikçi ürünlerimizi takip edebilirsiniz ürettiğimiz her sera klipsi SENGIL Procolor güvencesi altında yapılmaktadır.(SİNCE 1990)